POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [01.01.2025, 13:05:20] • Świnoujście

Świnoujście przywitało Nowy Rok 2025 na plaży. W centrum miasta spokój, a na plaży tłumy. Zobacz film!

Świnoujście przywitało Nowy Rok 2025 na plaży. W centrum miasta spokój, a na plaży tłumy. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Gdy do północy pozostawało zaledwie 30 minut, ulice Świnoujścia w centrum miasta świeciły pustkami. Sporadycznie można było dostrzec taksówki rozwożące mieszkańców i turystów, ale ogólna atmosfera w mieście była spokojna, niemal jakby nic szczególnego miało się tego wieczoru wydarzyć. Jednak w dzielnicy nadmorskiej panował zupełnie inny klimat – tłumy ludzi wchodziły na plażę, by wspólnie pożegnać stary i przywitać nowy, 2025 rok.



Sylwester na plaży z Gromeem
Na świnoujskiej plaży zgromadziły się tłumy mieszkańców i turystów, głównie z hoteli i apartamentów położonych w dzielnicy nadmorskiej. Główną atrakcją wieczoru był DJ Gromee, który zapewnił energetyczną muzykę na najwyższym poziomie. Wśród zgromadzonych panowała świetna atmosfera – ludzie bawili się, składali sobie życzenia noworoczne i wspólnie odliczali ostatnie sekundy roku 2024.

Świnoujście przywitało Nowy Rok 2025 na plaży. W centrum miasta spokój, a na plaży tłumy. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Tuż przed północą niebo nad Bałtykiem rozświetliły fajerwerki, które można było podziwiać z szerokiej plaży. Stworzono specjalną strefę bezpieczeństwa dla pokazów, ale większość uczestników indywidualnie puszczała swoje fajerwerki, tworząc niepowtarzalny spektakl świateł i kolorów. Nowy rok został powitany z wielką energią, a szeroka plaża w Świnoujściu po raz kolejny okazała się idealnym miejscem na takie wydarzenie.

Świnoujście przywitało Nowy Rok 2025 na plaży. W centrum miasta spokój, a na plaży tłumy. Zobacz film!

fot. Robert Ignaciuk

W centrum spokojnie
W centrum miasta oraz na osiedlach sytuacja była dużo spokojniejsza. Pojedyncze osoby wychodziły z rodzinami, by wystrzelić zakupione fajerwerki i pokazać je dzieciom. Atmosfera była kameralna, a ulice w większości pozostawały puste.

Podsumowanie Sylwestra 2024/2025 w Świnoujściu
Sylwester na plaży w Świnoujściu po raz kolejny okazał się strzałem w dziesiątkę. Władze miasta, z nową prezydent Joanną Agatowską, przygotowały wydarzenie, które przyciągnęło zarówno mieszkańców, jak i turystów. Niezwykłe widowisko fajerwerków, muzyka Gromeego i wyjątkowa atmosfera sprawiły, że przejście w nowy rok było niezapomniane.

Świnoujście przywitało Nowy Rok 2025 na plaży. W centrum miasta spokój, a na plaży tłumy. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Zdjęcia, które świetnie oddają klimat tego wydarzenia – szeroka plaża, tłumy ludzi i niebo rozświetlone kolorowymi eksplozjami światła. Takie wydarzenia pokazują, że Świnoujście jest doskonałym miejscem na spędzenie Sylwestra.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 119, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 119

Obcy • Środa [01.01.2025, 18:39:49] • [IP: 185.210.38.**]

A ja myśle że w koncu powinno zakazać się odpalania fajerwerków bylo na plaży gdzie dużo dzikiego ptactwa, zwierzat dzikich brawo pani Prezydent w innych miastach zrobili zakaz tutaj w końcu też powinni widać brak poszanowania dla przyrody i dzikich zwierząt i zwierząt domowych nie wiem czy jest atrakcja patrzeć na zapijaczone gęby i pijanych dzieci bo też to sie zdarza. Napewno tym nie zdobedzie sobie pani sympatii.

Gość • Środa [01.01.2025, 18:28:17] • [IP: 89.151.30.*]

Gość • Środa [01.01.2025, 17:22:34] • [IP: 88.156.232.***] Z TYCH NIEMCOW I TURYSTÓW TO NAJBARDZIEJ KORZYSTAJĄ KUFLAND, LIDL I SZARA STREFA.

Gość • Środa [01.01.2025, 18:25:03] • [IP: 89.151.30.*]

Gość • Środa [01.01.2025, 16:43:41] • [IP: 78.10.228.**] TYLKO CZY ODPROWADZILI TYLE ILE SIĘ NALEŻY ??

Gość • Środa [01.01.2025, 18:23:42] • [IP: 89.151.30.*]

Gość • Środa [01.01.2025, 17:22:34] • [IP: 88.156.232.***] miasto się utrzymuje z tych źródeł co piszesz ale marnotrawi to później na nieprzemyślane fanaberie.

Gość • Środa [01.01.2025, 18:21:59] • [IP: 89.151.30.*]

Gość • Środa [01.01.2025, 17:22:34] • [IP: 88.156.232.***] to miasto utrzymuje się w dużej mierze z naszych źródeł i nie rozmieszaj minie tym że hotelarze płacą rzetelnie miastu wszystkie podatki zwłaszcza zatrudniając ludzi na czarno itp. Te źródła utrzymania niestety są cały czas marnotrawione na właśnie min takie wydatki. Lans widzę przesłania zdrowy rozsądek.

Gość • Środa [01.01.2025, 18:04:17] • [IP: 88.218.254.**]

Kundle przetrwały sylwestra.. Sąsiada psiak o 7 rano już koncertował pod brama ale kilka petard mi zostało to szybko zamknol mordę 93

Gość • Środa [01.01.2025, 18:03:44] • [IP: 185.231.12.***]

Wydmy rozdeptane.

