POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [05.03.2026, 10:38:17] • Świnoujście

Blisko 1200 podrobionych produktów zabezpieczonych przez policjantów

Blisko 1200 podrobionych produktów zabezpieczonych przez policjantów

fot. Policja

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu w wyniku przeprowadzonych czynności ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość towarów oznaczonych podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Działania funkcjonariuszy pozwoliły na wyeliminowanie z obrotu produktów, które mogły trafić do sprzedaży.

Podczas prowadzonych czynności mundurowi zatrzymali łącznie:
191 torebek i plecaków
956 sztuk odzieży

Do sprawy został powołany biegły z zakresu znaków towarowych, który potwierdził, że zabezpieczone przedmioty nie są oryginalnymi produktami, lecz podróbkami. Wstępnie oszacowano, że gdyby były to rzeczy autentyczne, ich wartość rynkowa przekroczyłaby milion złotych.

Blisko 1200 podrobionych produktów zabezpieczonych przez policjantów

fot. Policja

Dzięki skutecznej pracy policjantów oraz współpracy ze specjalistą podrobione towary zostały zabezpieczone i nie trafią do handlu. Tym samym stróże prawa zapobiegli wprowadzeniu na rynek dużej ilości nielegalnych produktów, chroniąc zarówno konsumentów, jak i producentów oryginalnych marek.

Blisko 1200 podrobionych produktów zabezpieczonych przez policjantów

fot. Policja

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-43 z 43

Gość • Czwartek [05.03.2026, 15:27:14] • [IP: 83.20.144.**]

Wysłać biednym ludziom w USA

Gość • Czwartek [05.03.2026, 15:18:18] • [IP: 78.30.87.**]

CAŁY RYNEK NIEMIECKI OD ZAWSZE TO JEDNA WIELKA PODRÓBKA.WSZYSCY O TYM WIEDZĄ.UDAJĄ ŻE NIC NIE WIEDZĄ TYLKO RAZ NA JAKIŚ CZAS TRZEBA SIĘ WYKAZAĆ TO ROBIĄ NIBY" KONTROLE"...ŚMIECHU WARTE

Gość • Czwartek [05.03.2026, 14:48:55] • [IP: 95.91.215.***]

Modne żeczy nosić to nie znaczy firmowe / mieć swój styl naprzykład na sportowo albo elegancko i to wszystko. Pozdrawiam

Gość • Czwartek [05.03.2026, 13:59:19] • [IP: 46.112.230.**]

Ostatnie zdjęcie to porażka

Gość • Czwartek [05.03.2026, 13:58:28] • [IP: 108.41.39.***]

36 Ty czlowieku powiniennes dostac emeryture bez pracy

Gość • Czwartek [05.03.2026, 13:20:43] • [IP: 78.9.235.***]

tego zdjęcia na dole to by się jednak trochę wstydzili... rzeczy które mają przecież jakąś wartość rzucone na ziemi na policyjnym boisku/parkingu...ale widać że ogólnie nie było co pokazać skoro dwa zdjęcia identyczne podesłali :)

Gość • Czwartek [05.03.2026, 13:08:17] • [IP: 108.41.39.***]

Orginalne sa tylko potancowki w tym miescie

Gość Marek • Czwartek [05.03.2026, 12:46:32] • [IP: 31.175.14.**]

"Gość • Czwartek [05.03.2026, 11:05:27] • [IP: 185.210.36.***] Podróbki są fajne, bo są tanie. Nie powinni za to karać. Jest wolny rynek Niech producenci obniżą ceny". To są cichy prestiżowe dla osób zamożnych. Albo masz kompleksy albo takie ciuchy dodają ci wartości. Nie stać mnie na ciuchy markowe z wyższej półki to wolę kupić markę Reserved, H&M czy Cropp. Wolałbym nawet ubierać się w Pepco lub Kick niż nosić podróby... sorry" Repliki" hahaha...

Gość • Czwartek [05.03.2026, 12:40:05] • [IP: 178.238.246.**]

Te Produkty powinna traffic do sklepu z urzywana odzieżą kogo nie stać na oryginały mogli by sobie kupić a pieniądze z tych produktów mogły by trafić dla poczebujacych, tylko nie na tańce z okazji dnia kobiet!😁

Gość • Czwartek [05.03.2026, 12:24:21] • [IP: 5.184.75.***]

Jak by się za to porządnie wzięli to by wywozili codziennie po sto tysięcy sztuk!! Tak samo papierosy, na całym sklepie wystawionych tylko 100 kartonów, logiczne że resztę mają schowaną!!

Gość • Czwartek [05.03.2026, 12:04:42] • [IP: 92.118.166.***]

Rozumiem, że to z jednego stoiska tylko

Gość • Czwartek [05.03.2026, 11:35:52] • [IP: 81.179.25.***]

Szczerze mówiąc, jeśli nie stać mnie na oryginał, to wolę w ogóle go nie mieć niż kupować podróbkę. Ludzie, którzy naprawdę znają się na markach i kolekcjach, od razu widzą, że coś jest fejkowe. W wielu krajach, np. w Wielkiej Brytanii, potrafią bez problemu odróżnić oryginalne buty czy ubrania od chińskich podróbek, nawet jeśli wyglądają bardzo podobnie. A przecież jest mnóstwo fajnych, mniej znanych marek, które można nosić z dumą zamiast udawać coś, czym to nie jest.

Gość • Czwartek [05.03.2026, 11:21:47] • [IP: 5.173.16.**]

Uff Polska jest bezpieczna :D Ważne ze wschodnie grupy przestępcze mogą sie bawić w Polsce :D Mozna powiedzieć na wzór pewnego ministra ze to nie ich towar?

Gość • Czwartek [05.03.2026, 11:05:27] • [IP: 185.210.36.***]

Podróbki są fajne, bo są tanie. Nie powinni za to karać. Jest wolny rynek Niech producenci obniżą ceny.

Gość • Czwartek [05.03.2026, 11:01:02] • [IP: 178.238.251.**]

takie akcje powinny być przynajmniej raz w tygodniu. I w całym asortymencie. Wejście ekipy ujawnia tylko kilka punktów - potem inni zamykają albo chowają towar

Gość • Czwartek [05.03.2026, 10:57:28] • [IP: 176.221.124.**]

Rozdać potrzebującym.

Gość • Czwartek [05.03.2026, 10:53:39] • [IP: 37.31.131.***]

I zniszczą te rzeczy. A ja bym przerobił te fałszywe nazwy firmowe, odprułbym, itp.i wysłałbym biednym ludziom w Afryce.

Gość • Czwartek [05.03.2026, 10:44:53] • [IP: 78.40.71.**]

Nort pace czy Szanel

Oglądasz 26-43 z 43
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■