08.05.2026 Piątek
Godz. 15:00 – Diabeł ubiera się u Prady 2 – komediodramat (2h)
Godz. 17:30 – Diabeł ubiera się u Prady 2 – komediodramat (2h)
Godz. 20:00 – Diabeł ubiera się u Prady 2 – komediodramat (2h)
09.05.2026 Sobota
Godz. 16:00 – PUCIO
Godz. 17:00 – Diabeł ubiera się u Prady 2
Godz. 19:30 – Diabeł ubiera się u Prady 2
10.05.2026 Niedziela
Godz. 16:00 – PUCIO
Godz. 17:00 – Diabeł ubiera się u Prady 2
Godz. 19:30 – Diabeł ubiera się u Prady 2
11.05.2026 Poniedziałek
KINO NIECZYNNE























Film jest wg.mnie świetny, polecam
15:26 •. ..19.***] tak musi być, bo gdy ok.10 lat temu po dłuższej przerwie poszedłem do kina już tym razem prywatnie, nie na seans fundowany pracowniczy, zadziwilo mnie, że bilety sprzedaje się zza barowego kontuaru - oj, zorientowałem się co do mojego zapóźnienia. Żyją też kina z reklam, zacząłem przynosić ze sobą słuchawki na czas reklam przed seansem, włączałem dobrą muzykę, zamykałem oczy, by nic z ekranu do mnie nie dotarło i tak przeczekiwałem te parszywe reklamy, czyli coś, co mnie rozbija jak most rozwalany interferencjami.
Kina nie zarabiają na biletach. Zarabiają na sprzedaży napojów i przekąsek..
Za tanie bilety i popcorn były w Świnoujściu, ech, durnie się nie nauczą nigdy.
A nasze kino czynne do 24.05- żenada!
A w maju żegnamy jedyne kino w Ś-ciu, w galerii Corso. Może przyjedzie do nas takie jak przed wojną lub w latach 40-50 kino obwoźne, na ciężarówce. Nie musi nawet czekać na prom, mamy tunel imienia Jarosława i Żmurka, nowoczesny sposob dotarcia na wyspę...
Przereklamowane.
Film rewelacja, polecam