Jak relacjonuje mieszkaniec, na przeprawę przyjechał około godziny 8.40, chcąc przedostać się rowerem na Warszów. Na stanowisku stał prom typu „Karsibór”, jednak nie kursował. W jego miejsce podstawiono autobus przegubowy.
„W żaden sposób nie można go było ekonomicznie ustawić roweru choć jest krótki (mtb). Jakoś go ustawiłem na skos, usiadłem i czekam” - opisuje Mieszkaniec.
Sytuacja szybko zaczęła się komplikować. Do autobusu wsiadali kolejni pasażerowie z rowerami, a chwilę później pojawiła się grupa siedmiu turystów rowerowych jadących z pełnym wyposażeniem i sakwami.
„Chłopaki z Włocławka próbowali swe ciężki rowery z sakwami ulokować w autobusie tak ekonomicznie by się zmieścili. Nie było to łatwe, ale udało się. Autobus zapełnił się, można powiedzieć zakorkował” - relacjonuje Mieszkaniec.
Czytelnik zwraca uwagę, że już przy tej liczbie rowerów zrobiło się bardzo ciasno. Pojawiają się pytania, co stanie się w szczycie sezonu turystycznego, gdy jednocześnie pojawią się rowerzyści z przyczepkami dla dzieci, osoby z wózkami czy większe grupy turystów.
Problematyczna miała być również sama podróż autobusem.
„Rowerzyści za zakrętach zachowują się jak linoskoczki z balansem. Jedną ręką trzeba trzymać rower, bo przy hamowaniu leci do przodu, a drugą ręką trzyma się jakiegoś uchwytu. Komedia czy dramat?” - pyta retorycznie autor wiadomości.
Mieszkaniec zwraca także uwagę na stopniowe ograniczanie kursów promów po otwarciu tunelu pod Świną. W jego ocenie miasto sukcesywnie redukuje częstotliwość przepraw, tłumacząc to awariami jednostek.
„Nie tędy droga Pani prezydent i radni. Musicie stanąć na głowie by Rząd Polski dofinansowywał promy. Jesteśmy miastem o ogromnym znaczeniu gospodarczym i strategicznym i przez komunikację promową jedynym w Polsce” - podsumowuje Czytelnik.
Sprawa pokazuje, że temat komunikacji zastępczej oraz transportu rowerów między wyspami staje się jednym z największych problemów nadchodzącego sezonu letniego w Świnoujściu.




















Uruchomcie promy jak dawniej przecież to co się wyprawia w autobusach to jest koszmar szczególnie na linii nr 3 aktualnie 93
Ktoś komentuje że most by musiał mieć 100m, ale wcale nie musiał by mieć długiego zjazdu, są mosty wysokie z wjazdem w kształcie serpentyny, widziałem takie mosty, tylko dobry projektant, mógłby ocenić, że to się lepiej opłaci, u nas był brak dobrej woli i brak przewidywania, że może być problem dla mieszkańców, teraz może nas uratować prom, i nie wolno z promu rezygnować ☹
To pomysł specjalisty Dmowskiego czy specjalistki od fikołków? Co oni wyprawiają w tej KA to się w głowie nie mieści. Jeszcze wymyślą zakaz używania w mieście rowerów. Na ulicy mówi się że KA to jest Kabaret Agatowskiej. Ale psim obowiązkiem władzy jest utrzymanie przeprawy promowej, powinni o tym wiedzieć.
Tak jak wielu pisało : dziurawe drogi i kompletna rozwałka komunikacji promowej między wyspami. Straszne !
Dziś jest bezpłatny tunel i autobus przez niego.Wprowadzić odpłatność za prom i i otworzyć możliwość pływania innym amatorom.Koszty będą niższe a marnotrawione środki na wygórowane wynagrodzenia czy zapuszczone promy można będzie spożytkować na inne inwestycje.
A odejdźmy na chwilę od autobusu z funkcją promu - problemem są bardzo rzadkie kursy promów po g.16:40, te płatne kursy różnymi liniami! Pytam, ile rowerów / hulajnóg weźmie autobus? Jeśli nie wejdzie matka z wózkiem, inwalida, to najwyzej dwa, a w porywie łaski trzy. Regulamin autobusów pozwala wywalić nawet po skasowaniu przez nich biletu rowerzyste, hulajnogistę, jeśli wejdzie ktos z wozkiem. Zakazano tunelu rowerom, hulajnogom, PSIM OBOWIAZKIEM władz miasta jest zapewnic im niezawodną od np.wsiadających matek z wozkami komunikację między brzegami !!
Czemu wybraliście taką tępą niewiastę?
