POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.12.2025, 07:00:11] • Świnoujście

Pojazd ugaszony. Tunel w Świnoujściu przygotowywany do ruchu wahadłowego

Pojazd ugaszony. Tunel w Świnoujściu przygotowywany do ruchu wahadłowego

fot. Monitoring

Samochód marki toyota, który zapalił się przy wyjeździe z tunelu w Świnoujściu po stronie wyspy Wolin, został ugaszony przed godz. 7.00. Trwają działania porządkowe, a zarządca tunelu czeka na przyjazd policji. Został uruchomiony ruch wahadłowy, aby umożliwić mieszkańcom dojazd do rodzin na święta.

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych, podczas wyjazdu pojazdu z tunelu po stronie wyspy Wolin. Samochód zapalił się już poza obiektem, co pozwoliło służbom na szybką i bezpieczną interwencję bez konieczności prowadzenia działań wewnątrz tunelu.

Jak wynika z informacji przekazywanych na bieżąco z miejsca zdarzenia, akcja przebiegła sprawnie, a ogień został szybko opanowany. Obecnie zarządca tunelu oczekuje na policję, po czym planowane jest uruchomienie ruchu wahadłowego, tak aby kierowcy mogli możliwie jak najszybciej kontynuować podróż.

Równolegle, w celu usprawnienia komunikacji pomiędzy wyspami, uruchomione zostały dwa promy, które pomagają w transporcie pojazdów z jednej strony Świnoujścia na drugą.

Sytuacja jest dynamiczna, a redakcja pozostaje w stałym kontakcie z osobami pracującymi przy tunelu. Kolejne informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

Uwaga kierowcy – stosujcie się do sygnalizacji

W tunelu w Świnoujściu obowiązuje ruch wahadłowy. Kierowcy proszeni są o bezwzględne stosowanie się do sygnalizacji świetlnej – wjazdy na czerwonym powodują blokady i grożą czołowym zderzeniem.

Po uprzątnięciu miejsca zdarzenia tunel został w pełni otwarty dla ruchu o godz. 7.35.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-37 z 37

Gość • Środa [24.12.2025, 08:50:49] • [IP: 91.94.20.***]

Toyota nie robi elektryków.

Gość • Środa [24.12.2025, 08:35:21] • [IP: 176.221.125.**]

Czy teraz włączy sie myślenie osób odpowiedzialnych za komunikację, przeprawy promowe itd. gdyby samochód zapalił sie w tunelu? Szczęście dla mieszkańców ze tym razem za tunelem...

Gość • Środa [24.12.2025, 08:29:38] • [IP: 31.175.6.**]

Bardzo podejzana sprawa ! Wojna hybrydowa ? Ukr z wroclawia ? Sprawa powinno zajac sie skw i abw.

Gość • Środa [24.12.2025, 08:10:31] • [IP: 37.30.39.***]

No to szybko się uwinęli, w około 1, 5 h. Polak potrafi. W" Vabanku" J.J.Duńczyk (Pyrkosz) po wielu próbach wyciął blaszkę idealnie omijającą szwajcarskie zabiezpieczenia systemu alarmowego banku i powiedział:" Polski wynalazek!" My umiemy odetkać tunel wydrążony przez urządzenie TBM zbudowane w chińskim, covidowym Wuhan.

Gość • Środa [24.12.2025, 07:59:25] • [IP: 37.248.174.***]

Spokojnych świąt strażakom z całego serca życzę tylko na nich zawsze można polegać 👏👏👏

Gość • Środa [24.12.2025, 07:52:56] • [IP: 185.210.39.**]

Dofinansować promy, bo jak zwykle obudzimy się z ręką w nocniku

Gość • Środa [24.12.2025, 07:40:53] • [IP: 176.221.125.***]

Panowie strażacy, jak zwykle na posterunku. Pozdrawiam i życzę Wesołych i Spokojnych Świąt, niech święty Florian ma Was w opiece.

Gość • Środa [24.12.2025, 07:40:31] • [IP: 176.221.125.***]

Panowie strażacy, jak zwykle na posterunku. Pozdrawiam i życzę Wesołych i Spokojnych Świąt niech święty Florian ma Was w opiece.

Gość • Środa [24.12.2025, 07:39:24] • [IP: 217.97.125.***]

Czyżby elektryk??

Gość • Środa [24.12.2025, 07:22:40] • [IP: 31.0.50.***]

Trochę dalej i już po tunelu. A od pierwszego stycznia kolejne promy stracą dokumenty by regularnie pływać. A co za tym idzie można legalnie złomować za przysłowiową złotówkę.

Gość • Środa [24.12.2025, 07:14:39] • [IP: 176.221.125.***]

Dobrze że Polków nie stać na elektryki

Gość • Środa [24.12.2025, 07:03:15] • [IP: 176.221.124.***]

Jednak promy niezbędne

Oglądasz 26-37 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■