POGODA

Reklama


Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Niedziela [12.09.2010, 20:44:42] • Świnoujście

Happy End na antenie Radia Świnoujście!

Happy End na antenie Radia Świnoujście!

fot. Organizator

We wtorek o godzinie 12:10 na antenie Radia Świnoujście odbędzie się wywiad na żywo z zespołem Happy End, który poprowadzi Krzysztof Gajownik. Już teraz zapraszamy do wysyłania pytań, które mogą zostać zadane podczas wywiadu, a do wygrania jubileuszowy krążek tego zespołu pt. „Złota Kolekcja”.

Zespół Happy End obchodzi w tym roku 35 lecie swojej działalności artystycznej. Z tej właśnie okazji, na rynku pojawiła się płyta zawierająca największe hity zespołu wybrane przez Pana Zbyszka Nowaka, założyciela i lidera formacji. Płyta ukazała się w ramach serii ZŁOTA KOLEKCJA.

Podczas wywiadu będzie można wygrać płytę zespołu, dowiedzieć się m.in. jak wyglądała budowa formacji, jaka panowała sytuacja w zespole, jak zespół zmierzył się z falą krytyki oraz wiele więcej.

Wywiad rozpocznie się w najbliższy wtorek o godz. 12:10 na antenie Radia Świnoujście, natomiast pytania można wysyłać już teraz na adres e-mailowy: happyend@radioswinoujscie.pl

Happy End jest pierwszym zespołem, który zagości na żywo w lokalnej radiostacji. Już niedługo pojawi się ankieta sprawdzająca, jakie zespoły chętnie chcielibyście usłyszeć w najbliższym czasie.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 🇵🇱 11 Listopada 2025: Piknik Kawaleryjski – Basen Północny: od 13.30 do 16.00! Pokazy kawalerii, sprzęt 8. Flotylli Obrony Wybrzeża, koncerty, ognisko z kiełbaskami i grochówka wojskowa. Polana przy ul. Jachtowej 🇵🇱 Koncert „Ponad Granicami” – „Sanktuarium Chrystusa Króla” (Plac Kościelny 1): godz. 19:00 ■ W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■