POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [19.12.2025, 10:35:53] • Świnoujście

Piłka siatkowa chłopców w ramach Licealiady 2025/2026

Piłka siatkowa chłopców w ramach Licealiady 2025/2026

fot. OSiR Wyspiarz

W środę, 17 grudnia 2025 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" zorganizował w Hali Sportowej Uznam Arena przy ulicy Grodzkiej 5, Mistrzostwa Miasta Świnoujście w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Licealiada.

Do rozgrywek przystąpiło pięć świnoujskich szkół średnich, które wystawiły swoje reprezentacje: LO MIESZKO, CEZiT, ZSM, WZDZ, STSG. Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym", do dwóch wygranych setów.

Piłka siatkowa chłopców w ramach Licealiady 2025/2026

fot. OSiR Wyspiarz

Zawody przebiegały w sportowej, przyjaznej atmosferze, dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian, zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i grą do ostatniego seta.

Piłka siatkowa chłopców w ramach Licealiady 2025/2026

fot. OSiR Wyspiarz

Po wyrównanej rywalizacji w kategorii chłopców:
I miejsce – Zespół Szkół Morskich
II miejsce – Centrum Edukacji Zawodowej i Turystki
III miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I
IV miejsce – Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego
V miejsce – Społeczne Towarzystwo Szkoły Gimnazjalnej

Piłka siatkowa chłopców w ramach Licealiady 2025/2026

fot. OSiR Wyspiarz

Zwycięski zespół reprezentować będzie nasze miasto w ćwierćfinałach Mistrzostw Województwa (Region B).

Piłka siatkowa chłopców w ramach Licealiady 2025/2026

fot. OSiR Wyspiarz

Na zakończenie każda drużyna otrzymała okolicznościowe puchary ufundowane przez organizatora.

Piłka siatkowa chłopców w ramach Licealiady 2025/2026

fot. OSiR Wyspiarz

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, a zwycięskiej drużynie życzymy dalszych sukcesów.

OSiR „Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 539 milionów złotych po stronie dochodów oraz 668 mln rezerwowanych na wydatki oraz zapewnienie finansowania deficytu w wysokości 129 milionów złotych, to najważniejsze dane przyszłorocznego planu finansowego Świnoujścia. Rada Miasta zgodziła się na propozycję prezydentki miasta i przyjęła budżet Świnoujścia na 2026 rok. Projekt poparło 15 radnych ■ Tunel pod Świną w Świnoujściu: w nocy 18/19 grudnia 2025 r. w godz. 22:00–05:00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, natomiast w nocy 19/20 grudnia 2025 r. od 22:00 do 23:00 obowiązywać będzie ruch wahadłowy, a od 23:00 do 05:00 tunel zostanie całkowicie zamknięty ■