POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.11.2010, 08:17:04] • ¦winouj¶cie

Puchar dowódcy 8 FOW dla ¦winoujskiej „Jedynki”

Puchar dowódcy 8 FOW dla ¦winoujskiej „Jedynki”

fot. Piotr P³uciennik

W pi±tek, 5 listopada br., na p³ywalni OSiR „Wyspiarz” w ¦winouj¶ciu, odby³y siê Miêdzyszkolne Zawody w P³ywaniu o Puchar Dowódcy 8 Flotylli Obrony Wybrze¿a. Uczestnikami sportowych zmagañ byli uczniowie dwóch ¶winoujskich szkó³: Szko³y Podstawowej nr 1 i Szko³y Podstawowej nr 6.

Biegi rozegrano dru¿ynowo oraz indywidualnie w stylu dowolnym. Sêdziowanie i nadzór nad bezpieczeñstwem oraz prawid³owym przebiegiem imprezy powierzono instruktorom wychowania fizycznego z jednostek 8 FOW. M³odzi p³ywacy wykazali siê du¿± wol± walki i zaanga¿owaniem.

Puchar dowódcy 8 FOW dla ¦winoujskiej „Jedynki”

fot. Piotr P³uciennik

Po zaciêtej rywalizacji pierwsze miejsce zajê³a dru¿yna ze Szko³y Podstawowej nr 1, a drug± lokatê zajê³a reprezentacja ze Szko³y Podstawowej nr 6.

Klasyfikacja indywidualna dziewcz±t:
1. Karolina Szewczyk (S.P. nr 6)
2. Marlena Dmowska (S.P. nr 1)
3. Sara Konopko (S.P. nr 1)
Klasyfikacja indywidualna ch³opców:
1. Kacper Szczepanowski (S.P. nr 1)
2. Oliwer Eismond (S.P. nr 1)
3. Mateusz Janda (S.P. nr 6)

Puchar dowódcy 8 FOW dla ¦winoujskiej „Jedynki”

fot. Piotr P³uciennik

Zwyciêskiej reprezentacji puchar wrêczy³, w imieniu dowódcy 8 Flotylli Obrony Wybrze¿a, kpt. mar. Waldemar KOCZWARA, natomiast pami±tkowe dyplomy wszystkim uczestnikom dyrektor S.P. nr 1 pani Ewa KRÊCZYÑSKA-PÊDZIWIATR. Organizatorem imprezy by³a Szko³a Podstawowa nr 1 im. „Marynarki Wojennej” w ¦winouj¶ciu, która kolejny ju¿ raz, we wspó³pracy z 8 Flotyll± Obrony Wybrze¿a, w ten szczególny sposób uczci³a ¶wiêto swojego patrona.

Puchar dowódcy 8 FOW dla ¦winoujskiej „Jedynki”

fot. Piotr P³uciennik

8 Flotylla Obrony Wybrze¿a od pocz±tku swojego istnienia piastuje patronat nad Szko³± Podstawow± nr 1 w ¦winouj¶ciu. Ka¿dego roku odbywa siê kilkana¶cie imprez z udzia³em marynarzy, s± oni obecni na wa¿nych dla szko³y uroczysto¶ciach i wydarzeniach, a pasowanie uczniów na okrêtach flotylli sta³o siê ju¿ tradycj±.

kpt. mar. Jacek KWIATKOWSKI
oficer prasowy 8 FOW


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 1-25 z 35

Go¶æ • Poniedzia³ek [08.11.2010, 19:28:03] • [IP: 80.245.190.***]

Jedynka to zawsze ¶wietna i najlepsza szko³a w mie¶cie!Brawo!Tak trzymaæ!Przepracowa³am w niej du¿o ponad 30lat i zawsze by³a gór±.Ale 6-ka te¿ jest dobra, a Wiktor z 4-tej" B"p³ywa super!

Go¶æ • Poniedzia³ek [08.11.2010, 10:00:01] • [IP: 80.54.123.**]

dok³adnie jak co¶ powie do dzieci to s³ychaæ go na zewn±trz basenu. ..

Go¶æ • Poniedzia³ek [08.11.2010, 08:41:42] • [IP: 92.42.118.***]

gratulacje dla zwyciezców!! Micha³ -the best!

