POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [25.02.2026, 18:05:33] • Świnoujście

Wystąpi w „Szansie na Sukces”. Osobista dedykacja i zaproszenie przed telewizory

Wystąpi w „Szansie na Sukces”. Osobista dedykacja i zaproszenie przed telewizory

fot. Organizator

W najbliższą niedzielę o godz. 15:10 w TVP2 zobaczymy kolejny odcinek programu „Szansa na Sukces”. Wśród uczestników wiosennej edycji znalazła się mieszkanka Magdalena Kuźma, dla której występ na scenie ma wyjątkowy, osobisty wymiar.

Jak podkreśla, udział w programie to spełnienie marzenia, ale też hołd dla bliskiej osoby oraz symbol powrotu do wiary w siebie w trudnym czasie. O udziale w castingu zdecydowali jej przyjaciele, którzy jak mówi dali jej impuls do działania.

Wystąpi w „Szansie na Sukces”. Osobista dedykacja i zaproszenie przed telewizory

fot. Organizator

Poniżej publikujemy jej słowa w niezmienionej formie:

„Wiek to tylko liczba, a na najpiękniejsze wspomnienia pracuje się całe życie. Mój występ w Szansie na Sukces to dowód na to, że nigdy nie jest za późno, by wyjść na scenę.
Dedykuję go pamięci mojego Taty , cudownego człowieka i wspaniałego wokalisty, który zaszczepił we mnie miłość do muzyki. ❤ Udział w castingu był pomysłem moich przyjaciół w trudnym dla mnie czasie. To dzięki nim odzyskałam wiarę w ludzi i w samą siebie.
Zapraszam Was przed telewizory w najbliższą niedzielę o godz. 15:10 w TVP2. Bądźcie tam ze mną
Szansa na Sukces nadchodzi! Zespół Enej będzie gościem pierwszego odcinka wiosennego sezonu!
Bądźcie z nami w niedzielę o 15:10 w TVP2! 🧡

Podaję link do zwiastunu szansy
https://www.facebook.com/share/r/1AjNhRBVov/”

Program z udziałem zespołu Enej zainauguruje wiosenny sezon „Szansy na Sukces”. Emisja w niedzielę o godz. 15:10 w TVP2.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

Gość • Sobota [28.02.2026, 18:19:52] • [IP: 37.248.163.***]

komuchów i satanistów nie popieram!

Gość • Piątek [27.02.2026, 14:32:58] • [IP: 31.0.63.***]

Madziu jesteś Wielka ♥️ 3mamy kciuki 🫶

Anna • Piątek [27.02.2026, 07:38:47] • [IP: 79.186.190.***]

Będzie czad ! Coś czuję, że Madzia wygrała ten program 😉 W każdym razie trzymam kciuki 🫡

Gość • Piątek [27.02.2026, 06:17:34] • [IP: 37.31.135.***]

Telewizja reżimowa, przejęta siłą po wyłączeniu nadawania jednego z kanałów, co wcześniej miało miejsce tylko raz, 13 XII 81 r., w dniu wprowadzenia stanu wojennego. To telewizja ze zmienionym zarządem bez kontrasygnaty prezydenta, co jest niezgodne z ustawą... Nie oglądam.

Gość • Czwartek [26.02.2026, 21:34:37] • [IP: 92.118.167.**]

Jedziesz Madzia! Trzymamy kciuki!

Gość • Czwartek [26.02.2026, 17:52:50] • [IP: 185.210.36.***]

Nie jest napisane, która to kobieta, a przy luźnym podejściu TVP-w-Likwidacji-Rozumu do spraw płci (trwa tam propaganda LGBTQ) mam obawy, że czy aby nie. ..pierwszy z prawej?

