POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.07.2024, 07:57:46] • Świnoujście

Ratownicy szukali dziewczynki, która bawiła się przy placu zabaw na wodzie

Ratownicy szukali dziewczynki, która bawiła się przy placu zabaw na wodzie

fot. Mieszkaniec

Dziewczynka bawiła się przy dmuchanym placu zabaw na wodzie, gdy nagle zniknęła z oczu swojego taty. W niedzielne popołudnie po godzinie 17:00 ratownicy ze świnoujskiej plaży rozpoczęli akcję poszukiwawczą.

Ratownicy szybko przystąpili do poszukiwań. Intensywnie przeszukiwali podnosząc dmuchane elementy placu zabaw.

Jednak dziewczynki nie było w miejscu, w którym ją ostatnio widziano. Ku uldze wszystkich, po pewnym czasie okazało się, że dziewczynka szła plażą. Była cała i zdrowa, choć wystraszona sytuacją.

Ratownicy szukali dziewczynki, która bawiła się przy placu zabaw na wodzie

fot. Mieszkaniec

Ojciec, wyraźnie wstrząśnięty, wziął dziecko na ręce. Ratownicy wrócili na swoje stanowiska.

Ratownicy przypominają, jak ważne jest pilnowanie dzieci na plaży, zwłaszcza w miejscach pełnych atrakcji, takich jak dmuchane miasteczka na wodzie. Każda chwila nieuwagi może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji, dlatego należy zachować szczególną ostrożność.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Środa [10.07.2024, 07:39:17] • [IP: 176.221.124.**]

Tatuś za babami się rozglądał jak zwykle to jak miał upilnowac?

Gość • Środa [10.07.2024, 05:15:16] • [IP: 176.221.125.**]

Zaczęło się patologia 800 +na pewno browarka spożywali i nie ma czasu na dziecko

Gość • Środa [10.07.2024, 01:30:25] • [IP: 46.112.4.**]

Karać i to grubo. Jak dziecko może w wodzie" na chwilę" zniknąć? To ile ta chwila trwała? Masakra...

Gość • Wtorek [09.07.2024, 22:56:36] • [IP: 37.248.179.**]

Do:176.221.125./17.14.15/ tatusiek sie znalazl.Jak ci sie nie podoba to sam pilnuj

Gość • Wtorek [09.07.2024, 17:26:16] • [IP: 80.137.23.*]

Ciekawe ilu z Wam drodzy Świnoujścianie zniknęło z oczu choćby na chwilę własne dziecko, o ile je macie. Bo ja swojego nie mogłam spuścić na chwilę, mimo to i tak mu się udawało. Najważniejsze że nie doszło do tragedii, ojciec na pewno swoje przeżył. Jestem z rocznika które jeszcze jako dziecko od 8-9 letnie rodzice puszczali na plaże.bez kontroli. Myśle że większość rodziców mojego pokolenia powinni pozamykać. To ilu z Was puszczało dzieci ??

Gość • Wtorek [09.07.2024, 17:22:06] • [IP: 178.238.252.***]

WIELU WCZASOWICZOW ZACHOWUJE SIE NAD MORZEM JAK PSY SPUSZCZONE Z LANCUCHA!!DZIECI POWINNY MIEC NA RACZKACH OPASKI Z NAMIARAMI NA RODZICOW, PO CO TE STRESY, DUZO LUDZI, GOLASY DO SIEBIE PODOBNE, KOLOROWO, CHWILA NIEUWAGI I KLOPOT GOTOWY.!!

Gość • Wtorek [09.07.2024, 17:14:15] • [IP: 176.221.125.***]

Moja ex podobnie" pilnuje" .

Gość • Wtorek [09.07.2024, 16:30:38] • [IP: 31.0.52.***]

Jedno dziecko pod opieką i zaginęło. Wysoki mandat dla ojca

Gość • Wtorek [09.07.2024, 15:30:49] • [IP: 37.47.151.***]

Jeżeli ktoś umie pływać i nie boi się wody może sobie pływać gdzie chce na własną odpowiedzialność. Nic komu do tego jego życie jego sprawa. A ratownicy są po to żeby pomóc w sytuacjach nie przewidywalnych.