Go¶æ • Niedziela [07.11.2010, 18:47:06] • [IP: 92.42.119.**]

Micha³ku, to wielka Twoja praca. £±czyæ pasjê z obowi±zkiem to olbrzymia zdolno¶æ. Dzieciaki Ciê uwielbiaj±. Pozdrawiam cieplutko. Blondynka z Ustronia) )

Go¶æ • Niedziela [07.11.2010, 16:53:09] • [IP: 95.129.226.***]

z tego co wiem zawody by³ dla dzieci ze wszystkich szkó³. Szkoda, ¿e tylko nauczycielom z 1 i 6 siê chcia³o...

Go¶æ • Niedziela [07.11.2010, 16:23:36] • [IP: 188.146.255.***]

Mizernie. Mia³y byæ zawody dla dzieci SP, a wysz³y ustawione zawody dla SP 1 i 6 - czy¿by basen by³ prywatny? Czy inne szko³y nie mia³y ochoty na rywalizacjê. A mo¿ nie wszystkich nauczycieli to obchodzi³o, przecie¿ trzeba i¶æ z dzieæmi i za nie odpowiadaæ, a tak spoko luzik swoje godzinki i do domu.

Go¶æ • Niedziela [07.11.2010, 13:36:34] • [IP: 83.12.182.**]

no nie krzyczy :) tylko siê wydziera. ...

Go¶æ • Niedziela [07.11.2010, 12:45:34] • [IP: 95.129.226.***]

pozdrowienia dla bylego dowodcy Z-3...

Go¶æ • Niedziela [07.11.2010, 11:47:41] • [IP: 80.245.188.***]

brawo dzieciaki!

Go¶æ • Niedziela [07.11.2010, 11:22:18] • [IP: 195.117.222.***]

panMicha³ nie krzyczy najwyzej duzo mowi, znam g³osniejszych

Go¶æ • Niedziela [07.11.2010, 11:03:40] • [IP: 80.245.181.***]

Gratulacje dla wszystkich zawodników ! Wszyscy byli znakomici oby tak dalej!

Go¶æ • Niedziela [07.11.2010, 09:15:36] • [IP: 93.94.188.**]

Wiwat Waldek, prezentacja na 6 z plusem, zawodnikom tak¿e gratulacje i ducha rewalizacji. Pozdrawiam.

Go¶æ • Sobota [06.11.2010, 23:10:21] • [IP: 92.42.117.**]

Pogratulujmy Dzieciom. S± naprawdê wspania³e. Nie k³óæmy siê o szko³y. Te dzieci s± znakomite. Wszystkie !! Wielkie Gratulacje

Go¶æ • Sobota [06.11.2010, 23:08:18] • [IP: 83.19.184.***]

1. Kacper Szczepanowski (S.P. nr 1) powinno byæ: KACPER SZCZEPKOWSKI

Go¶æ • Sobota [06.11.2010, 22:20:41] • [IP: 92.42.118.**]

sp1 gora!! to najlepsza szkola, ludzie wychodza z niej z kultura.. i ma najlepszy poziom w nauce ze wsyztskich szkol publicznych w swinoujsciu. Naprawde. Pozdrawiam wszystkich nauczycielow ucacych w niej

Go¶æ • Sobota [06.11.2010, 19:51:01] • [IP: 92.42.114.***]

W latach 60-tych JEDYNKA te¿ by³a najlepsza w sporcie. W roku szkolnym 67/68 by³a najlepsza w pi³ke rêczn± w ¶winouj¶ciu. Ogra³a Liceum, Technikum Handlowe i pozosta³e szko³y oraz wszystkie podstawówki.Pozdrawiam nauczycieli i absolwentów rocznik 1967/68.

Go¶æ • Sobota [06.11.2010, 19:27:39] • [IP: 83.12.182.**]

Brawo dla Karoliny ze zdjêcia!! SP6 :)))

Go¶æ • Sobota [06.11.2010, 19:25:03] • [IP: 83.12.182.**]

pan Micha³ ma" Cierpliwo¶æ" :) hehehehe nie znam nauczyciela który bardziej wydziera siê na dzieci. .. totalne masakra!

