POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.11.2010, 16:43:39] • Świnoujście

Kamieniami obrzucono budynek sądu

Kamieniami obrzucono budynek sądu

fot. Sławomir Ryfczyński

Sprawca lub sprawcy wybili kamieniami szyby w oknach budynku wymiaru sprawiedliwości. Wandal jest wciąż na wolności. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.

Ucierpiały okna na parterze budynku od strony ulicy Paderewskiego. Grad kamieni wybił pięć szyb.

Kamieniami obrzucono budynek sądu

fot. Sławomir Ryfczyński

Na szczęście czwartek był dniem wolnym od pracy i wewnątrz nie było pracowników.

Kamieniami obrzucono budynek sądu

fot. Sławomir Ryfczyński

Policja szuka sprawcy. Nie wiadomo czy był to zwykły akt wandalizmu, czy akt desperacji po wyroku sądowym. Sprawca za chuligański wybryk może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 82, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 82

Gość • Piątek [12.11.2010, 21:26:33] • [IP: 83.21.13.**]

to szalone wroble byly jak nic!!

Gość • Piątek [12.11.2010, 21:09:33] • [IP: 88.156.234.***]

Mam nadzieję, że doczekają się sprawiedliwości, i Seremet chwyci za kark i powyrzuca z Sądu na zbity łeb.Poczytajcie AFERY PRAWA, to się mózg lasuje i woła o pomstę do nieba.

Gość • Piątek [12.11.2010, 21:00:37] • [IP: 83.21.23.**]

Jaki Sąd tacy obywatele?

Gość • Piątek [12.11.2010, 20:52:02] • [IP: 88.156.234.***]

Tam sie dzieja takie rzeczy, ze sędzia Szymon Stępień wolał kupic dwa torty i pożegać to towarzystwo, bo wszyscy nadaja sie tylko do zgłoszenia do prokuratora Seremeta i do zrobienia porzadku z nimi, bo sparaliżowali już całe miasto swoimi wyrokami ochraniajacymi Magistrat i ZGM.

Gość • Piątek [12.11.2010, 20:24:07] • [IP: 46.112.222.**]

I bardzo dobrze, niech się lenie urzędasy wezmą do uczciwej roboty tak samo niech się pseudo - sędziowie przestaną obijać i wyrokować uchwały. W moich oczach jest to instytucja niesprawiedliwosci. Instytucja absolutnie skorumpowana. Jeżeli Ty wisisz sądowi kase to dowalą Ci taki procent za spóźnienie ze zwątpisz. Jesli sąd tobie to po pierwsze nie czuje sie zobowiazany zeby poinformowac kiedy odda i zadnych odsetek sobie nie nalicza za to ze SIE ZWYCZAJNIE OP...DALA! Gnoje

Gość • Piątek [12.11.2010, 20:11:22] • [IP: 79.184.244.**]

Ostatnio Sławek Nowicki wygrał, a kto był przegrany !! ??

Gość • Piątek [12.11.2010, 20:06:12] • [IP: 80.245.190.*]

Tam sie dzieja takie rzeczy, ze sędzia Szymon Stępień wolał kupic dwa torty i pożegać to towarzystwo, bo wszyscy nadaja sie tylko do zgłoszenia do prokuratora Seremeta i do zrobienia porzadku z nimi, bo sparaliżowali już całe miasto swoimi wyrokami ochraniajacymi Magistrat i ZGM.

Gość • Piątek [12.11.2010, 19:37:51] • [IP: 83.163.207.**]

no ladnie sekret ochrania ten budynek to firma ktora nie nadaza za czasem tylko skubie kase od glupich klientow co i ta ma ich w d..pie a kasa im leci...

Gość • Piątek [12.11.2010, 19:25:01] • [IP: 80.245.183.***]

i tak sie dziwie ze bomby nie podlozyli skorumpowane miasto

Gość • Piątek [12.11.2010, 19:11:10] • [IP: 178.238.250.**]

z prochu powstales, proch wachales i kamieniami szyby w sadzie wybijales, :)

Gość • Piątek [12.11.2010, 19:02:56] • [IP: 80.245.187.**]

nic dziwnego, skoro w tym gmachu urzędują sami nasi sędziowie i nasi prokuratorzy to żmuras z sld jeździ po mieszkańcach drenując im kieszenie jak tylko może!

Gość • Piątek [12.11.2010, 18:45:53] • [IP: 80.54.123.**]

stawiam na. ...Tolka Banana

Gość • Piątek [12.11.2010, 18:30:02] • [IP: 88.156.234.***]

TEN SĄD POWINNO SKONTROLOWAĆ MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚĆI LUB CENTRALNE BIURO ANTYKORUPCYJNE, CENTRALNE BIURO SLEDCZE, POSTANOWIENIA WYDAWANE NIE ZGODNIE Z USTAWAMI.

Gość • Piątek [12.11.2010, 18:26:26] • [IP: 83.21.79.*]

nareszcie poznali się co reprezentowane jest w tym budynku.

Gość • Piątek [12.11.2010, 18:16:11] • [IP: 92.42.112.***]

Nasz kochany Sąd jest chroniony przez naklejkę w szybie

Gość • Piątek [12.11.2010, 18:07:57] • [IP: 85.166.197.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [12.11.2010, 18:02:56] • [IP: 77.255.167.**]

ryynio, najpierw zastanów się co chcesz napisać, potem napisz. Klawisz owszem ogląda ale tych co sąd zmyka. Na telenowele już nie starcza czasu.

Gość • Piątek [12.11.2010, 17:42:00] • [IP: 83.21.76.**]

...ale numer...ale co tu się dziwić że ludzie mają dość!?Tego małolata-Grześka Karbowińskiego za udział w morderstwie 54-letniego człowieka, zamiast skazać wypuścili do domu(chyba tylko po to żeby jego matka mogła wyłudzać większe zasiłki z Mopru)a za drobne przewinienia niektórzy muszą odsiedzieć przynajmniej ze dwa lata, gdzie tu sprawiedliwość?!!

Gość • Piątek [12.11.2010, 17:34:59] • [IP: 83.21.138.**]

Pewnie czekal na rozprawe rok to sie zdenerwowal.. la tam lubia odraczac oj lubia

Gość • Piątek [12.11.2010, 17:33:04] • [IP: 195.117.222.*]

pewnie podziękowanie za jakiś bezmyślny wyrok naszego chorego sądownictwa:O

Gość • Piątek [12.11.2010, 17:29:35] • [IP: 80.245.186.***]

ktos wymierzył sprawiedliwość

Gość • Piątek [12.11.2010, 17:25:46] • [IP: 83.11.136.**]

Mnie, też w domu wybili, i jakoś nie było reakcji policji? A szyba kosztowała sporo!

Gość • Piątek [12.11.2010, 17:23:08] • [IP: 83.4.41.***]

Posłowie i ci z wyszyńskiego mają immunitety

ryynio • Piątek [12.11.2010, 17:21:43] • [IP: 83.249.27.***]

ale jaja, w tym samym budynku siedzi z 10 klawiszy i oglada telenowele

Gość • Piątek [12.11.2010, 17:18:30] • [IP: 217.97.193.**]

no cóż jakoś się nie dziwię!!

Oglądasz 51-75 z 82
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■