POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [10.11.2010, 07:40:39] • Świnoujście

Sąd oddalił wniosek Pomieczyńskiego o naruszenie dóbr osobistych

Sąd oddalił wniosek Pomieczyńskiego o naruszenie dóbr osobistych

fot. Sławomir Ryfczyński

Kandydat na radnego Sławomir Nowicki nie musi przepraszać Zbigniewa Pomieczyńskiego za wypowiedziane słowa na łamach jednej z gazet o tym, że Z. Pomieczyński propaguje na jego temat nieprawdziwe informacje. Chodzi o fakt jakoby miał nie oddać diet – orzekł we wtorek Sąd Okręgowy w Szczecinie.

Pomieczyński złożył wniosek skierowany w trybie wyborczym, w którym żądał od S. Nowickiego przeprosin na łamach prasy za to, że ten bezpodstawnie zasugerował, iż to on powiadomił policję i prokuraturę o rzekomym wyłudzeniu diet radnego oraz bezprawnie powrzucał do skrzynek radnych kopie pisma policji w tej sprawie.

Sąd oddalił wniosek. Od oddalenia przysługuje odwołanie.

Sąd oddalił wniosek Pomieczyńskiego o naruszenie dóbr osobistych

fot. Sławomir Ryfczyński

Obydwaj panowie spotkają się jeszcze raz w sądzie. Tym razem na sprawie z powództwa Sławomira Nowickiego. Sąd rozpatrzy wniosek o pomówienie Nowickiego przez Zbigniewa Pomieczyńskiego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 63, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 63

Gość • Środa [10.11.2010, 15:29:21] • [IP: 80.54.123.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [10.11.2010, 15:26:48] • [IP: 80.54.123.**]

Pan Pomieczynski wygra wybory poniewaz facet zna sie na dobrej zespolowej pracy, POZOSTALI DO LAMUSA NIEUDACZNIKI

Gość • Środa [10.11.2010, 14:48:08] • [IP: 93.94.188.***]

tlusty wieprz niech sie zacznie odchudzac, bo niedlugo peknie, wystarczajaco dziady sie nachapaly i nic nie zmienili, dac szanse mlodym a starzy na odwyk i odchudzanie

Gość • Środa [10.11.2010, 14:33:28] • [IP: 92.41.66.**]

on jest po wyrku to gdzie do rady chyba ze sie przepisy pozmienialy i * po wyr. prawomocnym moga zasiadac w radzie

Gość • Środa [10.11.2010, 13:58:52] • [IP: 194.242.62.**]

Zbyszek napewno wygra wybory inni mu do pięt nie dorastają nawet po liftingach, farbowaniach i upiększających okularach

Gość • Środa [10.11.2010, 13:31:20] • [IP: 85.19.195.***]

A protegowana- specjalistka od kupowania glosow startuje w tym roku?

Gość • Środa [10.11.2010, 13:20:39] • [IP: 83.21.143.***]

Ale za to Zbyniu przygotował sobie kandydatów na radnych - PIERWSZA KLASA !! Mało kto ma takie listy. Ma nosa gościu.

Gość • Środa [10.11.2010, 12:59:39] • [IP: 92.42.118.**]

Jak ten Nowicki wygląda?

Gość • Środa [10.11.2010, 12:58:31] • [IP: 80.54.123.**]

do gosc 10.11.2010 g.10.36 ip 93.94.184. JESTEM KOBIETĄ A TY PEWNIE STARYM IMPOTENTEM KCIUKI TO TRZYMAJ ZA SWOJEGO MAŁEGO P

Gość • Środa [10.11.2010, 12:49:24] • [IP: 83.21.40.***]

Hołownia!! to ta co ją tak docenili przy poprzednich wyborach

Gość • Środa [10.11.2010, 12:34:01] • [IP: 80.54.123.***]

zgadzam się z wcześniejszym wpisem - niektórzy kandydaci dużą" pływają" i żadnych konkretów nie widać - przodują tu p. Sutyła i p. Śliwiński. Do konkretów!

Gość • Środa [10.11.2010, 12:26:04] • [IP: 83.21.7.***]

Ani jeden, ani drugi nic takiego nie zrobili dla dzielnicy Przytór-Łunowo.Ponton nie szkołę wybudował, tylko się przyczynił, do wybudowania sali przy szkole, ale ile to lat temu, od tamtej pory nic nie robi, tylko nie wiem, po co on tam siedzi i za darmo pieniądze bierze??