Go¶æ • Sobota [06.11.2010, 19:04:54] • [IP: 80.245.179.***]

krzyczy p.Micha³ no ale z dzieciakami inaczej poradziæ siê nie da... Nie mo¿na pozwoliæ sobie na to ¿eby cz³owiekowi na g³owê wesz³y ; / Pozdro

Go¶æ • Sobota [06.11.2010, 18:42:35] • [IP: 80.245.188.***]

nie krzyczy tylko ma donosny glos a to ró¿nica!! jest odpowiedzialny ze te dzieciaki, ktore niestety nie zawsze odpowiedzialnie sie zachowuj±, nie mozna ich spuscic z oka..dzieciaki go naprawde szanuja i sie staraj±..a te najlepsze ze szkoly nr 6 tez s± z grupy Pana Michala.

ZforM • Sobota [06.11.2010, 18:17:17] • [IP: 163.185.51.*]

JEDYNKA zawsze byla, jest i bedzie najlepsza. Pozdrawiam nauczycieli, ktorzy w 1974 roku doprowadzili (mimo naszych oporow) do konca klase 8E. Uklony i podziekowania dla naszej Pani i Wychowawczyni Piotroczuk, , Pietruchy'' :-) :-) :-)

Rozs±dny • Sobota [06.11.2010, 18:12:48] • [IP: 92.42.117.**]

Pani która nie s³ysza³a jak Micha³ krzyczy musi czym prêdzej udaæ siê do laryngologa, a mo¿e wystarczy umyæ uszy ? :-) Pozdawiam wszystkich umiej±cych p³ywaæ, niestety nie jest ich wielu.

fred • Sobota [06.11.2010, 18:10:40] • [IP: 80.54.123.**]

zgodzê siê ¿e dzieciaki z jedynki maj± du¿o sukcesów... ale ja widzê ¿e to jest ich zas³uga. . a szko³a.. zbieg okoliczno¶ci...

Go¶æ • Sobota [06.11.2010, 16:27:26] • [IP: 92.42.114.***]

Inne s± za s³abe, ¿eby rywalizowaæ z 6 i 1

Go¶æ • Sobota [06.11.2010, 14:58:56] • [IP: 195.117.222.***]

narybek ratownictwa wodnego w miescie to sie nazywa dobra szko³a!

Ogl±dasz 1-25 z 35
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrze¿enie dla czê¶ci województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mog± wyst±piæ w niedzielê po po³udniu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegaj± tak¿e przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mog± powodowaæ podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wyda³o ostrze¿enie meteorologiczne dotycz±ce burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowi±zuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielê 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkañcy i tury¶ci! Dla ca³ego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrze¿enie przed upa³ami - dzi¶ od godz. 11:00 do 21:00 temperatura mo¿e osi±gaæ od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiêkszaj± ryzyko udaru s³onecznego i odwodnienia. Pamiêtaj o regularnym piciu wody, unikaj d³ugiego przebywania na s³oñcu i zachowaj szczególn± ostro¿no¶æ wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczy³o, by zorganizowana grupa w³amywaczy spl±drowa³a sklep jubilerski znajduj±cy siê w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w ¦winouj¶ciu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybê, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z ca³ej okolicy. W nocy z soboty na niedzielê dosz³o do jednego z najpowa¿niejszych w³amañ w ¦winouj¶ciu w ostatnich latach. Celem przestêpców by³ sklep jubilerski znajduj±cy siê w pasa¿u handlowym w markecie Kaufland. Wed³ug informacji, do których dotar³a redakcja, sprawcy dzia³ali wyj±tkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali siê pasa¿u handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeñ przedostali siê do wnêtrza, a nastêpnie przy u¿yciu m³otów wybili szybê sklepu jubilerskiego. Ca³a akcja mia³a trwaæ zaledwie kilka minut. W tym czasie z³odzieje opró¿nili sklep z bi¿uterii i b³yskawicznie opu¶cili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi siê o stratach siêgaj±cych nawet 1,5 miliona z³otych, jednak na obecnym etapie ¶ledztwa kwota ta nie zosta³a oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcjê wynika, ¿e sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■