Jak relacjonuje świadek zdarzenia, do potrącenia doszło około godziny 20:15. Samochód marki Mazda poruszał się od strony ulicy 11 Listopada w kierunku ulicy Konstytucji 3 Maja. W pewnym momencie kot wbiegł nagle z chodnika prosto pod koła pojazdu.
„Ciemna mazda około godz. 2015 potrąciła śmiertelnie kotka, byłem tego świadkiem i niestety kierowca nie mógł nic zrobić, kotek wyskoczył z chodnika prosto pod koła , praktycznie zero czasu na reakcje” - relacjonuje świadek.
Kierowca natychmiast zatrzymał się i zawrócił, a następnie wspólnie z przechodniami przeniósł zwierzę na chodnik. Niestety, mimo szybkiej reakcji, nie było szans na uratowanie kota.
„kotek skonał praktycznie w ciągu 1-2 min” - dodaje świadek.
Zdarzenie miało miejsce przy wyjeździe z posesji przy ul. Matejki 39. Osoba, która była na miejscu, zdecydowała się poinformować redakcję, licząc na to, że właściciel zwierzęcia dowie się, co się stało.
Świadek pozostawił również kontakt dla osób, które mogą rozpoznawać zwierzę lub szukać swojego pupila.






















Bardzo mi przykro
Co to ja jakaś za głupia moda, kot wychodzący - bzdura totalna ! Jesteś właścicielem zwierzaka to jesteś za niego odpowiedzialny, trzymasz go na swojej posesji w taki sposób aby nie wychodził poza nią i nie szkodził innym, ani też nie stważał zagrożenia. Czy pan właściciel durnego kota odpowie za ewentualne szkody w aucie ?
A co się wczoraj stało na Kościuszki 3 dwa wozy strażackie, policja 🤔 wydaje mi się że to jest ważniejsza informacja niż trzepnięcie kota
89.151.16 Utylizować tylko ciebie
pogrzeb kota zapewne pani radna zorganizuje na koszt miasta?
Selekcja naturalna, tak to się nazywa w przyrodzie. Przetrwają tylko najsilniejsze gatunki więc o co chodzi? Kiedy pogrzeb?
Właściciel nie ma możliwości pochowania kota, bo remondis odebrane ciało z intewencji daje do kontenera zbiorczego i nie wydaje ciala, chyba że był przy zdarzeniu i zabrał ciało ze sobą
czy właściciel juz wie, niech pochowa tego kotka
Koty na smycz albo w domu trzymać.
Biedny kotek Niestety ale często wbiegają pod koła pojazdów.
204***idź do psychiatry...
Kiedy pogrzeb?
No naprawdę?! To jest temat dnia? Nie ma innych problemów w tym miasteczku? 🫣🙆🤔
luzem biegające do wyłapania, włąścicieli karać, a biedne to ptaszki...
8:28] • 83.20.204.*] nie przeginaj. Sam bardzo lubię koty, żal mi zwierzaka, ale z opisu wynika, że kot wskoczył wprost pod koła. Niestety, nie są w stanie zrozumiec ruchu kołowego, mimo sporej inteligencji.
09:34 •. ..104.28.64.**] narazamy też bezpieczeństwo. ..gryzoni. Dzięki temu nie nakryły nas jeszcze ogonkami.
83.20.204 tobie to aż tak odwaliło, życzysz komuś męczarni za jakiegoś zapchlonego siersciucha.
Wyłapać i zutylizować wszystkie bezpańskie koty łażące nie tylko na ulicach ale głównie w parkach.
Kort tak często opluwanie i znienawidzone przez chorych ludzi, chorych na brak wiedzy o roli tego i jemu podobnych zwierząt w cyklu przyrody od wieków. Jest grupa zwierząt od których zależało i zależy byt człowieka i nie mówimy o cyklu żywieniowym od polowania aż do hodowli ale czysto podstawowe sprawy człowieka choćby zwalczanie szkodników które niszczyły zapasy żywności których kiedyś nie było za wiele i każda garść ziarna decydowała o przetrwaniu gatunku ludzkiego i jak szkodniki zniszczyły to była klęska powodująca zmniejszenie populacji. Koty były i są jednymi z głównych obrońców przed myszami szczurami czy innymi szkodnikami utrzymując tamte gatunki w równowadze. Tak że dbajcie o koty aby populacja szkodników nie rozszerzyła się co słychać że szczurów i myszy już jest nadmiar. To jest szczytowy drapieżnik dla tamtego gatunku a nie trutka wyłożona
Żałobę trzeba ogłosić ? Ludzie to tylko kot ! Remondis i po krzyku.
Biedny kiciulek.Kilka lat temu widziałam, jak kierowca jeszcze przyśpieszył.Kiciulkowi wnętrzności wyszły tyłem.
Dobrze że koty mają dziewięć żyć... (nie mylić z odbytem).
O MATKO DZWONCIE DO BRUKSELI ŻE W POLSCE JEST NIENAWIŚC DO KOTÓW, ALE OGŁOSZENIE, CZŁOWIEKIEM TAK SIĘ NIE MARTWIĄ JAK ZWIERZAKIEM
A kierowca i pasażerowie?
Dzien swira swinoujscie