12:35• 31.175.22.**] człowieku, skoro zdecydowano sie na tunel UNIEMOŻLIWIAJACY DOSTĘP DO NIEGO pieszych i rowerzystów, niepełnosprawnym, to ma miasto psi obowiązek zapewnic DARMOWE i SPRAWNE przemieszczanie sie tych osób WYKLUCZONYCH! Na tej zasadzie promy zawsze były darmowe, bo były odpowiednikiem mostu, a za przejazd mostem nie bierze się opłat - w imię konstytucyjnej zasady o wolnosci przrmieszczania się!!
12:31 - z drugiej strony wdrapanie się na tak wysoki most (musiałby mieć 100 m) byłoby wręcz wyczynem, a most by był dalej od centrum i nadal mielibyśmy problem. Pamiętam, że zrezygnowano z mostu dlatego lub TAKŻE dlatego, że długi zjazd z mostu wiązalby się ze zniszczeniem lasów Natura 2000. Najlepszy byłby chyba most zwodzony oprócz tunelu, mógłby byc np.w rejonie kapitanatu, ale byłby z kolei kłopot z nieustannie zamykanym szlabanem na Dworcowej (to istne szaleństwo, kompletnie nie liczą sie z tym, że np.za chwile odpłynie prom, nawet jedną lokomotywkę wysyłają na bocznicę dwie minuty przed odpłynięciem promu) - i tu pojawia się istotne zaniechanie ekip włodarzy - niezbudowanie obiecanej kładki nad torami.
Aby ułatwić przeprawę rowerzystom dojeżdżającym do pracy należy ustawić rozkład promów tak aby im pasowało, natomiast turyści z rowerami mogą spokojnie czekać godzinkę na prom. Aby częściowo zwracały się koszty utrzymania promu powinien on być dla turystów płatny, tak jest w innych krajach i nikt nie protestuje
Wielu mieszkańców było przeciw budowaniu tunelu, a proponowało budowę mostu, który był by dostępny dla rowerzystów i dla pieszych i napewno mniej kosztowny.Nikt nie słuchał, uparli się na tunel, który co miesiąc muszą sprawdzać czy nie przecieka.Nacalym świecie są mosty pod którymi przepływają statki i jest lepiej niż ten niepraktyczny tunel, chcieli radni tunel to teraz niech ułatwia ludziom przejazd przez kanał ☹
10:58•...208.***-- [dokończenie:]... Skoro miasto zdecydowało się na budowę TUNELU TYLKO DLA SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI, A NIE DLA PIESZYCH, JEDNOŚLADÓW TYPU ROWER, i to jeszcze mocno oddalony od centrum, to do cholery, niech zorganizuje sprawną, nieograniczoną liczebnie, tak jak to jest na moście lub właśnie na promie KOMUNIKACJĘ, TRANSPORT dla tych WYKLUCZONYCH lub zmuszonych tracic czas np.45 minut na dotarcie do celu!! ROLE SIE ODWRÓCIŁY, kiedys piesi i rowerzysci szybko docierali do szkoły, dworca, pracy, a kierowcy musieli czekac w kolejkach, a teraz kierowcy aut mają najlepszą sytuację - dlaczego stac nas tylko na ODWRACANIE RÓL, a nie na zapewnienie wszystkim sprawnej komunikacji przez cieśninę?!
10:58•...208.***-- " Nie stac nas na zachcianki paru maruderów" ● Po pierwsze, czy naprawdę jednej z najbogatszych gmin tej wielkosci nie stac na 2 promy w centrum i 1 koło Ognicy plus zapasowy (ze względu na awarię tunelu, sabotaż czy wypadek w tunelu albo potrzeby wojska w razie wojny)?! ●Po drugie:" PARU MARUDERÓW" to jeżdżący rowerami/hulajnogami nie dla przyjemnosci, lecz do pracy/szkoły pracownicy/uczniowie (czas dotarcia do celu z miejsca przy granicy via prom to np.22-25 minut, gdy autobus po SZUMNIE WYSŁAWIANEJ ŁŻE-REFORMIE POŁĄCZEN AUTOBUSOWYCH cholernymi tańcami na rurze wokól miasta to...czas jazdy 35-45 minut. Tych PARU MARUDERÓW to dziesiątki rowerów w sezonie na pokładzie promu (między 1-3 V liczyłem, na kursie ok.g.14 bylo ok.60 rowerów), to osoby chore, ktore musza jeździc na trójkolowych rowerach lub to osoby niepełnosprawne na np.wózkach elektrycznych, ktore po 1.cięzko załadowac do autobusu, po 2.uniemozliwiaja potem te wózki wejscie z wozkiem dziecka rodziców lub rowerzystom.
Poczekajcie jak tylko sprzedadzą promy i kupią zapowiedziane tramwaje wodne na 60 osób i 7 rowerów na rufie. Zobaczycie ile wtedy będziecie czekać na przeprawę.
