POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.11.2010, 11:47:54] • Świnoujście

Możejko i Pomieczyński poza Radą Miasta...

Możejko i Pomieczyński poza Radą Miasta...

fot. Sławomir Ryfczyński

Publikujemy listę radnych VI Kadencja Rady Miasta Świnoujścia 2010-2014, z podziałem na komitety wyborcze, z których n/w startowali.

SLD
Joanna Agatowska
Paweł Sujka
Ryszard Teterycz
Tadeusz Kaczmarek
Helena Frankowska
Janusz Żmurkiewicz (najprawdopodobniej wejdzie za niego Grzegorz Koss),
Krystyna Dulnik
Zdzisław Waldemar Buczyński
Jarosław Cezary Włodarczyk
Bogusław Brzezowski

PO
Dariusz Śliwiński
Irena Kurszewska
Wiesław Stanisław Góreczny
Elżbieta Jabłońska
Ewa Żmuda-Trzebiatowska

PIS
Andrzej Mrozek
Andrzej Staszyński
Edward Zając

GRUPA MORSKA
Andrzej Szczodry
Sławomir Nowicki

CZAS NA ZAMIANY
Zenon Stanisław Gudzowski

Wielkim zaskoczeniem dla wielu mieszkańców miasta jest brak na liście Stanisława Możejki i Zbigniewa Pomieczyńskiego. Najwięcej głosów na wyspie Uznam zdobyła Joanna Agatowska (749!). W Karsiborzu zwyciężył Zdzisław Merchelski ( nie uzyskał mandatu radnego), a w Przytorze Sławomir Nowicki . W dzielnicy Warszów najlepszy wynik uzyskała Lidia Wachuda ( nie uzyskała mandatu radnej).

Ostateczne wyniki wyborów prezydenckich w Świnoujściu:
1.Jurkiewicz Jacek - 881 głosów 5,830962 %
2.Pomieczyński Zbigniew 603/ 3,990999 %
3. Sutyła Michał 888/ 5,877292 %
4. Szczodry Andrzej 1125/7,445893%
5. Śliwiński Dariusz 2617 / 17,3208 %
6.Żmurkiewicz Janusz 8995/ 59,53405 %

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 383, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 383

Gość • Wtorek [23.11.2010, 00:03:51] • [IP: 88.156.235.***]

SWINOUJSCIE CI PODZIEKOWALO ODRA TAKZE WRESZCIE SWINOUJSCIE CCIIIEE NIEE CHCE RYBKI SMAZYC ALE ODRY JUZ NIE MA

Dębiec • Poniedziałek [22.11.2010, 22:43:21] • [IP: 195.117.222.**]

Pozdrowiam wasz komuszki. Jak widac nie zbyt wiele oczekujecie od waszych przedstawiciele...głosujcie nadal na komuszków ale powinniscie oddać swój majątek bo przecie każdy socjalista chce aby każdy miał po równo !!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 22:26:12] • [IP: 80.245.180.**]

Hura Hura

Psychiatra 88.156.233.*** • Poniedziałek [22.11.2010, 22:20:03] • [IP: 91.149.16.**]

Alleluja i do przodu !88.156.233.*** przypominam o witaminkach.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 22:17:45] • [IP: 92.42.114.***]

Mażejka, Pomieczynski, Huszcza -...adeusz papaj - obyscie nigdy wiecej nas nie straszyli swoimi podobiznami!!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 22:07:56] • [IP: 80.245.184.**]

NO TO TERAZ PONTON SCHUDNIE:)))

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 22:06:10] • [IP: 88.156.232.***]

Prawobrzeże odczuje brak Pomieczyńskiego. Sławek jest jeszcze za mlody i nie ma zadnego wizerunku zewnętrznego jak Pomieczyński. Słabi radni z Prawobrzeza, bardzo słabi

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 22:05:53] • [IP: 83.21.10.***]

Pan Zbyszek wybrał mądre hasło '' Czas na zmiany''i wyborcy to uczynili.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 22:05:26] • [IP: 80.245.184.**]

PONTON DO ROBOTY LENIU :) !!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 22:03:59] • [IP: 88.156.232.***]

pozdrowienia Panie Zbyszku, będzie jeszcze brakowac Pana talentu i umiejętności :) nie pochwalam wybory postkomunistycznego. Ambitni, wielce interesowni ludzie z SLd, szczegolnie mlodzi i agresywni: (wiedzą z kim trzymac dla własnego interesu.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 21:46:02] • [IP: 80.245.184.**]

PONTON DO PRACY!!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 21:35:15] • [IP: 95.40.232.***]

Czerwona wyspa i tyle, wy wszyscy jesteście post komuchami!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 21:28:40] • [IP: 93.94.188.*]

panie Zbyszku... zdrowia życzę heheheheh

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 21:26:36] • [IP: 93.94.188.*]

A ja się cieszę, że Krzysztof Nowak nie wszedl do rady. Znam go, to czlowiek, ktory nie nawidzi ludzi. W życiu mu nie wyszło chyba i stąd ten żal do całego świata. Szkoda jednak, że p. Wachuda nie weszła, należało się jej. Tyle że postawiał na złego konia... szkoda.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 21:23:46] • [IP: 92.42.114.***]

"Przefarbowane lisy"... Huszcza, Pomieczyński, Możejko A U T A U T A U T A U T A U T !! Tak trzymać wyborcy !!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 21:17:29] • [IP: 62.1.204.**]

Wielu ludzi młodych głosuje na SLD, jest w błędzie ten kto uważa że tylko ludzie starsi głosują na SLD. Wielu młodych i wykształconych głosuje świadomie na Sojusz i mają do tego prawo. Pozdrawiam i gratuluję świetnego wyniku.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 21:10:52] • [IP: 93.94.186.***]

cha!cha! wyrąbali pontona bez mydła...

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 20:56:46] • [IP: 88.156.233.***]

Drogi Panie Stanisławie Możejko ! Czy naprawdę warto walczyć o tych mieszkańców katolików którzy głosowali na komuchów ? Szkoda zdrowia Panie Stanisławie, życzę dużo zdrowia i pogody ducha.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 20:52:23] • [IP: 217.97.193.***]

Nadchodzi piękny czas-Ponton na Bielikach nareszcie będzie ustawiany na boczny pas, koniec przywilejów!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 20:45:46] • [IP: 83.21.161.***]

Wachuda wygrała na Warszowie i chyba całym Prawobrzeżu i ona powinna być radną ale bzdurne przepisy spowodowały że osoba do której ludzie mają zaufanie ni weszła do Rady..

Alleluja i do przodu ! • Poniedziałek [22.11.2010, 20:45:36] • [IP: 88.156.233.***]

Co jest grane ? Jeśli w 98% społeczeństwo jest katolikami a głosują na postkomunistów ? Ale wiara, fałsz, obłuda i zakłamanie.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 20:32:20] • [IP: 80.245.189.***]

Dobrze się stało że tych Panów nie będziemy oglądać w Ratuszu.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 20:27:39] • [IP: 217.97.193.***]

PANIE ZBYSZKU SPOKO * JESZCZE ODDA WŁADZE SZKODA BO POCZCIWY Z PANA GOŚĆ POZDRAWIAM TOMASZ

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 20:08:53] • [IP: 80.54.123.**]

ponton, zmurek i huszcza nawet jak by dostali zero glosow to i tak za 4 lata beda sie pchali do koryta

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 20:08:19] • [IP: 95.129.225.**]

dziady zagłosowały komuchów wybrały

Oglądasz 51-75 z 383
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■