POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.11.2010, 11:47:54] • Świnoujście

Możejko i Pomieczyński poza Radą Miasta...

Możejko i Pomieczyński poza Radą Miasta...

fot. Sławomir Ryfczyński

Publikujemy listę radnych VI Kadencja Rady Miasta Świnoujścia 2010-2014, z podziałem na komitety wyborcze, z których n/w startowali.

SLD
Joanna Agatowska
Paweł Sujka
Ryszard Teterycz
Tadeusz Kaczmarek
Helena Frankowska
Janusz Żmurkiewicz (najprawdopodobniej wejdzie za niego Grzegorz Koss),
Krystyna Dulnik
Zdzisław Waldemar Buczyński
Jarosław Cezary Włodarczyk
Bogusław Brzezowski

PO
Dariusz Śliwiński
Irena Kurszewska
Wiesław Stanisław Góreczny
Elżbieta Jabłońska
Ewa Żmuda-Trzebiatowska

PIS
Andrzej Mrozek
Andrzej Staszyński
Edward Zając

GRUPA MORSKA
Andrzej Szczodry
Sławomir Nowicki

CZAS NA ZAMIANY
Zenon Stanisław Gudzowski

Wielkim zaskoczeniem dla wielu mieszkańców miasta jest brak na liście Stanisława Możejki i Zbigniewa Pomieczyńskiego. Najwięcej głosów na wyspie Uznam zdobyła Joanna Agatowska (749!). W Karsiborzu zwyciężył Zdzisław Merchelski ( nie uzyskał mandatu radnego), a w Przytorze Sławomir Nowicki . W dzielnicy Warszów najlepszy wynik uzyskała Lidia Wachuda ( nie uzyskała mandatu radnej).

Ostateczne wyniki wyborów prezydenckich w Świnoujściu:
1.Jurkiewicz Jacek - 881 głosów 5,830962 %
2.Pomieczyński Zbigniew 603/ 3,990999 %
3. Sutyła Michał 888/ 5,877292 %
4. Szczodry Andrzej 1125/7,445893%
5. Śliwiński Dariusz 2617 / 17,3208 %
6.Żmurkiewicz Janusz 8995/ 59,53405 %

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 383, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 383

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 18:20:35] • [IP: 88.156.233.***]

Chura, RADA MIASTA BEZ PANA MOŻEJKI-BOŻE DZIEKI!!...no i Rajmundowi sie oberwało-BRAWO DEMOKRACJA. Ciesz się buraku ja też nie lubię Możejki za to że przeszedł do PO Ale komuniści mają drogę otwartą i nie będzie miał kto pilnować ich machlojek. Będzie hulaj dusz piekła niema

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 18:17:17] • [IP: 92.42.118.***]

Gratuluję temu gościowi, że wyborcy go ocenili jak sobie przez kilkanaście lat na wysokich, nienaleznych stanowiskazh zasłużył.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 18:13:29] • [IP: 88.156.234.***]

W Poroninie na leszczynie itd,

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 18:11:55] • [IP: 188.146.181.**]

70+ oto kierunek rozwoju miasta, młodzi nie mają czego szukać w Świno

Gość78 • Poniedziałek [22.11.2010, 18:11:27] • [IP: 80.245.189.***]

z tego co widać to przybędzie więcej miejsc pracy dla emerytów mundurowych.

Maratończyk • Poniedziałek [22.11.2010, 18:06:54] • [IP: 217.97.193.***]

Łubu-dubu niech żyje nam Prezes klubu. Brawo Andrzej Mrozek. Gratulacje

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 18:04:47] • [IP: 94.254.219.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:52:21] • [IP: 88.156.235.***]

DZIALKI BEDZI SPRZEDAWAL NIEMCOM I TAK WYJDZIE NA SWOJE KUPI KONIKA I BEDZIE JEZDZIL BRYCZKA

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:44:43] • [IP: 93.94.188.***]

IP: 46.112.92. *** To jest poprawna forma - ch...

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:43:15] • [IP: 92.42.117.***]

Teterycz i Kaczmarek no i Frankowska, no nie błagam...

