POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [31.05.2009, 18:20:42] • Świnoujście

Życzenia urzędników…

Życzenia urzędników…

fot. Sławomir Ryfczyński

- Chcę aby zniknął portal iswinoujscie! – takie życzenie wypowiedział jeden z urzędników, bliski współpracownik ekipy rządzącej. Nie zdawał sobie sprawy, że dla nas takie słowa (nawet jeśli żartobliwe) to wielki komplement. Najgorsze dla mediów są pochwały od władzy.

Wszystko zaczęło się od żartów na temat tajemniczej biżuterii, którą humorystycznie nazwaliśmy „Pierścieniem Arabelli”. Każdy mógł wypowiedzieć życzenie. Z ust jednego z urzędników padł żart, który wydał się nam jednak dość szczery.

- To świetnie, że wypowiedział akurat takie życzenie – mówi jeden z reporterów, który współpracuje z naszym portalem. – To znaczy, że władzy przeszkadza iswinoujscie. Bo pokazuje prawdę!? Nie boi się trudnych tematów. I nie współpracuje z żadną z partii, czy to rządzącej, czy opozycyjnej. Za słowa uznania dziękujemy.


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 81

mieszkanka • Środa [17.07.2013, 21:38:10] • [IP: 82.139.32.*]

Tu powinien powstać portal, miejsce, gdzie można napisać, co się komu nie podoba, co powinno sie zmienić i takie informacje powinien ktoś brać pod uwagę, na podane e-majle odpowiadać

Gość • Środa [13.02.2013, 14:47:04] • [IP: 213.233.148.**]

2013 mam pytanie, co z tymi uchwałami na podstawie których eksmitowali lokatorów, z opłatami za czynsz, opodatkowanie parkingów i innych machloiek, itd

Paolo • Niedziela [26.02.2012, 04:31:57] • [IP: 198.86.245.***]

Co nie ziinema faktu, ze wszyscy ci prorocy byli prorokami jednego jedynego Boga. Co wiecej, w najpopularniejszej wykladni uczyli zawartosci jednej jedynej ksiegi, Koranu. Dla mnie, to za ciasno.

Gość • Wtorek [02.06.2009, 15:19:58] • [IP: 79.175.194.***]

może inaczej, nie wiem czy współpraca ale sympatia na pewno jest :)

Gość • Wtorek [02.06.2009, 15:15:23] • [IP: 79.175.194.***]

"To znaczy, że władzy przeszkadza iswinoujscie. Bo pokazuje prawdę!? Nie boi się trudnych tematów. I nie współpracuje z żadną z partii, czy to rządzącej, czy opozycyjnej." Nie, wcale nie współpracuje tylko na stronie głównej walneliście plakat wyborczy kandydatki na europosła z PO, cóż za hipokryzja w tym artykule. ale wciskajcie ludziom kit, może w to uwierzą.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 23:04:56] • [IP: 77.254.48.***]

NIESTETY TEN GOSC MA RACJE: Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:47] • [IP: 217.97.193.***] Niestety tak to jest z tym portalem - większość komentujących to młodzież, głównie gimnazjalna (o czym świadczy choćby poziom komentarzy), stąd łatwa do takich manipulacji. A autorom chyba rośnie ego kiedy czytają jaką" burzę komentarzy" wśród małolatów wywołują ich teksty. Czasem prawdziwe, czasem rzetelne, ale też masa z nich to ślepe walenie w każdą władzę, małe i duże manipulacje i małe lub większe nierzetelności w przygotowaniu tekstu. Czasem świadome, czasem nieświadome. Trochę to smutne, że portal z taką naciąganą rzetelnością i z takim poziomem komentarzy (poziom onetu albo i niżej) jest wykładnią tego co dzieje się w naszym mieście. Czyżby było z nami aż tak źle? ODPOWIEDZ BRZMI: NIESTETY TAK!

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 19:45:41] • [IP: 195.117.222.***]

Mniej niż zeroooooooo !

Mount R • Poniedziałek [01.06.2009, 18:24:38] • [IP: 80.245.189.***]

"na nauke nigdy za puzno". Dokładnie!Szczególnie ortografii

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 18:13:11] • [IP: 80.245.185.***]

Sławek tak trzymaj !!

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 16:29:59] • [IP: 217.97.199.*]

przestancie przynudzać o tych błędach, czyja to wkoncu wina że internauci tak piszą, nauczycieli ktorzy ich uczyli i nie potrafili nauczyć języka polskiego nie szpanujcie bo top już staje się nudne, a moze by tak ci co robią błedy naqpisali w portalu kto ich uczył polskiego..byłoby ciekawie. .co??

