POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [05.02.2009, 09:51:15] • Świnoujście

Miało być nowe targowisko

Miało być nowe targowisko

fot. Sławomir Ryfczyński

Władze obiecały handlowcom, że zbudowane zostanie targowisko z porządnego zdarzenia. Bazar przy 11 Listopada rozebrano z powodu przedłużenia kolejki UBB. Minęło sporo czasu i póki co ani widu, ani słychu o nowych miejscach handlowych.

Sprzedawcy z targowiska na ulicy Wojska Polskiego też dopytują się o nowy rynek.

- Ileż to razy prezydent i jego zastępca Andrzej Szczodry obiecywali zająć się naszymi problemami – mówią handlowcy. – Było kilka pomysłów i zrobiła się cisza.

Na wygląd targowiska przy osiedlu Posejdon narzekają też okoliczni mieszkańcy.

- Przecież to byle jakie budki, sklecone z blachy i dykty – mówią nasi rozmówcy. – I to przy samej granicy.

Handlowcy tłumaczą, że nie chcą inwestować w pawilony, skoro nie są pewni co będzie dalej.

- Czy nas przeniosą czy całkiem wyrzucą jak kolegów z 11 Listopada, którym obiecywali złote góry a teraz całkiem o nich zapomnieli – tłumaczą handlowcy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Sobota [07.02.2009, 12:25:35] • [IP: 88.156.232.***]

hala targowa ma powstać i handlowcy będą zadowoleni. Większość mieszkańców miasta ma dosyć " obrazu nędzy i rozpaczy" jaki prezentują dotychczasowe budy wzdłuż Wojska. Mnie się bardzo to nie podoba ale mam szacunek do handlowców. Długie lata obserwacji tych ludzi spowodowały, że wielu z nich bardzo współczuję np. stania na mrozie i innych rzeczy.

Gość • Piątek [06.02.2009, 22:37:16] • [IP: 88.156.234.***]

A co slychac u Adama od Szczodrych ?

Gość • Piątek [06.02.2009, 20:24:52] • [IP: 217.97.199.*]

SZczodry wykrecil wszystkich ale to komuch nawet jego bratanek sie wstydzi ze mz komucha w rodzinie.

Gość • Piątek [06.02.2009, 19:48:19] • [IP: 62.61.46.***]

nowe targowisko? ja slyszalem ze buldozer ma przejechac obecne muahaha

Gość • Piątek [06.02.2009, 19:38:14] • [IP: 217.97.199.*]

dosyc targowisk dla przyjezdnych a niec chandluja tam gdziemieszkaja miasta nato nie stac

paszczak • Piątek [06.02.2009, 10:26:04] • [IP: 92.42.113.***]

co to za bzdety o pieniądzach z unii? za likwidację stanowiska? czy ktoś może to potwierdzić lub zdementować?

Gość • Piątek [06.02.2009, 09:24:40] • [IP: 92.42.115.***]

Mialo byc targowisko a jest San Francisko!

Gość • Piątek [06.02.2009, 09:07:23] • [IP: 88.156.234.***]

Pogonic dziadow z czerwonego bunkra.

Gość • Piątek [06.02.2009, 08:23:26] • [IP: 192.168.100.***]

A nie lepiej przez ALLEGRO??

Gość • Piątek [06.02.2009, 03:32:48] • [IP: 80.245.178.**]

Dokładnie tak będzie ale zapomnicie otym i o innych kłamstwach, otumanią wszystkich jak zawsze.

Gość • Czwartek [05.02.2009, 23:48:03] • [IP: 79.162.15.**]

Będą się bić w pierś i zaklinać, że wybudują jak będzie miesiąc do wyborów, ale my wiemy jak się teraz zachować czerwonym i ich sympatykom mówimy NIE.

Gość • Czwartek [05.02.2009, 23:42:40] • [IP: 83.24.87.***]

Ten pajac ze swoją dobraną sitwą nie liczy się z ludzmi. Tam o firmach myśli się jak za komuny - prywaciarz. Liczą się tylko silni, a małe żuczki nie.

Gość • Czwartek [05.02.2009, 18:40:42] • [IP: 92.42.112.**]

A może trzeba być bardziej uważnym i dokładnie śledzić co w trawie piszczy?

Gość • Czwartek [05.02.2009, 17:33:54] • [IP: 212.160.162.**]

W Łuni są pijądze za złomowanie bud targowych. Mają płacić 2 500 EURO za m2 likwidowanego stanowiska. Trzeba tylko napisać wniosek.

Gość • Czwartek [05.02.2009, 17:32:15] • [IP: 217.97.199.*]

ludzie przepraszam..a wyscie uwierzyli??jeszcze troche a taczek zabraknie w miescie!!

Gość • Czwartek [05.02.2009, 16:48:55] • [IP: 92.42.112.***]

a co miało nie być?? ja już sam nie pamiętam tych wszystkich obiecanek!!

Gość • Czwartek [05.02.2009, 16:26:29] • [IP: 83.31.173.***]

Panie Szczodry kim Pan jest? Panie Żmurkiewicz, dziękujemy za wszystko.

Gość • Czwartek [05.02.2009, 15:52:07] • [IP: 92.42.113.**]

zbudować im na nowym przejściu granicznym z Garz ha ha ha

Gość • Czwartek [05.02.2009, 15:28:34] • [IP: 92.42.112.***]

jakby bylo malo tych co sa.ja uwazam ze i tych jest za duzo.!!a kupujacych coraz mniej !! zredukowac o trzy czwarte!!

Gość • Czwartek [05.02.2009, 14:29:37] • [IP: 213.158.196.***]

Niech Szczodry i Żmurkiewicz się dalej tak głupio cieszą z ludzi. Każda krzywda wraca panowie...

Gość • Czwartek [05.02.2009, 14:23:26] • [IP: 67.159.44.**]

''Władze obiecały handlowcom'' - hehe, dobre sobie! A pan prezydent, obejmując stanowisko, powiedział taki kawał: ''Obejmując urząd prezydenta miasta, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta. Tak mi dopomóż Bóg''. A to ci dopiero jajcarz!

Gość • Czwartek [05.02.2009, 14:11:13] • [IP: 217.98.13.**]

ZLIKWIDOWAĆ BUDY, POBUDOWAĆ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA HALĘ TARGOWĄ, GDZIE BĘDĄ NORMALNE WARUNKI DLA 2 STRON.HANDLOWCY CHCĄ PRACOWAĆ A MIASTO NIE ZAPEWNIA IM PRACY.

Gość • Czwartek [05.02.2009, 13:47:14] • [IP: 80.245.178.**]

Może i żaden bazar ale dał duże pieniądze ludziom przedsiębiorczym w polsce jak i również miastu. Powinni to uszanować, bo właściciel pobierał opłatę raz a miasto drugi raz. A grunty nieruchomości i inne inwestycje kto by kupił i zaco?// USZANUJCIE TEN BAZAR I LUDZI TAM PRACUJACYCH

Gość • Czwartek [05.02.2009, 13:33:01] • [IP: 92.42.113.***]

I baranie łby znowu beczą jaki to bazar jest beeeeeee...

Gość • Czwartek [05.02.2009, 13:26:59] • [IP: 80.245.185.***]

obiecanki cacanki interesu prezydent nie miał w tym bo nie miał tam budy

Oglądasz 1-25 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■