POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.05.2026, 17:43:57] • Świnoujście

„Na pełnej…” w Świnoujściu. Komedia pomyłek i lawina kłamstw na scenie MDK

„Na pełnej…” w Świnoujściu. Komedia pomyłek i lawina kłamstw na scenie MDK

fot. Organizator

Telewizyjna kariera, nieoczekiwane wizyty i chaos, którego nie da się zatrzymać. Już 24 maja w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu widzowie zobaczą spektakl „Na pełnej…”, komedię pełną zwrotów akcji, pomyłek i sytuacji wymykających się spod kontroli.

Spektakl „Na pełnej…” zostanie wystawiony 24 maja 2026 roku o godzinie 16:00 w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Matejki 11 w Świnoujściu.

Głównym bohaterem komedii jest prezenter telewizyjny Patrick Sumner, który chce zrobić idealne wrażenie na nowym szefie. Od tego spotkania zależy jego zawodowa przyszłość i wymarzona posada prowadzącego. Problem pojawia się wtedy, gdy wszystko zaczyna się komplikować.

„Nieoczekiwane wizyty. Źle otwarte drzwi. Role, które nagle trzeba zagrać – i to nie na scenie, tylko we własnym salonie. Żona, która nie powinna być żoną. Kochanka, która pojawia się w najmniej odpowiednim momencie. Każde kolejne „niewinne” kłamstwo uruchamia lawinę zdarzeń, których nie da się już zatrzymać.”

Twórcy zapowiadają spektakl pełen dynamicznych sytuacji i humoru opartego na klasycznej komedii pomyłek.

„Z czym zostaniesz po spektaklu? Z ulgą, że ktoś inny musiał wybrnąć z tych wszystkich kłopotów. I z przekonaniem, że czasem jedyne, co można zrobić, to… grać dalej.”

Na scenie wystąpią: Katarzyna Kwiatkowska, Sandra Staniszewska-Herbich, Anna Mrozowska, Wojciech Wysocki, Tomasz Dutkiewicz oraz Mikołaj Krawczyk.

Bilety kosztują 80 złotych oraz 64 złote dla posiadaczy Karty Wyspiarza i Karty Wyspiarza Seniora. Można je kupić w kasie Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu, kasie Galerii ART oraz online.

Spektakl przeznaczony jest dla dorosłych widzów.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Czwartek [14.05.2026, 11:14:08] • [IP: 37.31.136.**]

06:19• 176.221.125.***] mnie już nie bawią takie spektakle, ale czy to jest plan ogłupiania ludzi? Zależy od tresci. Też od tego, czym jest taki spektakl dla widzów - jesli widz ciężko pracuje, służy innym w rodzinie, to taka rozrywka wzmacnia go, daje oderwanie się od codziennego kieratu, a to oddala od kryzysu psychicznego. Z drugiej strony pytanie, co poprzez tę sztukę się wyraża, czy nie np.akceptację relatywizmu moralnego - występuje tam kochanka, ma to byc śmieszne... A czasem już sam świat przedstawiony jest obcy normalnemu widzowi, bo kochanki, zdrady go nie śmieszą, a wręcz odwrotnie. W wielu zachodnich filmach ma byc oczywista normalnosc rozwodu lub pseudomałżenstwa homoseksualne, a dla normalnych ludzi to NIE jest normalne i trudno na kanwie takich watkow beztrosko się smiać.

Gość • Czwartek [14.05.2026, 06:19:18] • [IP: 176.221.125.***]

Do:39 Plan ogłupiania ludzi udał się. 99% narodu łyknęło przynętę

Gość • Czwartek [14.05.2026, 04:23:23] • [IP: 37.31.136.**]

7:15 - stan nietrzeźwości? " REPULIKE" i" miedzy czasie"? Piłeś, nie pisz.

Gość • Czwartek [14.05.2026, 01:06:50] • [IP: 194.187.251.***]

"Patrick Summer", yes it is very fine...

Gość • Środa [13.05.2026, 21:45:41] • [IP: 185.210.39.**]

a po komedii trzeba pójść zrobić sobie paznokcie a potem na potańcówkę. Kisiel w głowach

Gość • Środa [13.05.2026, 08:33:47] • [IP: 185.210.38.**]

Ta scena MDK to jakiś żart, smród starych nie czyszczonych krzeseł, porozwalane i niewygodne. Byłem na występie muzyka filmowa skrzypce i fortepian przy świecach.Dramat i wstyd dla miasta. Ta sala powinna być zamknięta.

Gość • Środa [13.05.2026, 07:44:59] • [IP: 176.221.125.***]

Kiedy kurtyna w górę mknie. Smutek od razu z sali ginie.Tu aktor gubi własny styl. A widzów śmiech ogarnia w mig. Pani w peruce wygłasza bzdury. Pan w stroju błazna szybko pomyka.Więc klaszczmy głośno, wołajmy bis. Niech radość trwa do końca świata.

Gość • Środa [13.05.2026, 07:39:33] • [IP: 176.221.125.***]

"A czy choć ksiądz proboszcz będzie?"

Gość • Środa [13.05.2026, 07:15:44] • [IP: 46.231.58.**]

Nie, no lepiej siedzieć w domu i oglądać tv REPULIKE albo TRWAM i miedzy czasie monitorować sąsiadów przez okno:) :) :)

Gość • Wtorek [12.05.2026, 18:25:46] • [IP: 176.221.125.***]

Idiocenia narodu cd

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■