POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [29.08.2023, 20:51:43] • Świnoujście

Finałowy Turniej Siatkówki Plażowej

Finałowy Turniej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

Najlepsi i najaktywniejsi w tym sezonie siatkarze plażowi, wzięli udział w Finałowym Wakacyjnym Turnieju Siatkówki Plażowej. W turnieju rywalizowało 10 par, które świnoujska plaża przywitała idealnymi warunkami do uprawiania siatkówki.

Po rozegraniu niezwykle zaciętych meczów w dwóch grupach, rozegrano ćwierćfinały, z których później wyłoniono cztery najlepsze duety tego dnia.
Półfinały:
Jagielski/Jaroni– Walczak/Skowron – 1:2
Sierpiński/Gulczyński– Rauch/Telesz – 2:0

Finałowy Turniej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

W spotkaniu o brązowy medal zmierzyły się pary Emil Jagielski i Andrzej Jaroni oraz Arkadiusz Rauch i Konrad Telesz. O zwycięstwie musiał zadecydować tiebreak, w którym więcej zimnej krwi zachowali doświadczeni Emil i Andrzej, zwyciężając w meczu 2:1.

Do finału zasłużenie dotarły pary: Igor Gulczyński/Oskar Sierpiński oraz Robert Walczak i Mateusz Skowron. Kibice w finale mogli podziwiać wiele zaciętych wymian, ofiarnych obron i mocnych ataków. Mecz zakończył się wygraną pary Igor i Oskar 2:0, którzy w tym sezonie dominowali na świnoujskiej plaży.

Finałowy Turniej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

Najlepsze drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" Świnoujście. Pamiątkowe statuetki za obecność w każdym turnieju i popularyzację minisiatkówki na plaży otrzymali Dominik Jagielski i Krzysztof Jaroni.

PODIUM TURNIEJU
1. Igor Gulczyński/Oskar Sierpiński.
2. Robert Walczak/Przemysław Skowron
3. Emil Jagielski/Andrzej Jaroni

Finałowy Turniej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

OSiR „Wyspiarz"


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [29.08.2023, 23:55:16] • [IP: 46.215.7.**]

Gratulacje dla wszystkich i zwycięzców!!Cieszy oko, że w pierwszej czwórce Finału i w całym Turnieju tylu znajomych Kumpli i zawodników, których kiedyś się trenowało i z Nimi grało. Andrzej super, że masz zapał do organizacji Turniejów i fajnie, że, , młody narybek" rośnie!! Pozdrowienia z Zielonej Góry...

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■