POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [01.01.2025, 13:05:20] • Świnoujście

Świnoujście przywitało Nowy Rok 2025 na plaży. W centrum miasta spokój, a na plaży tłumy. Zobacz film!

Świnoujście przywitało Nowy Rok 2025 na plaży. W centrum miasta spokój, a na plaży tłumy. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Gdy do północy pozostawało zaledwie 30 minut, ulice Świnoujścia w centrum miasta świeciły pustkami. Sporadycznie można było dostrzec taksówki rozwożące mieszkańców i turystów, ale ogólna atmosfera w mieście była spokojna, niemal jakby nic szczególnego miało się tego wieczoru wydarzyć. Jednak w dzielnicy nadmorskiej panował zupełnie inny klimat – tłumy ludzi wchodziły na plażę, by wspólnie pożegnać stary i przywitać nowy, 2025 rok.



Sylwester na plaży z Gromeem
Na świnoujskiej plaży zgromadziły się tłumy mieszkańców i turystów, głównie z hoteli i apartamentów położonych w dzielnicy nadmorskiej. Główną atrakcją wieczoru był DJ Gromee, który zapewnił energetyczną muzykę na najwyższym poziomie. Wśród zgromadzonych panowała świetna atmosfera – ludzie bawili się, składali sobie życzenia noworoczne i wspólnie odliczali ostatnie sekundy roku 2024.

Świnoujście przywitało Nowy Rok 2025 na plaży. W centrum miasta spokój, a na plaży tłumy. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Tuż przed północą niebo nad Bałtykiem rozświetliły fajerwerki, które można było podziwiać z szerokiej plaży. Stworzono specjalną strefę bezpieczeństwa dla pokazów, ale większość uczestników indywidualnie puszczała swoje fajerwerki, tworząc niepowtarzalny spektakl świateł i kolorów. Nowy rok został powitany z wielką energią, a szeroka plaża w Świnoujściu po raz kolejny okazała się idealnym miejscem na takie wydarzenie.

Świnoujście przywitało Nowy Rok 2025 na plaży. W centrum miasta spokój, a na plaży tłumy. Zobacz film!

fot. Robert Ignaciuk

W centrum spokojnie
W centrum miasta oraz na osiedlach sytuacja była dużo spokojniejsza. Pojedyncze osoby wychodziły z rodzinami, by wystrzelić zakupione fajerwerki i pokazać je dzieciom. Atmosfera była kameralna, a ulice w większości pozostawały puste.

Podsumowanie Sylwestra 2024/2025 w Świnoujściu
Sylwester na plaży w Świnoujściu po raz kolejny okazał się strzałem w dziesiątkę. Władze miasta, z nową prezydent Joanną Agatowską, przygotowały wydarzenie, które przyciągnęło zarówno mieszkańców, jak i turystów. Niezwykłe widowisko fajerwerków, muzyka Gromeego i wyjątkowa atmosfera sprawiły, że przejście w nowy rok było niezapomniane.

Świnoujście przywitało Nowy Rok 2025 na plaży. W centrum miasta spokój, a na plaży tłumy. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Zdjęcia, które świetnie oddają klimat tego wydarzenia – szeroka plaża, tłumy ludzi i niebo rozświetlone kolorowymi eksplozjami światła. Takie wydarzenia pokazują, że Świnoujście jest doskonałym miejscem na spędzenie Sylwestra.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 119, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 119

Gość • Środa [01.01.2025, 16:11:57] • [IP: 178.238.251.**]

Fajnie było. Komunikacja Autobusowa OK. Do zobaczenia za rok! Dziękuję Pani Prezydent za fajną inicjatywę.

Gość • Środa [01.01.2025, 15:59:48] • [IP: 89.151.19.***]

Ja zrozumiałem że impreza Sylwester Miejski której gwiazdą był Gromee zaczyna się o 22.30 bo tak było napisane na plakatach. Gdzie było napisane że ON miał zacząć grać o 22.30? jak zwykle wtopa hejterzy. Chcecie walić w panią prezydent Agatowska, ale manipulujecie bo argumentów nie macie. Brawo za imprezę pani Agatowska. Żmurkiewicz miał dużo więcej kasy niż pani a przez lata dla mieszkańców nie robił NIC!

Gość • Środa [01.01.2025, 15:51:57] • [IP: 92.118.164.**]

Jak długo jeszcze będzie nas zanudzał ten debil z babcią i procesją. Do Tworek z nim!!

Gość • Środa [01.01.2025, 15:49:57] • [IP: 89.151.30.*]

Były tłumy bo pełno Niemców i turystów korzystało za naszej imprezy i za nasze i tyle w temacie. A hotelarze zarobili na tym też.

Gojkść • Środa [01.01.2025, 15:48:31] • [IP: 37.8.215.***]

Pleps bawił się na plaży

Gość • Środa [01.01.2025, 15:42:30] • [IP: 46.112.82.**]

Dziękujemy pani Prezydent 👍Było cudownie. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2025🎉

Gość • Środa [01.01.2025, 15:37:45] • [IP: 77.252.46.**]

Pani prezydent to widać mocno i to bardzo mocno ma ciśnienie na a szkło na to by wszystko kręciło się wkoło niej. Pokazuje że można to czy tamto zrobić w mieście bo za poprzednika to było źle.Nasuwa się tylko jedno pytanie miasto że sporym minusem finansowym a tu takie szaleństwa mikołajki, kiełbaski ogniska, huczny sylwester jakie są faktyczne koszty tych wszystkich przyjemności...Ja rozumiem że chce Pani pokazać się że można dla ludzi coś zrobić ale czy aż tak są inne bardziej pilniejsze sprawy w mieście niż huk na plaży.

