POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [19.11.2010, 10:05:59] • Świnoujście

Robot Czesław promował Lidkę

Robot Czesław promował Lidkę

fot. Sławomir Ryfczyński

W końcu ktoś postanowił rozruszać smętną kampanię wyborczą w Świnoujściu. Jak informuje Kurier Szczeciński - robot Czesław zachęcał do kandydowania na bezpartyjną Lidię Wachudę startująca z komitetu wyborczego stowarzyszenia Ruchu Aktywności Samorządowej. Cyborg zrobił prawdziwą furorę.

- Robot bezbłędnie wykonuje polecenia. To prawdziwy cud techniki! - śmiali się znajomi kandydatki, którzy pomagali roznosić ulotki.

Kandydatka na radną sprzeciwia się lokowaniu w Świnoujściu szkodliwych dla ludzi i środowiska przemysłowych inwestycji a mówi „tak” turystyce i nowoczesnym technologiom.



Robot, który pojawił się na wyspach zrobił furorę. Jeden z mieszkańców stwierdził np. że wybory go w ogóle nie interesowały ale ze względu na robota pójdzie zagłosować.

Więcej o kampanii wyborczej w Świnoujściu przeczytasz w dzisiejszym Kurierze Szczecińskim


komentarzy: 69, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 69

Gość • Piątek [19.11.2010, 22:43:23] • [IP: 80.245.179.***]

a ja nie zagłosuję !! na tą Panią ;> robot był brzydki

Gość • Piątek [19.11.2010, 21:54:50] • [IP: 188.33.157.***]

TYLKO WACHUDOWA!

Gość • Piątek [19.11.2010, 21:42:59] • [IP: 77.112.118.**]

Wielu Świadków Jehowy jest dumnych z osiągnięć Dariusza Śliwińskiego. Prezydenta Dariusza Śliwińskiego.

Gość • Piątek [19.11.2010, 21:32:12] • [IP: 195.117.222.*]

A myślałem, że takie pomysły to tylko w Erze. Głosuję na Lidkę Wachudę ;)

Gość • Piątek [19.11.2010, 20:38:23] • [IP: 217.97.199.**]

Lista nr 16 jest najlepsza.

Gość • Piątek [19.11.2010, 20:36:09] • [IP: 217.97.193.**]

super babka, znam ją osobiście i moim skromnym zdaniem uważam, że nie ma lepszego kandydata ;) zagłosuję na p. Lidię :) niech wygra najlepszA!!

Gość • Piątek [19.11.2010, 19:44:55] • [IP: 80.245.182.***]

Wachuda zawsze była wymagająca. Wszyscy trzęśliśmy portkami przej jej lekcją geografii. Po latach doceniam jej pracę. Zapamiętałem wymagających nauczycieli takich jak p. Wachuda, p. Puchała, p. Misler. Pani Lidio - może Pani liczyć na mój głos!

Gość • Piątek [19.11.2010, 19:35:51] • [IP: 217.97.199.**]

TYLKO WACHUDA!! GŁOSUJEMY Na WachUDA!

Gość • Piątek [19.11.2010, 19:22:01] • [IP: 188.33.112.**]

mam kilku kolegów z okręgu 1 i 2 namawiam ich do głosowania na RAS i Michała SUTYŁĘ no i Wachudę Lidię osobę z pasją i zamiłowaniem do Świnoujścia

Gość • Piątek [19.11.2010, 19:18:29] • [IP: 188.33.112.**]

Wachuda umię działać i to ze skutkiem 3 głosy mojej rodziny dla Lidii Wachudy, poczytajcie program na

Gość • Piątek [19.11.2010, 19:18:15] • [IP: 80.245.190.*]

Bardzo miła i kreatywna osoba. Dobrze, że startuje, takich radnych potrzebuje miasto najbardziej. Brawo pani Lidio, szkoda, że nie startuje pani z mojego okręgu.

Gość • Piątek [19.11.2010, 19:15:34] • [IP: 188.33.112.**]

mnie uczyła nigdy nie miałem do niej żadnych zarzutów i dlatego warto na nią postać 21 listopada, lista nr 14 okręg 3 MIEJSCE NR 2!!

Gość • Piątek [19.11.2010, 19:13:45] • [IP: 195.117.222.*]

uczyła mnie geografii w morskiej i ma mój głos. powodzenia pani Lidio!

Gość • Piątek [19.11.2010, 19:12:37] • [IP: 195.117.222.*]

Super pomys na kampanie. Z takimi pomysłami ta Pani na pewno w radzie dużo osiągnie. Ja i moja rodzina odda głos na Panią. W szkole morskiej gdzie uczyła też miała cięty język i potrafiła powiedzieć co myśli ;)

Gość • Piątek [19.11.2010, 19:11:52] • [IP: 188.33.112.**]

trzeba było się uczyć a nie pisać bzdury na forum

Gość • Piątek [19.11.2010, 19:09:00] • [IP: 195.117.222.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [19.11.2010, 18:49:05] • [IP: 217.97.193.**]

kto pamięta geografię w latach 70-80 w szkole podstawowej nr2 na Warszowie, ja tak i dlatego nie zagłosuję na nią

Gość • Piątek [19.11.2010, 16:32:04] • [IP: 46.113.185.**]

Co tu pisać- babka żleta. Jeżeli się dostanie współczuję innym radnym i Żmurowi.. Nie odpuści dopóki nie postawi na swoim. Nikt nie jest w stanie przebić jej w skuteczności.

Gość • Piątek [19.11.2010, 16:29:35] • [IP: 46.112.74.***]

jeszcze raz gratuluję wyboru dobrej firmy od wizerunku i reklamy!

Gość • Piątek [19.11.2010, 16:28:01] • [IP: 46.112.74.***]

wzorowo przeprowadzona kampania.. tylko chyba trochę późno rozpoczęta.. gratuluję- głosować na Panią nie będę, bo... mieszkał w I

Gość • Piątek [19.11.2010, 16:26:54] • [IP: 212.227.18.**]

super akcja.. nieźle się uśmiałem...

Gość • Piątek [19.11.2010, 16:25:27] • [IP: 62.69.208.*]

a ja słyszałam, że kampanię robi jej arłukowicz- wachudowa ma podobno wzmocnić partię zielonych i przed wyborami do sejmu zamieszać!

Gość • Piątek [19.11.2010, 16:23:10] • [IP: 93.94.190.***]

Wystarczy poprzeglądać ip osób które cały czas źle komentują na temat pani Wachudy (chodzi o ostatnie wydarzenia gdzie p.Wachuda brała udział) to można zobaczyć że to jedne i te same osoby;) komuszki+ Teter i Kaczmar ze swoimi super tekstami.. ;) pogratulować, mam * robiliście robicie i pewnie dalej byście to samo robili.. tylko pieniądze dla was ważne, i czarne interesy.. Precz.

Gość • Piątek [19.11.2010, 16:21:50] • [IP: 94.23.58.**]

Szok.. Wszędzie ta Wachuda- ma lepszą (i droższą??) kampanię niż kilku kandydatów na prezydenta. To prawda że tą robotę robi specjalna firma?>

Gość • Piątek [19.11.2010, 16:20:35] • [IP: 62.69.206.***]

haaaaaaa... Ford Gercharda pomaga... obiecanki cacanki

Oglądasz 1-25 z 69
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■