POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.11.2010, 06:57:23] • Świnoujście

Żmurkiewicz wygrał wybory w pierwszej turze

Żmurkiewicz wygrał wybory w pierwszej turze

fot. Sławomir Ryfczyński

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy że Janusz Żmurkiewicz wygrał wybory w pierwszej turze otrzymując ponad 9000 głosów. Ma ponad 50% głosów oddanych w wyborach na prezydenta Świnoujścia.

Oficjalnych wyników możemy spodziewać się we wtorek rano.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 252, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 252

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 12:05:52] • [IP: 77.16.73.**]

Ja tak bardzo o koszty spraw się nie martwię.Ważna jest skuteczność, a tego nie brakowało Panu Prezydentowi.Dzięki temu miasto dobrze wypada.Niektórzy podatnicy się o to martwią, zapominając że dzięki temu duża armia mieszkańców nie żyje na koszt podatników.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 12:03:19] • [IP: 80.245.176.*]

bedziemu panu patrzec na raczki panie prezydencie

ewachim • Poniedziałek [22.11.2010, 11:59:24] • [IP: 92.42.115.**]

Gratulacje, panie prezydencie! Jeśli Bóg istnieje, to dał nam serce po lewej stronie. Nigdy nie należałam do żadnej partii, ale zawsze będę głosować na lewicę. I jeśli Pan będzie startował na prezydenta, zawsze na Pana. Życzę dużo szczęścia w życiu osobistym i sukcesów w pracy dla naszego pięknego miasta

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:51:29] • [IP: 80.245.182.***]

gratulacje panie Januszu i dalej remontowac drogi i chodniki tak trzymac.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:50:42] • [IP: 212.14.50.***]

4 lata temu Pan Żmurkiewicz wygrał w I turze zdobywając około 52% głosów. Teraz 62%. Wniosek? Przybyło komuszków? A może to cała reszta narzekaczy z PO na czele pokazała przez 4 lata w Radzie Miasta, że nie warto na niech stawiać? Obwiwam się, że ten, który chciałby by wymarli wszyscy świnoujścianie popeierający Prezydenta, będzie musiał dłuuuuuuuuuugo czekać i może się nie doczekać.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:35:23] • [IP: 194.165.41.***]

Tiburon to po hiszpańsku rekin ale ten tutaj to jakiś bezzębny no i nie umie pisać i liczyć (jeżeli 9000 głosowało za JŻ to gdzie te 40000 zawiedzionych). Chłopie ogarnij się a jak jest tak źle to się spakuj i opuść wyspę.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:33:50] • [IP: 83.21.93.***]

najgorszy jest fakt, że za wszystkie przegrane sprawy w sądach pan prezydent nie zapłaci z własnej kieszeni, tylko z naszej - podatników. On w dalszym ciągu bedzie bezkarny, podniesie opłaty za parkingi lub użytkowanie wieczyste, itp i kasa się znajdzie. Gratuluję jest pan faktycznie genialnym politykiem, w najgorszym tego slowa znaczeniu. A najbardziej przerażający jest fakt, że ten facet uważa, że orzeczenia niezawisłych sądów jego osoby (patrz;miasta) nie obowiązują, wyjątkowa bezcelność.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:33:20] • [IP: 188.146.159.***]

HURAAAAAAA niech żyje" komuna", jak najdłużej!!A komu nie pasuje, niech się spakuje i wyp...do PISuarowa najlepiej.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:30:07] • [IP: 80.245.190.*]

Teraz będzie jazda bez trzymanki z takim zapleczem. Już bierzcie się za czytanie USTAW. Oj, będzie się działo, będzie.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:29:58] • [IP: 195.117.222.**]

Nie życzę nikomu śmierci to nieporozumienie. stwierdzam fakt ze dożywotnio będzie komuna rządziła tym miastem dopóki będzie żył ich"król

Tiburon • Poniedziałek [22.11.2010, 11:24:02] • [IP: 80.245.189.**]

ROSOMAK • Poniedziałek [22.11.2010, 11:02] • [IP: 93.94.184.***] Do Tiburona IP:80.245.189 10:24 Demokracja cię jednak, przerosła przez takich właśnie jak ty wygrał Żmurkiewicz i SLD. Ty i twojego pokroju destruktorzy życia społecznego potraficie tylko toczyć pianę z pyska i nic nie robić, nie dajecie mieszkańcom żadnej alternatywy bo samo opluwanie Prezydenta i jego wyborców nie przysporzy wam głosów te czasy to już historia. To pozostawiam bez komentarza.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:23:44] • [IP: 212.14.50.***]

Do gościa [22.11.2010, 10:52] • [IP: 80.245.189.**]"Z żalem zawiadamiamy że Dnia 21.11.2010 zamordowano miasto Świnoujście.Winny Jaś Fasola.Współwinni Czerwone Pająki.Łączymy się w bólu NORMALNA część społeczeństwa.RIP Świnoujście spoczywaj w pokoju." TALIBOWIE W AFGANISTANIE TEŻ TAK TWIERDZĄ. Oni są cacy, a Reszta Świata BE.