Gość • Środa [01.01.2025, 15:28:08] • [IP: 91.94.24.***]

Taka szeroka plaża a włażą na wydmy 😀

Gość • Środa [01.01.2025, 15:27:27] • [IP: 37.47.180.***]

Masakra impreza nie dość że spóźniona to jeszcze fajerwerki których boją się zwierzęta. Za poprzedniej ekipy były lasery. To nowoczesne i dbające o naszych milusińskich rozwiązanie. Powinnismy iść dalej w tym kierunku a nie urządzać głośne imprezy które ogromnie stresują zwierzęta i mało mają wspólnego z ekologią

PLANETA PŁONIE • Środa [01.01.2025, 15:27:06] • [IP: 37.31.140.**]

BYŁO WSPANIALE. DOSKONAŁA INICJATYWA KONTYNUOWAĆ W KOLEJNYCH LATACH.

Gość • Środa [01.01.2025, 15:20:15] • [IP: 91.94.29.*]

Lasery to nędza. Fajerwerki powinny być puszczane tylko o 12 w nocy, problem jest z tymi, puszczanymi już od tygodnia. Impreza mega, w końcu można przestać żałować, że zostało się w zapyziałym mieście starego prezydenta. Oby tak dalej!

Gość • Środa [01.01.2025, 15:18:10] • [IP: 46.113.10.**]

Pięknie oby więcej rakiet za Rok, zero zgonów zwierzaków, czyli im więcej fajerwerkow tym lepiej dla psów,

Gość • Środa [01.01.2025, 15:14:04] • [IP: 178.238.247.**]

Prosimy o film

Gość • Środa [01.01.2025, 15:13:52] • [IP: 176.221.125.***]

A jakoś dziwnie klimatyści milczą na temat fajerwerków. Kiedy skończy się ta pseudo rozrywka dla inteligentnych inaczej?

Gość • Środa [01.01.2025, 15:12:31] • [IP: 37.31.152.**]

Niestety, kundel z Chodorowskiej przeżył

Porady na zakręcieCzasu●2 • Środa [01.01.2025, 15:05:58] • [IP: 37.31.140.**]

Do schronów, koty, psy i ludzie Świadomej Ciszy, / tam, gdzie kowadełko i młoteczek, aparat uszny nic nie usłyszy.../ do schronów, gdzie alkoholu nie trzeba i walenia petardą o czaszkę/ bo w czaszkach tych z Ciszy jest ciekawiej niż we wrzasku okraszonym mlaskiem/ choć i ci z Ciszy zabrną czasem na plażę, z spokojem w miejscu wrzaskliwości/ by, jako anieli, oddalić się potem, wpatrzeni w pejzaż serc swoich miłości/ gdy żyroskop miłości masz w sercu swoim pośród pijaństwa i wrzasku/ to jakbyś ster miał u rąk i stabilność balastu

Gość • Środa [01.01.2025, 14:48:15] • [IP: 31.0.176.**]

Dziś cud na ulicach, brak stających burków i układających, jak słuchać i widać fajerwerki zrobiły z nimi pożądek. FAJERWERKI TO SPOSÓB NA DURNYCH WŁAŚCICIELI PSÓW, MOŻE DZIĘKI TEMU COŚ DO ICH ŁBÓW ZAKUTYCH DOTRZE. POSIADANIE PSA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ, A NIE FANABERIA DEWOTKI. PODNIEŚĆ 100% PODATEK OD PSA W BLOKACH.

Gość • Środa [01.01.2025, 14:44:54] • [IP: 213.155.174.***]

Nic ciekawego, brzydka pogoda. Strata czasu.

Gość • Środa [01.01.2025, 14:40:43] • [IP: 37.31.154.**]

fajnie było

Gość • Środa [01.01.2025, 14:36:32] • [IP: 89.151.19.**]

właśnie sylwester na plaży to bardzo dobry pomysł, ludzie stanęli na wysokości zadania, tylu fajerwerków dawno nie widziałem (i tak długo ;-)) a chyba lepiej strzelać na plaży niż w mieście straszyć nasze pupile.

Gość • Środa [01.01.2025, 14:36:05] • [IP: 89.151.21.***]

Sracie się z tymi zwierzątkami strasznie, nasrane na trawnikach i chodnikach to nie widzicie brudasy tylko jak ktoś sobie postrzela przez kilka dni w roku to już afery siejecie, prawdziwy pies nie boi się huku a te szczury kanapowe chowają się w każdy kąt to chociaz im słuchawki nałóżcie

Gość • Środa [01.01.2025, 14:24:58] • [IP: 176.221.124.***]

no cóż przewaga bezmózgów fajerwkowych...

Gość • Środa [01.01.2025, 14:22:54] • [IP: 37.248.170.***]

Gość • Środa [01.01.2025, 13:09:13] • [IP: 88.218.254.***] typowy spust komucha

Pabito 46 • Środa [01.01.2025, 14:21:49] • [IP: 91.231.92.***]

Impreza naprawdę na wysokim poziomie ale informacja o jej rozpoczęciu to wpadka organizatorów. Miała się rozpocząć o 22.30 a wystartowali o 23.00. Wśród tłumu ludzi było widać frustrację i zdenerwowanie. Gwizdy przedstawiały stan niezadowolenia z tej sytuacji.

Gość • Środa [01.01.2025, 14:20:50] • [IP: 104.28.129.**]

Proszę państwa impreza sylwestrowa to była impreza organizowana przez urzędników a nie przez panią prezydent i oczywiście zapłaciliśmy za nią my czyli wszyscy mieszkańcy Świnoujścia i tyle w tym temacie. To dobrze że wszystko się udało

Oglądasz 76-100 z 119
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■