Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Basenu Północnego od strony kanału portowego. Samochód marki Hyundai starszej generacji wpadł do wody razem z kierowcą znajdującym się w środku. Jak wynikało z wcześniejszych informacji, mężczyzna zdołał samodzielnie opuścić pojazd i nic poważnego mu się nie stało.
We wtorek, 6 maja, po godzinie 11 wydobyto auto z wody. Na miejscu pracował ciężki dźwig, pojawili się również pracownicy techniczni oraz nurek zabezpieczający operację. Po podpięciu wraku pojazd został wyciągnięty na brzeg i odtransportowany.
Przez kilka dni samochód znajdował się pod wodą przy nabrzeżu Basenu Północnego. Teraz przeszkoda została usunięta i miejsce jest już uprzątnięte.
Zdarzenie wzbudziło spore zainteresowanie mieszkańców i spacerowiczów.






















Jest do kupienia na fejsie za 2500
Jak interesuje auto to można napisać numer i kierowca się odezwie
Chetnie kupie to auto. Silnik na łańcuchu rozrzadu. Dożwotnia gwarancja. Zna ktos wlasciciela?
Bedzie na sprzedaz? Motor na lancuchu rozrzadu. Nie do zdarcia. Chetnie kupie.
Kupie te auto. Silnik na łancuchu rorzadu. Zna ktos właściela?
Kto to był? Kto ponosi koszty?
SIARA NIE TAKIE GÓ..O SPRZEDAWAŁ. ...
"kierowca wiadomo skąd, Książe małżonek już zapłacił z góry" - czyli kto? :P
Tam jest jakiś zakaz parkowania?
No i popluło sobie towarzystwo jadem :
kierowca wiadomo skąd, Książe małżonek już zapłacił z góry.
Gość • Piątek [08.05.2026, 09:25:15] • [IP: 91.94.22.**] Cała ta akcja kosztowała skarb Państwa całe 5 zł +vat, o ile ta bryczka była poświęcona...
elegancko umyty trzeba przyznać
Ile to kosztuje taka akcja
jak wyschnie będzie do sprzedania w atrakcyjnej cenie
Dźwig 300 pln za godzinę pracy plus dojazd Nurek pewno tyle samo.
Jakiego OC...Jaki podatnik...Sam kierowca załatwił pozwolenie od kapitanatu od właściciela nabrzez
Znam sprawę otóż informuje że poszkodowany musial zapłacić i zapłacił za wszystko z własnej kieszeni także nie ma się co martwić nie poszło z naszych podatków
07.05.2026, 21:29:50] • [IP: 83.11.70.** XDDDDDD ty tak serio ? Ty masz prawa wyborcze!?!
Kierowca za to zapłacił.
Poszło z OC?
Kierowca powinien ponieść koszty!! Dlaczego za całą akcję wydobycia samochodu z wody mamy płacić My - Mieszkańcy. Za czyjąć głupotę nie będę płaciła!! Teraz to On powinien zapłacić za całość, za swoją głupotę.
Wysuszy się i będzie dalej jeździł.
Huydaj TUKson
Kto płaci za taką akcję??