POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.02.2010, 22:59:06] • Świnoujście

Renata na Mistrzostwach Świata

Renata na Mistrzostwach Świata

fot. Archiwum rodzinne

Lekkoatletka MKL „Maraton” Renata Pliś zajęła II miejsce podczas mitingu LA w Walencji na dystansie 1500 m ustalając nowy rekord życiowy 4,09,85.

Wynik ten jest lepszy od minimum PZLA na Halowe Mistrzostwa Świata (4,10,00) które odbędą się w stolicy Kataru – Doha od 12 – 14 03. 2010 roku.

Renata na Mistrzostwach Świata

fot. bieganie.pl

Będzie to już trzeci start Renaty w imprezie rangi mistrzowskiej, poprzednio w Pucharze Europy w Moskwie 2008 i Drużynowych Mistrzostwach Europy w Liaree.

Janusz Walkowiak

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

bzzzz • Sobota [27.02.2010, 19:48:38] • [IP: 192.168.250.**]

mniam

Maślankiewicz • Wtorek [16.02.2010, 08:22:08] • [IP: 195.117.239.***]

Gość [IP: 95.129.226.***]! Niop :), jak to pięknie powiedziane.

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 23:15:14] • [IP: 95.129.226.***]

Niop :) nasza duma :0) cieszę się niezmiernie, że tak daleko zaszłaś, a jeszcze bardziej się cieszę na myśl, ile jeszcze przed Tobą :DDDD

PAPAZ • Poniedziałek [15.02.2010, 23:14:41] • [IP: 217.97.199.*]

miejmy nadzieję, że skorzystasz z sukcesu i nauczysz się wolności, powodzenia

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 21:31:52] • [IP: 80.245.190.***]

Wielkie gratulacje :D!!

1187 • Poniedziałek [15.02.2010, 18:19:46] • [IP: 79.162.145.**]

Gratuluje Renatko! Brawo :-) Tak Trzymać :-) Tak czas jak Ty masz Słońce na półtora klocka, to ja mam na kilometr.Hehe [gm]

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 17:52:32] • [IP: 83.21.220.***]

Renia ma dobrego managera ktory ja promuje brawo Panie Zapała :)))a pozatym dziewczyna ma świetny potencjał co w całości łączy sie z ogromnym sukcesem. ktory jeszcze przed nia:)))

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 17:02:50] • [IP: 80.245.179.***]

zuch dziewczyna

korzenioweski • Poniedziałek [15.02.2010, 17:01:03] • [IP: 83.3.70.***]

do przodu rennnia:)

Maratończyk • Poniedziałek [15.02.2010, 15:44:00] • [IP: 217.97.193.***]

Wspaniały wynik - gratulacje.

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 15:06:37] • [IP: 80.245.181.**]

nasza gwiazda :)

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 14:46:26] • [IP: 92.42.117.***]

Brawo Renia:)

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 14:41:09] • [IP: 80.245.181.***]

kto to? nie znam czlowieka

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 14:13:43] • [IP: 217.97.193.***]

Takie miasto - lepiej płacić grube tysiące importowanym kopaczom ku uciesze tłuszczy kiboli, zamiast dotować sport i sportowców. Aż dziw, że Renia się wybiła, wielu zdolnych nie miało takich szans, bo kasa poszła na import podrzędnych kopaczy dla Floty...

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 13:57:22] • [IP: 195.117.222.**]

Oczywiscie, ze Renia dostaje stypendium. Az 500zl miesiecznie :) te pieniadze to jedtnie na witaminy jej starczaja. A pilkarze dostaje grube pieniadze z miasta ZA NIC ! A co robia z tymi pieniedzmi? Tylko przepijaja -tacy z nich wielcy sportowcy.

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 13:21:26] • [IP: 80.245.178.**]

Urodzona mistrzyni

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 13:18:41] • [IP: 80.245.190.***]

Dobrze Dobrze. pobiegaj tez troche za mnie bo kondyche mam do dupy

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 12:40:32] • [IP: 92.42.114.***]

Pani Renia dostaje na pewno stypendium...

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 12:38:49] • [IP: 80.245.188.**]

Duma Swinoujscia!!

Nelka • Poniedziałek [15.02.2010, 12:19:48] • [IP: 83.21.38.**]

Gratulacje Renatka !! :)) Trzymamy Kciuki!! i będziemy oglądać Cię z rodziną na Eurosporcie ;D

spre • Poniedziałek [15.02.2010, 11:24:42] • [IP: 80.245.186.**]

NASZA RENIA;-)))*

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 11:08:07] • [IP: 80.245.182.***]

Może by tak prezydent wreszcie się obudził i oprócz piłkarzy Floty- docenił wyniki Renaty stosownym stypendium. Nie jak dziś" sportową zapomogą".

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 11:00:54] • [IP: 80.245.188.***]

Gratulacje :)

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 11:00:32] • [IP: 80.245.191.***]

nie ma co fajna z niej laska na dodatek nieźle biega. tak trzymać !! Gratulacje!!

Gość • Poniedziałek [15.02.2010, 10:33:52] • [IP: 93.94.186.***]

Ciezka praca poplaca GRATULUJE !

Oglądasz 1-25 z 45
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego opracowuje plan zrównoważonej mobilności miejskiej do roku 2030. Mieszkańcy naszego miasta będą mieli możliwość zabrania głosu 6 lutego od godziny 17:00 do 20:00 w MDK. Zainteresowanych zapraszamy! Dzięki konsultacjom zostanie przygotowana diagnoza - uzyskanie zwrotnej informacji o oczekiwaniach, potrzebach, obawach, preferencjach, pozwalająca na postawienie roboczych hipotez dotyczących celów strategicznych, do późniejszej weryfikacji w ramach badań i ekspertyz ■ Od 1 lutego w Świnoujściu działa stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■