POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.11.2023, 19:50:50] • Świnoujście

Katarzynkowo i andrzejkowo na 321. parkrunie

Katarzynkowo i andrzejkowo na 321. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

W sobotę jako Katarzynki i Andrzejki wyruszyliśmy na naszą biegową przygodę w malowniczych alejkach Parku Zdrojowego w ramach 321. parkrunu. Choć poranek był chłodny, nasza determinacja była gorętsza niż kiedykolwiek, ponieważ celem było pokonanie energicznie pięciu kilometrów. Nie zawiedliśmy się, bo na mecie czekały na nas pyszne bułeczki i croissanty, przygotowane przez Baltic Home, oraz ciepła, aromatyczna herbata autorstwa Małgosi Grymuły, jednej z młodszych wolontariuszek na parkrunie.

Pierwszy, który zameldował się na mecie, był Łukasz Jadach, osiągając czas 20:50, zaraz za nim pojawiła się Karolina Romańska z czasem 21:24, a trzeci był Marek Jasiuchna z czasem 22:59. Jaśmina Kaczmarek ustanowiła swój rekord życiowy, a najwyższy współczynnik wieku osiągnęła Karolina Romańska. Miło było gościć uczestników z parkrun Dąbrówka.

Katarzynkowo i andrzejkowo na 321. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Za organizację całości jako koordynator, odpowiedzialna była Natalia Maćków, a wsparli ją dzielnie Grzegorz Burakowski, Aneta Burnat-Szczęsna, Agnieszka Drzewiecka, Marek Grymuła, Małgorzata Grymuła, Elżbieta Jabłońska, Mirosław Jabłoński, Natalia Maćków, Agnieszka Michalska, Marcin Ruciński, Joanna Szafrańska oraz Agnieszka i Piotr Florczuk.

Katarzynkowo i andrzejkowo na 321. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a naszym niezastąpionym wolontariuszom serdecznie dziękujemy. Zapraszamy Was już teraz na kolejny parkrun, który odbędzie się już w najbliższą sobotę. Do zobaczenia!

Katarzynkowo i andrzejkowo na 321. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■