POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [26.06.2025, 12:56:57] • Międzyzdroje

Zuchwała kradzież w Międzyzdrojach. Donice z kwiatami zniknęły sprzed Bałtyckiego Parku Miniatur

Zuchwała kradzież w Międzyzdrojach. Donice z kwiatami zniknęły sprzed Bałtyckiego Parku Miniatur

fot. Monitoring

W biały dzień, tuż przed godziną 14:00, dwóch mężczyzn podjeżdża starym Fordem kombi pod Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach. Spokojnie otwierają bagażnik, zabierają dwie donice z kwiatami i próbują załadować trzecią. Gdy nie udaje się domknąć klapy – rezygnują z ostatniej i odjeżdżają. Wszystko nagrały kamery monitoringu. To kradzież, która zbulwersowała zarówno pracowników, jak i mieszkańców. Bo nie chodzi tylko o wartość – chodzi o bezczelność.

To nie była noc ani ustronny zaułek. 25 czerwca, w środku dnia, gdy Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach był otwarty dla odwiedzających, a wokół kręcili się ludzie, dwóch mężczyzn podjechało starym, jasnym Fordem kombi pod główne wejście obiektu.

Zuchwała kradzież w Międzyzdrojach. Donice z kwiatami zniknęły sprzed Bałtyckiego Parku Miniatur

fot. Monitoring

Na nagraniach z monitoringu wyraźnie widać, jak otwierają bagażnik i wynoszą dwie duże donice z kwiatami. Próbowali jeszcze zabrać trzecią, ale zrezygnowali, gdy okazało się, że klapa się nie domyka. Następnie, bez pośpiechu, odjechali.

Zuchwała kradzież w Międzyzdrojach. Donice z kwiatami zniknęły sprzed Bałtyckiego Parku Miniatur

fot. Monitoring

Wartość donic z kwiatami może nie była ogromna – ale to nie pieniądze budzą największe emocje.

To fakt, że ktoś miał czelność, by w biały dzień, pod czynnym obiektem turystycznym, przy tłumach spacerujących gości, dokonać tak jawnej i zorganizowanej kradzieży.

Zuchwała kradzież w Międzyzdrojach. Donice z kwiatami zniknęły sprzed Bałtyckiego Parku Miniatur

fot. Monitoring

To nie był przypadek. To była zimna kalkulacja i brak jakichkolwiek skrupułów.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Sobota [28.06.2025, 05:45:51] • [IP: 46.113.14.***]

Gość • Piątek [27.06.2025, 08:22:21] • [IP: 89.151.18.***]

i tu przychodzi staropolskie przysłowie mieć cyce jak donice by Angela :)

Gość • Czwartek [26.06.2025, 21:31:14] • [IP: 188.47.112.***]

Gość • Czwartek [26.06.2025, 20:26:02] • [IP: 5.173.172.**]

93 - jaka narodowość? - pisowska

Gość • Czwartek [26.06.2025, 18:49:21] • [IP: 2.106.93.**]

A jaka narodowość sprawców?

Gość • Czwartek [26.06.2025, 18:09:02] • [IP: 37.109.160.***]

A co? PiC- kradł ze skrupułami, Oni też kradli na wydrę. Jak się kogoś złapało za rękę, - to twierdzili że kradną zgodnie z procedurami i wcale nie muszą oddawać...😈😈😈

Gość • Czwartek [26.06.2025, 17:45:40] • [IP: 185.210.39.**]

Te zdjęcia z monitoringu to nie są screeny z zapisanego materiału tylko zdjęcie monitora dlatego tak zmasakrowany obraz. Spróbujcie zrobić kilka fotografii TV i zobaczycie co się dzieje. Oryginalny zapis ma o wiele lepszą jakość.

Gość • Czwartek [26.06.2025, 16:33:26] • [IP: 176.221.124.***]

Przy publikacji zdjęć z monitoringu takiej jakości to tylko potwierdzenie, że można kraść w biały dzień bo przy tej rozdzielczości nigdy nie rozszyfruja ani numerów tablic rejestracyjnych ani wizerunku sprawców...

Gość • Czwartek [26.06.2025, 15:53:48] • [IP: 91.94.21.**]

Jacy romantyczni

Gość • Czwartek [26.06.2025, 15:50:13] • [IP: 176.221.124.***]

to pikus, uchodzcy ukradli samochod

Gość • Czwartek [26.06.2025, 14:27:47] • [IP: 185.210.39.***]

A my dalej ukrywajmy numery tablic i wizerunek, chrońmy ich na potęgę, a będzie jeszcze bezpieczniej.

Gość • Czwartek [26.06.2025, 14:03:07] • [IP: 37.31.139.**]

13:06 to moga byc q..wy twojej narodowosci i na poziomie twojej" kultury"

Gość • Czwartek [26.06.2025, 13:37:30] • [IP: 5.173.170.**]

Taką szuje natychmiast na front teleportować!

Gość • Czwartek [26.06.2025, 13:31:48] • [IP: 37.109.163.***]

A może pracownicy odbierali dług bo kto normalny w środku dnia kosi donice😅

Gość • Czwartek [26.06.2025, 13:15:37] • [IP: 37.209.155.**]

Donice są już w drodze do Kijowa

Gość • Czwartek [26.06.2025, 13:06:33] • [IP: 91.94.24.***]

Dawać numery, zaraz załatwię sprawców, oczy już mają wydłubane, qrwy banderowskie.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■