Typowa mowa nienawiści. Hejt za nieudaną karierę. Wina leży nie zawsze po stronie innych.Trzeba zacząć od siebie. Samokrytyka jak twierdzą psycholodzy jest lekarstwem na tą przypadłość. Pozdrawiam w imieniu atakowanych.Gdyby autobus czy prom byłby płatny to narzekających było by mniej.Autobus się sprawdza poza sezonem i to jest fakt.Ekonomia i ekologia przemawia.Autobus według podawanych informacji to ok 1/4 kosztów utrzymania promu.Nie stać nas na wszystkie zachcianki paru maruderów i znawców w każdym temacie.Rozklad jest to go trzeba przeczytać.Brawo i jeszcze raz brawo za odwagę i konieczne zmiany.Politykom zabrakło odwagi.Pora by zaczęła rządzić logika a nie polityka i stare układy. Remontują źle, zadłużenie dla potrzeb transportu źle, utrzymanie hotelarzy na stojących promach to ok., wynagrofzenia ponadprzeciętne ok.Jak długo jeszcze.Pora na autobus i tramwaje z załogą na kontraktach.Wówczas będą szanować miejsce pracy a nie bycie w pracy.
Przeciwnicy to spasłe typy co zawsze du...ę wozili w samochodzie, nie wiedzą do czego służy rower i zdrowy tryb życia który został sportowej części mieszkańców i dojezdzajacych do pracy ograniczony. Co za idiotyczne wymyślił taki tunel bez możliwości przejazdu rowerem w dzisiejszych czasach.
Wyrazy głębokiego współczucia dla tego miasta, że wybrano coś tak niekompetentnego i teraz cierpi całe miasto, nie mówiąc o tych przybyszach co przyjeżdżają pociągami. Po prostu to nie jest camping czy targ szmatkami, ! Na stanowisku kierownika UM trzeba mieć kompetencje, wizję i chęć do normalnej roboty.
Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczą dwa autobusy przegubowe + jeden rezerwowy, z przyczepkami bez miejsc, tylko do przejzadu tunelem, z Uznam na Wolin i z Wolin na Uznam. Rozsądnie trzeba dobrać rozkład kursowania i 5 min przejazdu tunelem załatwia sprawę, a jak dobrze pomyśleć i wprowadzić elektryki to i być może pieniądze unijne by się na takie rozwiązanie znalazły. Miejsca przed wjazdami po obu stronach tunelu jest dużo, wystarczy na zorganizowanie stacji dla wsiadających i wysiadających.
Miasto odcina sie od swiata, taki zascianek
Tez plac za to ze tylek wozisz autobusem albi idz z buta, to zdrowe. Czepiasz sie oplat za przewoz rowetu ---czy pieszy, czy rowerzysta---to taki sam mieszlaniec !!
bo nie wszyscy mieszkancy maja auta, niektorzy maja rower, motor...to jak maja sie przez kanal przedostac do pracy, dzieciaki do szkoly??
[IP: 89.151.23.***] W Świnoujściu wiele osób jest roszczeniowych, wydaje się i że wszystko należy im się za darmo. Autobus powinien być tylko dla podróżnych bez rowerów, a rowerzyści mają prom co godzinę i mogą sobie zaplanować podróż wg rozkładu--- niektorzy dojezdzaja do pracy rowerem wiec jak bystrzacho moga sobie wybierac? To ze ktos jedzioe rowerem to nie znaczy ze robi sobie trase wycieczkowa...Pomysl trovhe piszac bzdury...Zamiast wozic autobusem 4litery idz z buta na warszow albo kup lodke
Moje pytanie czy Miasto Świnoujscie jest biedne czy nie ?--- to zalezy dla kogo. dla mieszkancow biedne, dla dorobkiewiczow apartamenowych to zysk
Sam jestes... bo jak na druga strone przejechac rowerem de... jak tylko tunel jest dla sam, ochodow? Puknij sie...
Kiedyś promy kosztowały 30 mln i pływały wszystkie teraz pływa jeden i koszt to 60 mln bo tak podaje UM. Prom Karsibór-1 stoi sprawny ale nie ma kasy na odnowienie dokumentów. Prom Karsibor-2 powrócił po roku ze stoczni i salon pasażerski rozwalony, pomieszczenie 150 dla pasażerów rozwalone bo za drogo toalety, bo za drogo a chwalą się wylaniem nowej masy bitumicznej, dlaczego bo tylko tyle zobaczycie płynąć tym promem ponieważ inne pomieszczenia będą zamknięte. I teraz autobus który wozi ludzi ma przejechane 700 tyś. Mówi się że miasto które go sprzedawało chciało oddać go na Ukrainę a i oni go nie chcieli.