POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [30.09.2010, 13:47:46] • Międzyzdroje

Rodzina szuka świadków kwietniowego wypadku

Rodzina szuka świadków kwietniowego wypadku

fot. Wojtek Basałygo

Mimo że od tragicznego wypadku minęło pięć miesięcy, to bliscy wciąż myślą o stracie najbliższej osoby. Darek wracał ze Szczeciną wspólnie ze swoją dziewczyną Moniką do rodzinnych Międzyzdrojów. Jego auto wjechało w drzewo rosnące niedaleko Recławia. Ona wyszła z wypadku cało, on zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło 27 kwietnia 2010 roku. Volkswagen passat uderzył w drzewo na drodze krajowej nr 3 pomiędzy Wolinem a Recławiem. Strażacy musieli uwalniać Darka z zakleszczonego pojazdu. W stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie. Mimo ciężkiego wysiłku lekarzy nie udało się go uratować.

Monika siedziała tego dnia na miejscu pasażera. Zostało im zaledwie kilkanaście kilometrów aby dojechać do domu.
- Nie pamiętam nic z tego co wydarzyło się na chwilę przed wypadkiem – mówi załamanym głosem Monika. - Darek nie mógłby zasnąć za kierownicą. - Być może jakaś sytuacja na drodze zmusiła go do tego śmiertelnego manewru – dodaje.

Prokuratura umorzyła dochodzenie. Ustalono, że prędkość nie była przyczyną wypadku. Chwilę po uderzeniu w drzewo przesłuchano świadków, którzy jechali kilkaset metrów za samochodem Darka i Moniki. Niewiele jednak widzieli.

- Wiem, że to nie wróci życia Darkowi, jednak chciałabym poznać prawdę. Dlatego chciałabym zwrócić się za pośrednictwem portalu do ludzi, którzy być może byli świadkami naszego wypadku i widzieli moment zdarzenia – mówi Monika.

Jeżeli ktokolwiek z Was widział to zdarzenie lub zna kogoś, kto był na miejscu, proszony jest o kontakt z redakcją pod numerem telefonu 729 191 100.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [30.09.2010, 20:28:59] • [IP: 93.94.185.**]

współczuje rodzinie-to straszna tragedia.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Prognozowane są opady śniegu z deszczem oraz śniegu powodujące gołoledź. Po przejściu opadów wystąpią oblodzenia na nawierzchniach dróg i chodnikach. Temperatura spadnie do 0°C i poniżej z uwagi na napływ arktycznych mas powietrza z północy. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 09:00 w dniu 14.02.2026. Możliwe utrudnienia komunikacyjne oraz bardzo śliskie powierzchnie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■