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:41:36] • [IP: 83.21.69.**]

A cuż tam u generała Piaseckiego młodzieżówki PO dostał jakieś głosy

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:41:30] • [IP: 83.21.122.***]

Chura, RADA MIASTA BEZ PANA MOŻEJKI-BOŻE DZIEKI!!...no i Rajmundowi sie oberwało-BRAWO DEMOKRACJA.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:40:43] • [IP: 88.156.233.**]

Generalnie, zwycięstwo lewicy. Zobaczymy co potrafią.Nie, będzie wymówek, że ktoś im przeszkadza.Będą mieli okazję remontować nowe chodniki i promenadę.Już się wszystko zapada.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:38:40] • [IP: 79.184.242.***]

Dzięki, że Żmurkiewicz został w pierwszej turze prezydentem.Gratuluję Mu i dziękuję tym wszystkim którzy go poparli a poparła go zdrowa częśc naszego społeczeństwa, gdzie robotnik głosuje na SLD a nie na prawicę na czele z głupim Możejką i Pontonem. Niektórym porządnym obywatelom naszego miasta tak prawica namieszała w głowach, że sami oni nie wiedzą co czynią głosując np. na PiS iPO z Możejką i kurszewską na czele.Ludzie opamiętajcie się. A ci co chcą spieprzać z tego miasta bo wygrało SLD to niech zrobią to jak najszybciej, tylko niech wylądują tam gdzie rządzi ciemnota i PiS'

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:36:47] • [IP: 195.117.222.*]

Jestem za odłączyć Wolin od Uznamu!!

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:26:42] • [IP: 80.54.123.***]

Do Gościa z 17:11:. ...nie wszystko można udowodnić. Czasem, dzieki dobrej robocie dziennikarskiej można coś pokazać, choć to nie kwalifikuje sie jako wprost przestępstwo, ale...śmierdzi. Tak było z uchwałami parkingowymi, tak z czynszami. Jest jeszcze zjawisko" Ręka rękę myje". To dziwnie dobrze usytuowane w różnych dobrze płatnych miejscach osoby o tych samych nazwiskach lub z tej samej rodziny...lub byli towarzysze, byłe towarzyszki, byli esbecy. Albo rozmaite monopole...ta symbioza scalonych przedsiebiorstw oczyszczania miasta z Urzędem+orzeczenia Sanepidu.

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:26:21] • [IP: 178.238.252.***]

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:11] • [IP: 178.238.252.***] mam pytanie byłes na wyborach?? niestety za kazdym razem odpowiedz brzmi następująco -ale my robimy ulice i drogi a wy to polityczni krzykacze nie robita nic, widac po wynikach ze to do prostego mieszczanstwa przemawia-poza tym robia mi laske ze nie robia??

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:25:49] • [IP: 178.238.249.**]

brawo Świnoujszczanie stop rozrabiaczom

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:24:42] • [IP: 77.253.153.***]

lidia w myślała, ze zamarzyla o wladzy i dostanie gwiazdkę z nieba.dosyć krwi w morskiej napsuła

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:23:38] • [IP: 92.42.113.***]

PONTON - trafiony, zatopiony !

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:22:45] • [IP: 195.117.222.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:21:31] • [IP: 92.42.113.***]

PONTON - trafiony zatopiony ! hurra

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:20:45] • [IP: 195.117.222.**]

a co niby Zmur to taki młody!!tak myślicie ze komuniści wam dadzą, wezmą i biorą dla siebie !!a wy im dajecie przyzwolenie Boże jaki wstyd na cala Polskę ze u nas komuchy żyją, ciągle. żyją

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:19:25] • [IP: 80.54.123.***]

Panie Zbyszku za rok wybory parlamentarne w których wystartuje Żmurkiewicz i będzie nowe rozdanie, wiec do pracy a sukces murowany

Gość • Poniedziałek [22.11.2010, 17:16:07] • [IP: 77.253.153.***]

niech się dzieje co chce, ważna, że wachudowa nie weszła:)

Oglądasz 101-125 z 383
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■