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 16:20:04] • [IP: 217.97.199.*]

adm.lepszej reklamy to nawet Mrożek by nie wymyślił..teraz reklamy na portal się posypią..bo z nami to jest tak jak się nam czego zabrania, a jeszcze jak robi to pozal się Boże " władza"miejska to dopiero bedzie run na portal..to my własnie wprost przeciwnie.a chcieć urzednik to moze. .nie te czasy. ..rozumując tak to trzeba by było zlikwidowac wszystkie strony, blogi, pudla itd..widać ze urzednik jest dyletant jesli chodzi o konstytucję w kiosku ruchu za pare złotych mozna kupić i się dokształcić..na nauke nigdy za puzno

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 14:20:26] • [IP: 92.42.113.***]

Czasem wypisujecie głupoty nie do końca odzwierciedlające prawdę. Ale ogólnie portal jest w porządku. Przydatny. I czasem warto poczytac co aktualnie dzieje się w naszym mieście lub okolicach. Ja jestem przeciwna usuwaniu tego portalu. Pozdrawiam.

mlody 16 • Poniedziałek [01.06.2009, 13:54:08] • [IP: 95.48.75.***]

portal musi istniec bo pokazuje co sie dzieje w swinoujsciu i co ten nasz prezydent zmur.. i jego komunistyczna partia wyprawiaja !!...jestem dosc mlody ale moj tato mowi co nasz prezydent wyprawia !! brak slow na bank gdyby byla zmiana prezydenta np... swinoujscie byloby ladniejsze alberdzi by mieli swoj dom !! itd...ale nasz prezydent woli kupic nowa skode itd...itd..itd...

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 12:33:06] • [IP: 92.42.117.***]

"Nie boi się trudnych tematów" - Pies uwieziony w mieszkaniu, obejrzyj film z akcji ratunkowej...! Hehehhehehhehhehehehehhehehehehe, smiech na sali...

KOCHAM HEJTEROW • Poniedziałek [01.06.2009, 12:10:35] • [IP: 93.94.185.***]

GORACO POPIERAM TEGO URZEDNIKA CO TO POWIEDZIAL! USUNAC TO GOOWNO Z SIECI!! albo chociaz opcje komentarzy;)

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 10:52:44] • [IP: 92.42.114.**]

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:47:59] • [IP: 217.97.193.***]

Niestety tak to jest z tym portalem - większość komentujących to młodzież, głównie gimnazjalna (o czym świadczy choćby poziom komentarzy), stąd łatwa do takich manipulacji. A autorom chyba rośnie ego kiedy czytają jaką" burzę komentarzy" wśród małolatów wywołują ich teksty. Czasem prawdziwe, czasem rzetelne, ale też masa z nich to ślepe walenie w każdą władzę, małe i duże manipulacje i małe lub większe nierzetelności w przygotowaniu tekstu. Czasem świadome, czasem nieświadome. Trochę to smutne, że portal z taką naciąganą rzetelnością i z takim poziomem komentarzy (poziom onetu albo i niżej) jest wykładnią tego co dzieje się w naszym mieście. Czyżby było z nami aż tak źle?

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:30:29] • [IP: 192.168.100.**]

ale manipulacja - ludzie zastanówcie sie jak łatwo wam cos zasugerowac, nawet jak jakis urzednik cos takiego powiedział to reszta to juz megalomańska interpretacja - jak od jakiegoś urzędnika usłysze, że mam ładne buty to już jest stanowisko ekipy rządzacej? i co to włąsciwie znaczy ze mi zazdroszczą bo tez by chcieli? ze ich nie stac na takie? czy ukryta aluzja, że gustu nie mam? myslenie ma przyszłość

..... • Poniedziałek [01.06.2009, 09:25:04] • [IP: 88.156.233.***]

haaaa.pierścień Arabelli..pamiętam ten trzymający w napięciu film...

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:23:42] • [IP: 88.156.234.***]

I taki urzedas tez powinien znalesc inna prace nie zwiazana z miastem.Bo prawdziwa cnota krytyki sie nie boi...

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:11:28] • [IP: 92.42.118.**]

Lubię portal iswinoujscie jest krytyka i pochwały wydarzenia na bierząco, w komentarzach różni piszący to świadczy o popularności tego portalu.

szwedka • Poniedziałek [01.06.2009, 08:03:08] • [IP: 94.254.143.**]

a ja bym sie zaplakala - co bym zrobila bez tej strony--tego portalu-musialabym codziennie przyplywac do sw-cia-a to byloby 1000 km.-KOCHAM WAS- isw-cie --- -SZWEDKA

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 07:24:04] • [IP: 83.6.168.***]

Słaby urzędnik, z małą wiedzą, zakompleksiony i chlera wie co jeszcze obawia się mediów. iswinoujscie jest mocno niezależnym, nie sponsorowanym portalem. Dlatego są tacy co obawijają sie. Mają coś do ukrycia. Najczęściej lenistwo, a dalej już tylko kłopoty.

reksio • Poniedziałek [01.06.2009, 01:04:33] • [IP: 92.42.115.***]

ale kocopol:D:D iswinoujscie stylizuje sie na pudelek.pl. artykul to toalnie bzdurna manipulacja. jak to wasz portal nie jest postronny...skoro co chwile widac wyrazny najaz na obecnego prezydenta naszego miasta. poprostu stoicie po 2giej stronie barykady:D autor musial byc strasznie zadowolony ze swojej reposty. zenada - pudelek.pl