POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.01.2024, 22:46:45] • Świnoujście

Strażacy pomogli ratownikom medycznym w przeniesieniu pacjenta do karetki

Strażacy pomogli ratownikom medycznym w przeniesieniu pacjenta do karetki

fot. iswinoujscie.pl

Pacjent miał być przetransportowany karetką. W zniesieniu go do pojazdu brały udział połączone siły strażaków o ratowników medycznych.

Do pomocy ratownikom w bezpiecznym przetransportowaniu pacjenta do ambulansu zostali skierowani strażacy z OSP Świnoujście. Na ulicę Warszawską przyjechał wóz z załogą liczącą pięciu strażaków.

Strażacy pomogli ratownikom medycznym w przeniesieniu pacjenta do karetki

fot. iswinoujscie.pl

- Informuję, że w dniu 14.01.2024 r. o godzinie 18:58 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Świnoujściu wpłynęło zgłoszenie dotyczące pomocy zespołowi pogotowia ratunkowego przy ul. Warszawskiej w Świnoujściu. Po przyjeździe strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Działania polegały na pomocy w zniesieniu poszkodowanego do karetki. W działaniach, które trwały do godziny 19:12 brało udział 5 strażaków w obsadzie jednego pojazdu pożarniczego - poinformował Rzecznik PSP Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Poniedziałek [12.02.2024, 07:30:36] • [IP: 46.205.140.**]

11:38:57] • [IP: 89.151.35.***] a skądeś ty się urwał? Z Męcikału Dolnego z jego snobizmem, że nie wiesz o OSP Karsibór z ul.1 Maja i OSP Przytór z ul.Zalewowej? Ś-cie rozległym miastem o charakterze po części wiejskim, choć z szumnymi nazwami dzielnicy miasta, więc OSP potrzebne.

Gość • Sobota [27.01.2024, 11:38:57] • [IP: 89.151.35.***]

OSP Świnoujście? Od kiedy?

ryynio • Piątek [26.01.2024, 14:19:41] • [IP: 213.89.112.***]

Niech sie cieszą ze to nie USA bo tam bardzo wielu pacjenów wazy ponad 150 kilo a w amubulansach nosze a kólkach wytrzymują do 320kg...

Gość • Piątek [19.01.2024, 14:25:50] • [IP: 185.220.101.***]

To nie mogli tak zrobić, żeby nie pomóc, tylko zrobili tak, że pomogli?

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PILNE Zmiana terminu konsultacji: Nowy termin spotkania: 15 i 16 kwietnia o godz. 17.00 Galeria Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1 ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■ W Ognicy nad Świną powstanie punkt turystyki rowerowej, pieszej i wodnej z placem do organizacji festynów. Firma ze Świnoujścia już rozpoczęła jego budowę ■