POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [26.02.2010, 01:14:23] • Świnoujście

Sąsiedzi chcą ją upiec prądem? A ona ich wysadzić w powietrze! Zobacz film!

Sąsiedzi chcą ją upiec prądem? A ona ich wysadzić w powietrze! Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

To prawdziwa wojna domowa! Oby nie skończyła się tragedią! W jednym z bloków w centrum miasta jedna z mieszkanek jest przekonana, że sąsiedzi chcą ją upiec żywcem- przy pomocy ogrzewania podłogowego! I grozi, że pięknym odpowie za nadobne- wysadzając budynek w powietrze!

Konflikt w bloku, stojącym nie daleko od ulicy Grunwaldzkiej trwa przynajmniej od kilku lat. Ale zintensyfikował się kilka miesięcy temu - kiedy państwo Brzyccy, z pierwszego piętra postanowili zainstalować w swoimi mieszkaniu ogrzewanie podłogowe. I wtedy wybuchła najprawdziwsza wojna! Według lokatorki z parteru- Pani Justyny (69l.), sąsiedzi z pierwszego złośliwie próbują ją wykończyć! - Całymi dniami prąd mi nad głową puszczają. Aż włosy dęba stają. Otwierają okna, żeby mnie wyziębić. A później te okna zamykają i .bzzz ogrzewanie na maksa- żeby mnie upiec!- opowiada starsza Pani.- To makabra nie życie! - wykrzykuje zdesperowana kobieta! Desperatka wiele nocy spędziła podobno u znajomych i w .. poczekalni komendy policji- by tylko nie spać w swoimi, „podgrzanym” prądami domu!

Sąsiedzi z góry przekonują z kolei, że to 69-latka stanowi dla nich zagrożenie. - Twierdzi, że próbujemy ją zamordować. A sama grozi, że nas wysadzi gazem w powietrze - żali się Pan Marian (56 l.). – Wyzywa przypadkowe osoby przez okno, krzyczy- nieraz całą noc. Jest osobą bardzo ciężką w kontaktach z innymi sąsiadami i według nas potrzebuje pomocy- dodaje zdesperowany mężczyzna.



Pozostali sąsiedzi używają o wiele ostrzejszych słów. – Ta Pani zatruwa nam życie. Według mnie potrzebuje pomocy lekarza psychiatry! – opowiada jedna z mieszkanek bloku.- Ja naprawdę się boję, że kiedyś spełni swoje groźby i wysadzi nas wszystkich w powietrze. Sytuacją w bloku zainteresowano już policję i spółdzielnię. Pierwsza ze służb interweniowała już na miejscu. Druga – wykonała specjalistyczne badania, by wykluczyć możliwość istnienia w budynku „przebicia”.

Niestety - według obu instytucji dopóki „coś” się nie wydarzy, prawo nie daje im możliwości interwencji. Czy na pewno nie ma w naszym mieście instytucji, która mogła by pomóc lokatorom tego bloku i Pani Justynie? Oby ta- wydawało by się- śmieszna historia nie zakończyła się tragedią.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-126 z 126

Gość • Piątek [26.02.2010, 01:25:13] • [IP: 95.41.31.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 126-126 z 126
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■