POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [04.11.2009, 06:43:00] • Świnoujście

Podpalili windę

Podpalili windę

fot. Sławomir Ryfczyński

Wczoraj wieczorem straż pożarna dostała wezwanie do wieżowca przy ulicy Matejki 1c. Mieszkańcy wzywali pomoc, bo paliła się winda. Jak mówią, jeździła między piętrami, tląc się.

Strażacy pojechali na miejsce dwoma wozami. Na wszelki wypadek stał pod blokiem w gotowości samochód z drabiną. Na szczęście udało się pożar opanować.
- Z początku wyglądał bardzo groźnie – mówią strażacy. - Ta sytuacja mogła spowodować tragedię. Palący się dźwig jeździł z góry do dołu zanim przyjechaliśmy. Nie wiedzieliśmy czy nie zajęła się instalacja w szybie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-36 z 36

Tytus de zoo • Środa [04.11.2009, 09:31:40] • [IP: 80.245.181.***]

Do 189. i 114.Jeśli piszecie komentarze tzn. że macie dostęp do internetu. Wystarczy wejść na stronę o policji i przeczytać. Troszkę się wysilcie.

Gość • Środa [04.11.2009, 09:24:43] • [IP: 80.245.189.***]

dzielnicowy powinien wisiec na tablicy??!

Gość • Środa [04.11.2009, 09:15:37] • [IP: 92.42.114.**]

Czy ktoś wie jaki jest dzielnicowy na ten blok ? Jaki jest jego nr.telefonu ? . A powinien wisieć na tablicy informacyjnej.

grzeczny_Janek • Środa [04.11.2009, 09:15:15] • [IP: 93.94.184.***]

Szkoda że nikt z tej gówniarzerii nie myśli o konsekwencjach. Przykre.

Funkcjonariusz • Środa [04.11.2009, 09:03:24] • [IP: 92.42.118.***]

Zachęcam do dzielenia się informacjami na temat ewentualnych sprawców tego zdarzenia pod numer telefonu 112. W końcu mieszkańcy powinni czuć się bezpiecznie a sprawcy powinni odpowiadać za swoje czyny.

Gość • Środa [04.11.2009, 09:02:05] • [IP: 217.97.193.***]

A skąd wiadomo, że ktokolwiek windę podpalił? Tytuł sugeruje coś co w ogóle nie wynika z treści komunikatu.

Gość • Środa [04.11.2009, 08:38:31] • [IP: 217.97.199.*]

My mamy dobra rase ;] a przypałowce z windami paszli !

Gość • Środa [04.11.2009, 08:25:52] • [IP: 92.42.112.***]

na szczescie nikomu nic sie nie stalo, ale jakby doszlo do tragedi?powinny byc ostre kary dla takich lobuzów, i dodatkowo rodzice powinni byc obciazeni naprawa takiej windy wtedy jeden z drugim by sie zastanowil co robia i jakie moga byc tego konsekwencje!!

Gość • Środa [04.11.2009, 08:15:26] • [IP: 92.42.114.***]

Dzisiaj winda, jutro TY !! gonić malolatów

Gość • Środa [04.11.2009, 07:39:29] • [IP: 93.94.185.***]

czas i pora aby zmienili ustawę dla łobuzerii, niezależnie ile mają lat powinni odpowiadać za swoje czyny.Z chuligana nigdy nie będzie uczciwy człowiek

Gość • Środa [04.11.2009, 07:13:39] • [IP: 92.42.114.**]

Może by tak dzielnicowy się zainteresował co tu się dzieje. Kloszardzi no 11 piętrze i pełno małolatów przyłazi pod 3.

Oglądasz 26-36 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■