Gość • Środa [01.01.2025, 18:00:41] • [IP: 176.221.125.**]

CUDOWNA IMREZA SYLWESTROWA, DZIEKUJEMY

Gość • Środa [01.01.2025, 17:34:49] • [IP: 178.238.249.***]

Wszystkich się nie zadowoli, taka noc jest raz w roku i powinna być huczna, ludzie mają taką potrzebę, rozładowują tym sposobem stresy z całego roku.Widać, na zdjęciach, że było super.

Gość • Środa [01.01.2025, 17:29:01] • [IP: 37.31.140.**]

17:09• 89.151.17.** duże włoskie miasta w większości odchodzą od fajerwerków, nie było ich 31 gru/1 sty w Rzymie, Sienie, Florencji... Ja bym wyznaczył strefę dla fajerwerków np.na nabrzeżu i egzrkwowałbym jako miasto, poprzez policję zakaz petard (wysokie kary za odpalanie petard, np.1500 zł)

Gość • Środa [01.01.2025, 17:22:34] • [IP: 88.156.232.***]

---> do tego co napisał:" Były tłumy bo pełno Niemców i turystów korzystało za naszej imprezy i za nasze i tyle w temacie. A hotelarze zarobili na tym też" Napisz człowieku ile wpłaciłeś i ile straciłeś na tych Niemców i Turystów?. Hotelarze zapłacą miastu podatki, a ty jak dołożyłeś się do tej imprezy?. Rozejrzyj się i zastanów z jakich źródeł to miasto się utrzymuje i jaki procent budżetu jest z tych Niemców i w ogóle z Turystyki. Pomyśl czasem co wychodzi z twojej klawiaturki zanim wsiśniesz" wyślij"

Gość • Środa [01.01.2025, 17:21:49] • [IP: 176.221.125.***]

Dlaczego były kierownik UM nie pojawił się razem ze swoją serdeczną koleżanką i jego byłą zastępczynią, a obecnie kierowniczką UM? Byłoby miło usłyszeć wspólne życzenia, jako znak ich wzajemnego pojednania.

Gość • Środa [01.01.2025, 17:09:49] • [IP: 89.151.17.**]

Odpalanie fajerwerków w centrum miasta i dzielnicach mieszkalnych powinno być zabronione, tak jak w innych cywilizowanych krajach. Można wyznaczyć odpowiednie strefy, tak jak w Niczech

Gość • Środa [01.01.2025, 17:06:47] • [IP: 62.244.131.**]

Wszystko się kręci wokół psisków, a czy macie sumienie zostawiać po nich kupki na chodnikach. Chodniki osrane okropnie tego nie widzicie. Pani Prezydent Joanna Agatowska Super zajefajny Sylwester pierwszy raz się bawiłam. Dziękuję Pani za wszystko co robi Pani i za-cy dla nas mieszkańców. A frajerzy hejterzy niech się walą ze swoją opinią.

Paździoch • Środa [01.01.2025, 17:00:03] • [IP: 83.23.186.**]

A jak tam po nowym roku w naszym mieście? Ilu Ukraińców pijanych złapano za kółkiem? A do tych pisarzy, fajerwerki przeszkadzają, ale jak bijecie kundle bo nie chce się słuchać, szarpiecie, wydzieracie się na nie, to już dobrze? Humanitarnie tak ?

Gość • Środa [01.01.2025, 16:53:44] • [IP: 5.173.176.*]

Do patafili którzy krytykują wpisy o procesji. Czy w tym komentarzu jest wpis że tam jest jakaś babcia? Nie? Wpis jest o staruszce. Świnoujskie chłopki roztropki absolwenci Collegium Humanum

Gość • Środa [01.01.2025, 16:47:31] • [IP: 37.31.136.***]

Ciekawe ilu wypitych a ilu nacpanych

Gość • Środa [01.01.2025, 16:43:41] • [IP: 78.10.228.**]

Ad Gość • Środa [01.01.2025, 15:49:57] • [IP: 89.151.30.*] i hotelarze odprowadzili do miasta podatki. Czyż nie tak to wygląda?

Mieszkaniec • Środa [01.01.2025, 16:37:29] • [IP: 37.31.142.*]

Pokaz laserów oraz rzymskie ognie byłyby wystarczające.

Gość • Środa [01.01.2025, 16:37:17] • [IP: 176.221.125.***]

Do:164 Właśnie tak długo, jak długo będziesz reagować

Gość • Środa [01.01.2025, 16:34:17] • [IP: 188.146.126.***]

Miasto zadłużone po uszy, nic się nie zmienia choć były szumne zapowiedzi i co... tylko igrzyska dla gawiedzi, a Wy się jeszcze z tego cieszycie, szkoda gadać 🙁

Gość • Środa [01.01.2025, 16:31:17] • [IP: 89.171.85.***]

Rewelacja za rok na warszowie

Gość • Środa [01.01.2025, 16:22:51] • [IP: 176.221.125.***]

Knife-wielding man Injures Many After Deadly Car Attack

Gość • Środa [01.01.2025, 16:22:19] • [IP: 185.210.39.***]

Było wspaniale tragicznie, mój pies trząsł sie całą noc a tyle było szumnej gadki żeby rezygnować z huku i nic po prostu lud musi się zabawić głośno

Gość • Środa [01.01.2025, 16:19:59] • [IP: 31.0.89.***]

Wy z tymi zwierzęciami macie jakąś chorobę... Robicie z psów jakieś plebsy mój się cieszy na widok fajerwerek a dzieci więc skaczą z radości

Oglądasz 51-75 z 119
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■