POGODA

Reklama


Wydarzenia

Świnoujski Sztab WOŚP • Niedziela [10.01.2010, 16:06:11] • Świnoujście

Dzieciaki rządzą!!!

Dzieciaki rządzą!!!

Dwoje szefów sztabu(fot. iswinoujscie.pl )

Sztab WOŚP w Biblitece Miejskiej ma swoje żywe „maskotki”. Nie tylko dodają uroku orkiestrowemu „zakręceniu ale także przypominają nam wszystkim o celu tegorocznej akcji.

Konrad Gąsiewski, który 26 stycznia skończy dopiero 7 miesięcy chętnie przyłączył się do naszej akcji i jest obecnie najpopularniejsza „formą artystyczną” sztabu. Mamy wszyscy nadzieję, że nigdy nie będzie potrzebował wsparcia medycznego na które zapełniamy dziś tysiące puszek. Konrad poczuł jednak najwyraźniej solidarność ze swoimi chorymi kolegami. Jest tak zaangażowany, że mimo młodego wieku uzyskał już uprawnienia specjalisty form artystycznych. Być może pierwszą formą jaką stworzy będzie artystyczna peruka bowiem przedmiotem jego największego zainteresowania jest obecnie każda czupryna jak znajdzie się w zasięgu jego małej rączki.

Co zaś tyczy się wyjątkowego zaangażowania naszego najmłodszego kolegi to trudno się dziwić. Przykład rodziców robi swoje..


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [13.01.2010, 19:24:00] • [IP: 93.94.186.***]

No pani Beatko i to jest to ładne, ale jakoś ze strachem Pani trzyma to maleństwo, może by tak własne bodygar..

Gość • Niedziela [10.01.2010, 16:49:03] • [IP: 80.245.190.***]

noooooooooooooooo

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Joanna Agatowska uzyskałą absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■