POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [30.05.2025, 16:11:39] • Świnoujście

Sportowa rywalizacja – Test Coopera

Sportowa rywalizacja – Test Coopera

fot. OSiR Wyspiarz

W poniedziałek 26 maja 2025 r., Świnoujście po raz kolejny stało się areną sportowych emocji. Na Stadionie Miejskim przy ulicy Matejki 22 odbył się Test Coopera – znany i powszechnie stosowany sprawdzian wydolności fizycznej. W wydarzeniu udział wzięło 29 osób, które miały za zadanie przebiec jak najdłuższy dystans w czasie 12 minut.

Test Coopera to próba wytrzymałościowa, która pozwala sprawdzić kondycję fizyczną i siłę charakteru. Każdy uczestnik miał okazję zmierzyć się ze swoimi słabościami i przekroczyć własne granice. Test Coopera to nie tylko sprawdzian wytrzymałości, ale także świetna okazja do wspólnej zabawy i integracji. Niezależnie od dystansu, każdy uczestnik mógł być dumny ze swojej determinacji i wysiłku.

Sportowa rywalizacja – Test Coopera

fot. OSiR Wyspiarz

Test został przeprowadzony w ramach XXXI Sportowego Turnieju Miast i Gmin XVII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich pod hasłem „Aktywność dla wszystkich".

Najlepsze wyniki

Kategoria Dziewcząt do 18 lat:
Lena Kowalska -2818
Natalia Smolińska – 2813
Amelia Czerwińska – 2550

Sportowa rywalizacja – Test Coopera

fot. OSiR Wyspiarz

Kategoria Kobiet:
Magda Karpińska – 3302
Joanna Rzemieniecka – Grudzień – 2771
Anna Stocker – 2724

Kategoria Chłopców do 18 lat:
Rafał Kowalczyk – 3476
Szymon Pastuszka – 3192
Mikhailo Novakovskyi – 3031

Kategoria Mężczyzn:
Dawid Pecyna – 3520
Paweł Szczerbaty – 3123
Robert Cypryjański - 2932

Sportowa rywalizacja – Test Coopera

fot. OSiR Wyspiarz

Na zakończenie zawodów każdy uczestnik testu otrzymał pamiątkowy medal, a dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach przewidziano puchary. Nagrody ufundował organizator Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz".

Sportowa rywalizacja – Test Coopera

fot. OSiR Wyspiarz

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników!

OSiR „Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W 2026 roku zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca. Dokładnie o godzinie 2:00 przesuwamy wskazówki zegara na 3:00, co oznacza, że tej nocy śpimy o godzinę krócej ■ Pragniemy poinformować o utrudnieniach w tunelu z powodu realizacji prac gwarancyjnych na wniosek Generalnego Wykonawcy: 20/21.03.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy, prace iniekcyjne doszczelniające w przestrzeni jezdni; 27/28.03.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy, prace iniekcyjne doszczelniające w przestrzeni jezdni. Podczas ruchu wahadłowego prom Bielik na przeprawie Warszów będzie w gotowości. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco ■ Na wyspie Wolin potwierdzono przypadki afrykańskiego pomoru świń (ASF) u dzików. Jak informuje Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kamieniu Pomorskim, dodatnie wyniki badań stwierdzono już u kilku zwierząt znalezionych na podmokłych terenach w gminie Wolin ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu poinformował o planowanej przerwie w dostawie wody, która nastąpi w poniedziałek 12 marca 2026 roku, w godzinach 08:00–11:00. Utrudnienia będą związane z usuwaniem awarii zasuw wodociągowych przy ulicy Wojska Polskiego (osiedle Platan). Przerwa w dostawie wody obejmie budynki położone: - przy ulicy Wojska Polskiego - numery: 2, 4, 6, 8, 10, 12; - przy ulicy Chełmońskiego - numery: 2, 4, 6. ■