POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.11.2010, 06:57:23] • Świnoujście

Żmurkiewicz wygrał wybory w pierwszej turze

Żmurkiewicz wygrał wybory w pierwszej turze

fot. Sławomir Ryfczyński

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy że Janusz Żmurkiewicz wygrał wybory w pierwszej turze otrzymując ponad 9000 głosów. Ma ponad 50% głosów oddanych w wyborach na prezydenta Świnoujścia.

Oficjalnych wyników możemy spodziewać się we wtorek rano.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 252, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 252

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 10:05:06] • [IP: 80.245.179.***]

0 zmian, 0 zmian i jeszcze raz 0 zmian.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 10:04:29] • [IP: 92.42.116.**]

Znokautowaliśmy tych wiecznie niezadowolonych :) 59, 27% SZOK !!

OLO • Poniedziałek [22.11.2010, 10:02:26] • [IP: 83.168.75.**]

GRATULACJE PANIE PREZYDENCIE !!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 10:02:17] • [IP: 80.54.123.***]

Zmurze tylko nie zapomnij o FLOCIE po wyborach

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 10:00:07] • [IP: 92.42.116.***]

wpisy swiadcza o kolturze przeciwnikow

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 10:00:03] • [IP: 80.245.189.***]

184- Zapomniałeś o masonach i cyklistach ! PS-A z tymi" mocherami" to się misiaczku chyba trochę pogubiłeś..He, he...One, owe tzw"mochery" głosują zazwyczaj na katolickich radykałów.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:59:19] • [IP: 92.42.114.***]

gratulacje:))))))

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:58:58] • [IP: 92.42.116.**]

BRAWO - BRAWO - BRAWO!!

Tiburon • Poniedziałek [22.11.2010, 09:58:24] • [IP: 80.245.189.**]

Wyborcy Fasoli powinni z własnej kieszeni odpowiadać za szkody jakie Fasola uczynił oraz uczyni miastu, może by się nauczyli na kogo warto głosować.W innych NORMALNYCH powtarzam NORMALNYCH miejscowościach LSD przegrało nawet z PSL tylko nie w tym NIENORMALNYM siedlisku Komuchów.Jednym słowem koszmar i Padaka.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:58:22] • [IP: 88.156.233.**]

Dla Was prostacy wstyd dla nas nie.Przynajmniej miej szacunek do swoich rodziców i dziadków - bucu.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:57:54] • [IP: 92.42.113.**]

Gratulacje Panie Prezydencie

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:57:22] • [IP: 212.14.50.***]

Poniedziałek [22.11.2010, 09:25] • [IP: 85.230.230.***] Twierdzisz, że mogłoby być lepiej? Np tak jak na terminalu za rządów Pani z PO? Hmmm różnica była by faktycznie zauważalna...

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:56:21] • [IP: 92.42.113.***]

druga spektakularna porazka PełO w S-ciu podrzad, najpierw Kurszewska teraz Sliwinski wyeliminowani w I turze hehe jak miło :)))))

Stefan • Poniedziałek [22.11.2010, 09:56:07] • [IP: 83.168.75.**]

DEBILE CZY WY TEGO NIE WIDZICIE, ŻE POLITYCY Z PO SĄ Z TRÓJMIASTA I TYLKO GDAŃSK, I WARSZAWA ICH INTERESUJE !!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:54:43] • [IP: 92.42.116.***]

i bardzo dobrze!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:54:40] • [IP: 95.129.224.***]

Gratulujemy!!:)))))

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:51:28] • [IP: 87.205.197.***]

Głos Szczeciński na swym portalu napisał że Zmurkiewicz zmiażdżył swoich rywali, a jedna z lokalnych telewizji podaje wyniki z godz.7:53: Żmurkiewicz 8542 głosów, tj. 59, 27 proc. a Śliwiński 2503, tj 17, 03 proc. Ponad trzy razy więcej!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:51:01] • [IP: 95.129.226.**]

Do *118 chyba troszke zabarwiłes tam gdzie bieda zgodze sie z Toba wygrywa PIS ale gdzie bogato to niewygrywa SLD tylko PO. Do *182 niezgodze sie z Toba jestem osoba mloda i swoj glos oddalem na Zmurka i gratuluje wygranej oddalem bo niechcialem zeby w Swinoujsciu rzadzili ludzie z PO (widze co sie dzieje w kraju i niechcialbym aby w kazdym miescie w Polsce rzadzilo PO bo to by byl dopiero depotyzm : Prezydent RP - PO, prezydenci miast, w sejmiku - PO) :)

Tiburon • Poniedziałek [22.11.2010, 09:48:47] • [IP: 80.245.189.**]

Ma nadzieję że PO jakoś zdoła uprzykrzyć życie Jasia Fasoli i komunistycznej swołoczy bo to że oni mają głos a ludziom się nie chce głosować uważam za skandal.Jeszcze się noga Fasoli powinie i go wyprowadzą w kajdankach.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:44:21] • [IP: 92.42.117.***]

Gratulacje panie Januszu. Dzisiaj jest piękny dzień !

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:44:06] • [IP: 217.97.193.***]

Mieszkańcy miasta wybrali. W demokratycznych wyborach. Należy uszanować wolę większości, widocznie mieszkańcy tak chcą. Podważanie wyniku demokratycznych wyborów kwalifikuje do szpitala psychiatrycznego.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:43:57] • [IP: 92.42.113.***]

miły prezent imieninowy zrobili mieszkancy swojemu prezydentowi :)

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:43:36] • [IP: 195.117.222.*]

GRATULACJE dla pana Zmurkiewicza - społeczenstwo Swinoujscia jest mądre i myślące- koniec z krzykaczami i siejącymi nienawisć- obojętnie kto - ale aby miasto dalej stawiało na rozwój- czego SOBIE i innym życzę

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:43:18] • [IP: 80.55.205.***]

Z wykrzywionymi nienawiścią ryjami, z pianą na pyskach, wśród wyzwisk i pomówień - tak przegrywa PełO...

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 09:41:24] • [IP: 83.21.24.**]

juz nie zganiajcie na tych co nie byli zawsze to robicie mamy piekne miasto i to sie liczy sprawdził sie pan Janusz a my powinnismy mu pomagac a nie zazdroscić gratuluje

Oglądasz 101-125 z 252
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■