Dwa niemal identyczne wezwania i to w odstępie zaledwie jednej doby. Najpierw w piątek, 31 października, wieczorem - potem w sobotę, 1 listopada, wczesnym popołudniem. Oba zdarzenia miały miejsce przy ulicy Uzdrowiskowej w Świnoujściu, w rejonie promenady, gdzie codziennie spacerują setki mieszkańców i turystów.
Jak informuje Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, „zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do napadu drgawek. Na miejscu wezwania znajdowała się poszkodowana kobieta lat 27, w stanie ogólnym dobrym. Po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych pacjentka została przewieziona do szpitala” – przekazuje Natalia Dorochowicz, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 1 listopada, około godziny 13:00, w okolicach fontanny w chodniku – tej samej, która wieczorami mieni się kolorami i przyciąga spacerowiczów.
Zaledwie dzień wcześniej, w piątek 31 października, ratownicy interweniowali kilkaset metrów dalej - przy jednym z hoteli przy tej samej ulicy. Wtedy pomocy potrzebował mężczyzna w wieku około 35 lat, po napadzie drgawek. Po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych pacjent został przewieziony do szpitala - poinformowała tego dnia ta sama rzeczniczka.
Dwa podobne przypadki, ta sama ulica i zbliżony czas. Mieszkańcy i turyści zaczęli zadawać pytania, czy to tylko zbieg okoliczności, czy może coś, co warto dokładniej zbadać. Promenada Uzdrowiskowa to miejsce pełne lokali gastronomicznych, kawiarni i restauracji - szczególnie w długi, świąteczny weekend tętniła życiem.
Na razie nie ma informacji, aby oba zdarzenia były ze sobą powiązane. W obu przypadkach ratownicy zadziałali szybko, a poszkodowani trafili do szpitala.


















Ja nie jem na promenadzie.Po co płacić właścicielom za jedzenie jak samemu chwila dwie i ma się jedzonko domowe i taniej. Nie przepłacajcie.Właściciele mają was w. ... Oni chcą tylko ma was zarobić. Nie dajcie się 🤦🤦.Dziś każdy każdego ma gdzieś.Nikt nikogo nie lubi tylko lubi jego pieniądz.Przykład :ktoś pisze -chętnie pomogę" po pierwsze nie chętnie już to jest kłamstwo, po drugie pomoc to pomoc winna być za darmo, a gdy ktoś bierze pieniądze to już nie pomoc..Dziś liczy się tylko pieniądz a nie człowiek.Potworne czasy.Nie liczy się człowiek a biznes zero uczuć ludzkich. .tylko sztuczne miny 😬 sztuczność naprawdę tak dzieje się... .
Dzieci, młodzi i starzy chorują na padaczkę i nie mogą przewidzieć kiedy nastąpi atak. Po co te głupie komentarze.
Kryształ od pseudogangsterki z Krzywej.
21:27 - ma, ale specyficzne, a objawiają sie przymusem głupiego wpisywania się o godzinie 21:27:32...
Do Gość • Środa [05.11.2025, 18:16:19] • [IP: 185.210.36.***] No właśnie to nie ja. Ja się pytam. Ktoś wie kto to?
Szczepionka na covid to jedyna szczepionka na świecie która nie ma skutków ubocznych, tak mówiła ładna pani w telewizji
Ceny idą tak w górę że rzeczywiście każdy może dostać padaczki.
15:45 - wszyscy wiemy. To ty. Gdzie rodzice byli? Nowe dziecko robili?!
A może szła po mleko i dostała z bańki
A ja się pytam gdzie jego rodzice byli. No ja pytam się. no ja pytam pytam się ja. Trzeba sprawdzić czy jedli z tej samej miski oraz czy brali udział w loterii szczepionkowa. Tak wiele jest zagadek a horyzonty przesłania czarna magia.. Ktoś wie kto to?
Ceny na promenadzie już nie jednego doprowadziły do takiego stanu. Czemu nikt się nie weźmie za przykrócenie tej lichwy i pazerności?
Przy każdym takim zdarzeniu powinna udostępniana być informacja - czy pacjent brał udział w loterii zastrzykowej. ..ostatnia prosta
, 10:11• 93.214.177.***] - Na razie modlimy się za twoją ortografię, przecinki, kropki...
Sprawdzić czy jedli w tych samych miejscach!!
Szwagier takich drgawek dostaje prawie co tydzień, ale ja mam wypróbowany i skuteczny sposób aby jemu pomóc, nigdy nie wezwałem karetki. Ale podaję jemu miksturę 50 ml spirytusu i 50 ml wody zmieszanych razem. Po wypiciu tej mikstury staje na chwiejnych nóżkach i zaczyna mieć bełkotliwą mowę. A by znowu nie wywinął orła, to sadzam go na taczkę i zawożę do domu do komórki gdzie dochodzi w pełni do siebie...
podejrzana sprawa
modlmy sie wszyscy aby przezyła w tej umieralni tzw szpitalem
Fetanyl? Hera? Koka? Hasz? LSD? Kryształy? Amfa? Zielsko?. .. A nie to Shrek z Fredem tamtędy przeszli a Prosiaczkowa ich szuka. Oj Prosiaczkowa prosiaczkowa dajesz temu lumpowi kasę a on kręci lody za Twoimi szerokimi plecami
Rutkowski mówił o takiej chorobie, może się zaczęło, mowił że będzie dotyczyć młodych ludzi
Rutkowski mówił o takiej chorobie, może się zaczęło
Dużo zdrowia dla tej młodej kobiety.
zawsze dziwilo mnie ze ludzie tak ufnie kupuja, narkotyki od kryminalistów/narkmanów. Przeciez wiadomo ze zaczym on dostal to juz rozcięczono kilka razy... dodawane tam sa jakies leki psychotropowe, a nawet proszek do prania.
To w tym miejscu gdzie wystąpiło wybrzuszenie promenady
to zwykła padaczka alkoholowa
Niemieckie żarcie czy ukrainek