Płakać, ale działać • Poniedziałek [22.11.2010, 11:23:19] • [IP: 80.54.123.***]

Ważne, że Możejko wykazał, jak Żmurkiewicz lekceważył prawo - mamy niezależne względem władzy 2 gazety (nawet Niebieski taki jest), portale, a to, że ludzie wybrali inaczej, trudno. Niech to skłoni wreszcie opozycję do może zwarcia szeregów, ludzi do większej aktywności...Owszem, jest trudno, istnieje ta masa komunistyczno-wojskowa, trudno to przebić, ale choćby te niezależne media - coś, czego brak w wielu miastach - one przynajmniej orientują nas, w czym tkwimy.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:21:45] • [IP: 80.245.189.**]

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 10:52]-Tutaj mamy przykład jednego z CP.Przyczepiłeś się literówki no typowe.Owszem takie miejsca budują firmy prywatne tylko tak się składa że Jaś Fasola robi wszystko by te firmy trzymać z daleka od tego miasta, brak jest planu zagospodarowania przestrzennego, połowa nowo zbudowanych obiektów to są samowole budowlane.Jaś Fasola rozdaje tereny swoim kolegą nie rzadko bez przetargu.Prywatna firma nawet jak by chciała to bez łapówek i znajomości z Jasiem nie będzie w stanie rozpocząć żadnej działalności.Co do argumentu o PRL-u zauważ że wtedy w całej Polsce budowa była planowana centralnie nie tylko u nas.I pomyśl mineło 20 lat od upadku PRL-u i w dużej części kraju w miejscowościach o których naprawdę można powiedzieć że to dziury zabite dechami pobudowano aquaparki, centra handlowe, boiska wyremontowano wiele budynków za pieniądze z samorządów przy wsparciu UE i zadaj sobie pytanie dlaczego nie u nas.A co do PO to ich nie lubię ale w Zach-pom to oni liczą się najbardziej.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:21:17] • [IP: 188.146.159.***]

Świetny wynik! GRATULACJE panie Januszu, oby tak dalej i jak najdłużej!!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:18:37] • [IP: 80.245.180.***]

GRATULACJE DLA SLD ŻE MAJĄ PREZYDENTA MIASTA JANUSZA ŻMURKIEWICZA ZE SWOJEGO UGRUPOWANIA

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:16:04] • [IP: 217.97.193.**]

normalni z nikim nie zwiazani mieszkancy nie poszli głosowac, z róznych przyczyn, natomiast wojsko, polcja, osadzeni musieli głosowac na jedynioe slusznego kandydata, nasze miasto to ewenement nw skali kraju, drugiego takiego nie ma zeby od 60 lat nic sie nie zmieniło!!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:15:02] • [IP: 80.245.190.***]

Kto to jest postkomunistyczna swołocz?-pytam Gościa 83.21.79.** z godz.9.05.Czy to też Twoi rodzice, ciotki, wujkowie itp.starsi do Ciebie?Obrażasz porządnych ludzi, a sam pewnie nic nie robisz nic dobrego dla miasta, tylko narzekasz.Dlaczego młodzież nie chodzi na wybory?Dlaczego nie dba o to, by frekwencja była lepsza?Wtedy demokracja byłaby prawdziwa.MŁODZI, NIE ŚPIJCIE!DBAJCIE O SWĄ PRZYSZŁOŚĆ!-A teraz gratuluję p.Żmurkiewiczowi zwycięstwa i niech rządzi sprawiedliwie i służy wszystkim obywatelom naszego miasta.Niech w 100% realizuje swoje obietnice.Niech jednak zmodernizuje swój Urząd-niech mu pomagają młodzi, a nie zużyte umysły w Radzie Miasta i w Urzędzie Miasta.POWODZENIA dla Prezydenta i wszystkich Mieszkańców miasta!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:11:59] • [IP: 83.21.38.**]

tiburo, nie wiem jakim mariuszu piszesz czlowieku, jakies paranoje masz chyba w glowce male, skoro wydaje Ci sie ze inne osoby widujesz

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:11:13] • [IP: 88.156.232.**]

Czytając komentarze krytyków Prezydenta podziwiam jak toczą pianę z pyska w` bezsilnej wściekłości.A same komentarze kojarzą się z rysunkiem Andrzeja Mleczki przedstawiająym stado wron na drzewie i krakających kogo by tu jeszcze obe...rać.Czerwony jak cegła.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:10:09] • [IP: 83.20.194.***]

Gratulacje

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:05:00] • [IP: 83.21.208.***]

Widzę, że prawiki płaczą i gryzą palce z bezsilnej wściekłości. No niestety wygrał lepszy i sprawdzony od lat gospodarz miasta. Gratulacje Panie Januszu. Wolę rządy czerwonych pająków niż czarnych smutasów spod znaku x

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:03:37] • [IP: 217.97.199.**]

niech psy szczekają- karawana idzie dalej

ROSOMAK • Poniedziałek [22.11.2010, 11:02:46] • [IP: 93.94.184.***]

Do Tiburona IP:80.245.189 10:24 Demokracja cię jednak, przerosła przez takich właśnie jak ty wygrał Żmurkiewicz i SLD. Ty i twojego pokroju destruktorzy życia społecznego potraficie tylko toczyć pianę z pyska i nic nie robić, nie dajecie mieszkańcom żadnej alternatywy bo samo opluwanie Prezydenta i jego wyborców nie przysporzy wam głosów te czasy to już historia.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 11:02:19] • [IP: 79.190.202.**]

i bardzo dobrze, że wygrał !! Gratulacje!! A kto nie che tu mieszkać to może się wyprowadzić. ..

Oglądasz 51-75 z 252
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■