Gość • Środa [10.11.2010, 12:13:11] • [IP: 217.97.193.**]

118...oj wagarowało się na lekcjach polskiego!!

Gość • Środa [10.11.2010, 12:04:34] • [IP: 109.74.111.*]

Podobno bedzie sie owdolywal.. Sad stwierdzil ze uzywajac slowa" wydaje mi sie, ze ten to..." mozna obrazac kazdego gdys nie jest to slowo" jestem pewien, ze ten to..." ulomnosc prawa... Ale ja ejstem pewna ze Pomieczynsky wybudowal w Przytoze sszkołe a nowicki sobie tawerne

Szpila • Środa [10.11.2010, 12:03:36] • [IP: 83.25.166.***]

do 128. A o byłej radnej J. HoŁowni słyszałeś? Gdyby nie jej upór szkoły w Przytorze by nie było. Pomieczyński przypisuje sobie wiele sukcesów innych osób. Np. dofinansowanie promów wywalczyła posłanka Piela a Pomieczyński wówczas zabiegał o funkcję wiceministra (hahaha) a później wicewojewody. Zabiegi te były równie skuteczne jak wybudowanie przez niego szkoły.

Gość • Środa [10.11.2010, 11:45:51] • [IP: 83.21.40.***]

Na takiego, , dziada, , głosować !!

Gość • Środa [10.11.2010, 11:20:13] • [IP: 83.20.16.***]

Ale Nowicki chyba ma wyrok z oskarżenia publicznego za kradzież, dlatego musiał oddać mandat radnego w ostatniej kadencji ! ?

Gość • Środa [10.11.2010, 11:18:09] • [IP: 92.42.118.***]

ostatnia debata to sukces Szczodrego merotyraka 5 ŚLIWIŃSKI 4 żMURKIEWICZ 3, 5 SUTYŁ 1 POMIECYŃSKI 2 ZA KABORET 10

Gość • Środa [10.11.2010, 11:17:56] • [IP: 92.42.114.***]

Dokładnie - jeden wart drugiego ale czego to się nie robi żeby ryjek w korytku umoczyć...po trupach do celu, stłamsić, wdeptać w ziemię przeciwnika byle tylko samemu dostąpić chwały...małe prymitywne istoty...

Gość • Środa [10.11.2010, 11:04:01] • [IP: 83.21.74.**]

Mydlić ludziom oczy gadkami to oni potrafią, ale uczciwie pracować to już dla nich problem.

Gość • Środa [10.11.2010, 10:45:02] • [IP: 83.21.40.***]

Jeden warty drugiego!!

Gość • Środa [10.11.2010, 10:41:21] • [IP: 80.245.178.**]

Gość • Środa [10.11.2010, 09:40] • [IP: 80.54.123.***] Szczodrego tu nie ma - bo nie jest stroną tego sporu. PROSTE! Jest w relacjach z debat! Posłuchaj co mówi - ale nie wiem czy zrozumiesz - bo dla niektórych ważniejsze jest oczernianie kandydatów a nie analiza programów... Jeszcze piękną mową się nikt nie najadł tym bardziej ze zaufanie padło. To już jest koniec jego polityki !!

Gość • Środa [10.11.2010, 10:36:31] • [IP: 93.94.184.***]

Do Gość • Środa [10.11.2010, 09:11] • [IP: 80.54.123.***]Ale impotenci tak mają nie martw się. Trzymam za ciebie kciuki.

Gość • Środa [10.11.2010, 10:28:47] • [IP: 83.11.147.***]

Co nam po Szczodrym i jego programie jak on jest gwarantem, że prawo w tym magistracie raczej nie będzie przestrzegane (uchwały czynszowe, uchwała o uchyleniu planowania przestrzennego CENTRUM miasta itd ?!

Gość • Środa [10.11.2010, 10:23:14] • [IP: 83.21.125.**]

Przecież Szczodry doskonale wie o co chodzi, jak łamał prawo i jak namawiał radnych do jego łamania, ale oni mało kumaci nie dociekali czy to do czego namawia ma podstawy prawne.

Oglądasz 26-50 z 63
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■