Gość • Wtorek [09.07.2024, 14:35:46] • [IP: 188.147.76.***]

A jak usprawiedliwić dorosłych, którzy w ostatnią sobotę pływali na deskach daleko od brzegu pomimo silnego wiatru od lądu?Doszło do takiej sytuacji, że wywiało ich dosyć daleko i niestety przy tak mocnym wietrze nie byli w stanie wrócić o własnych siłach!! Dzięki plażowiczowi, który powiadomił ratowników nie doszło do tragedii! Czy Ci ludzie wyciągnęli jakieś wnioski z niebezpieczeństwa na jakie się narazili?! Czy wypożyczający sprzęt wodny, nie powinni informować o silnym działaniu wiatru i prądów? A może dali wskazówki, tylko Pan i Pani potraktowali je lajtowo! Ludzie, myślcie co robicie! Nie narażajcie siebie i innych na niebezpieczeństwa!

Gość • Wtorek [09.07.2024, 13:54:09] • [IP: 2.106.93.**]

Idiotyczny pomysł

Gość • Wtorek [09.07.2024, 12:03:05] • [IP: 37.248.179.**]

Ales ty debil.Kazdemu moze sie przydarzyc

Mieszkaniec • Wtorek [09.07.2024, 11:56:36] • [IP: 89.151.21.**]

Najważniejsze, że się znalazła. Jednak tatuś powinien zapłacić ratownikom za poszukiwania, bo oni za" Bóg zapłać" pracować nie będą.

Gość • Wtorek [09.07.2024, 11:45:18] • [IP: 37.47.150.***]

Wam tu ten gazoport powinien się rozszczelnić i zrobić bum bo takich ludzi za takie komentarze powinno się utylizować co was to obchodzi weź jeden z drugim popatrz u siebie w chałupie i życiu prywatnym dzieje co cię to obchodzi ciesz się że ciebie to nie spotkało

Gość • Wtorek [09.07.2024, 11:34:41] • [IP: 5.173.189.**]

Rodzic jedno dziecko pod opieką i nie potrafi upilnować, ale rodzicowi się wybacza. Gdyby to się stało w przedszkolu to afera na całą Polskę

Gość • Wtorek [09.07.2024, 11:27:31] • [IP: 37.47.130.***]

A kto to takie coś wymyślił.

Gość • Wtorek [09.07.2024, 11:24:57] • [IP: 88.218.254.***]

tatuś pewnie pysk w komórce. ...co za czasy

Gość • Wtorek [09.07.2024, 11:07:48] • [IP: 83.26.246.**]

Kto się zgodził na postawienie tych pontonów w takim miejscu na wodzie. ZASŁANIAJĄ RATOWNIKOM CAŁĄ PERSPEKTYWĘ AŻ DO GRANICY. TO JEST WIELKI SKANDAL. OBYM NIE WYKRAKAŁ, ALE JAK DOJDZIE DO TRAGEDII TO DECYDENT BĘDZIE SIEDZIAŁ.

Gość • Wtorek [09.07.2024, 10:59:17] • [IP: 176.221.125.***]

Ratownicy Plazowi obowiązkowo powinni wezwac Patrol Policji

Gość • Wtorek [09.07.2024, 10:44:45] • [IP: 78.10.206.**]

Sądy zarejestrowane jak spółki. Prezesi poza prawem rządzą się jak w prywatnych folwarkach!" Wysoki Sądzie" - jego wysokość bez imienia i nazwiska? -czyli Nikt." A czy pani sędzia ma uprawnienia sędziego, jako urzędnika państwowego? Czy ktoś ją wybierał przez społeczeństwo? Czy tylko ma dyplom wykonywania zawodu?

Gość • Wtorek [09.07.2024, 10:38:34] • [IP: 78.10.206.**]

09:00:00 - Niebezpieczny, bo można z niego spaść i uderzyć łbem o beton.

Gość • Wtorek [09.07.2024, 10:35:29] • [IP: 5.173.159.**]

Durne Janusze! Bezmózgów niestety nie brakuje

Gość • Wtorek [09.07.2024, 10:31:19] • [IP: 46.113.8.**]

Dobrze się skończyło, następnym razem może być gorzej... Dziecko na plaży powinno być pilnowane dosłownie jak na, , łańcuchu '' dla jego dobra

Apel • Wtorek [09.07.2024, 10:25:11] • [IP: 37.248.166.***]

Rodzicu pilnuj swego 800 plus !!

Gość • Wtorek [09.07.2024, 10:22:34] • [IP: 85.228.195.**]

Pewnie tatuś zajęty był swoim telefonem.

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■