Gość • Czwartek [26.02.2026, 17:48:04] • [IP: 15.220.65.**]

DzIEWCZYNY!!CHCECIE SIE POKAZAC GDZIE PATRZY NA WAS MNOSTWO LUDZI, UBIERZCIE SIE JAK KOBIETY, SKROMNA ELEGANCKA SUKIENKA, CZY SPODNICZKA SA MILSZE DLA OKA NIZ NAJMODNIEJSZE OBCIAGNIETE JAKIES RODZAJE RAJSTOP CZY SPODNI!!KOBIETA NIECH BEDZIE KOBIETA!!WESZLY W SPODNIE MEZCZYZN, OPIETE JAK BALERONY MYSLA, ZE TO PIEKNE??POMYLKA!PROSIMY O SZACUNEK DLA PLCI MESKIEJ!!

Gość • Czwartek [26.02.2026, 17:46:08] • [IP: 37.248.216.***]

Gwiazda na tym zdjeciu jest jedna kazdy wie ktora. Ciocia

Gość • Czwartek [26.02.2026, 17:42:00] • [IP: 46.112.240.**]

Czwartek [26.02.2026, 16:54:07] • [IP: 2.106.93.* chyba coś Cię boli🤣 można się tylko domyślać kogoś ściska 😆😆 Oglądamy Madzia ♥️

Gość • Czwartek [26.02.2026, 16:56:18] • [IP: 46.112.212.***]

Super będę oglądała i oczywiście życzę wygranej✊️✊️✊️
;✊️

Gość • Czwartek [26.02.2026, 16:54:07] • [IP: 2.106.93.**]

Boże, widzisz i nie grzmisz….🫣

Gość • Czwartek [26.02.2026, 14:50:48] • [IP: 185.210.39.***]

Trzymam kciuki, będzie dobrze.

Norris • Czwartek [26.02.2026, 13:57:19] • [IP: 91.94.27.**]

Czy ten Pan z torbą to jej ekskluzywny menadżer

Gość • Czwartek [26.02.2026, 13:23:07] • [IP: 178.238.249.***]

Zespół ENEJ nie mylić z tymi od prądu...były juz zapytania skąd ta nazwa...cisza lub pokrętne tłumaczenia. Proszę sobie wpisać w google.

Gość • Czwartek [26.02.2026, 11:27:08] • [IP: 79.186.211.*]

Symbole satanistyczne w modzie

Gość • Czwartek [26.02.2026, 11:10:35] • [IP: 89.151.31.***]

Życzę powodzenia, bo wiem, że Pani ślicznie śpiewa. Miałam okazję posłuchać na ślubie mojego syna.

Gość • Czwartek [26.02.2026, 11:04:43] • [IP: 46.112.240.**]

Brawo Madziulka! Krytyka est cenna tylko wtedy, gdy płynie od kogoś, kogo można szanować za jego postawę.

Gość • Czwartek [26.02.2026, 10:37:35] • [IP: 37.31.130.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [26.02.2026, 09:42:04] • [IP: 46.231.58.**]

Brawo Magda, trzymam kciuki za Twój występ :) świetnie śpiewasz i pokaż to

Gość • Czwartek [26.02.2026, 09:38:01] • [IP: 31.0.32.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [26.02.2026, 09:07:22] • [IP: 185.210.38.**]

Brawo Kochana!!

Gość • Czwartek [26.02.2026, 09:07:15] • [IP: 37.109.160.***]

Pamiętaj że SAFE negocjował Błaszczak a Kaczyński klepał go po plecach...a dla pani powodzenia

Gość • Czwartek [26.02.2026, 09:05:41] • [IP: 46.112.240.**]

Cudownie, brawo Madzia

Gość • Czwartek [26.02.2026, 08:44:06] • [IP: 37.248.175.**]

IP 88 telewizja to kiedyś była prywatna teraz jest inaczej wy wreszcie musicie zrozumieć że to koniec

Gość • Czwartek [26.02.2026, 08:30:59] • [IP: 2.106.93.**]

Kultura juź dawno legła na dnie.

Oglądasz 1-25 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■