POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.11.2010, 21:22:29] • Świnoujście

Rozbił się autem, które ukradł sąsiadowi!

Rozbił się autem, które ukradł sąsiadowi!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do niecodziennego wypadku doszło dziś wieczorem przy ulicy 11 Listopada. Kierowca volkswagena golfa wjechał na latarnię, ściął ją i dachował. Z miejsca wypadku zabrała go karetka pogotowia. Okazało się, że pół godziny wcześniej ukradł auto sprzed bloku przy ulicy Matejki 43.

Co najbardziej zaskakujące samochód skradł swojemu sąsiadowi! Zachodzi podejrzenie, że nie był sam.

Rozbił się autem, które ukradł sąsiadowi!

fot. Sławomir Ryfczyński

Przez 11 Listopada jechał prawdopodobnie z nadmierną prędkością. Pogoda nie sprzyja takim wyczynom. Samochód wpadł w poślizg i bardzo mocno uderzył w latarnię.

Rozbił się autem, które ukradł sąsiadowi!

fot. Sławomir Ryfczyński

- Karetka odwoziła tego mężczyznę bez włączonego sygnału dźwiękowego, więc zdaje się, iż nie stało mu się nic poważnego. Jednak auto jest kompletnie skasowane - mówią świadkowie wypadku.

Rozbił się autem, które ukradł sąsiadowi!

fot. Sławomir Ryfczyński

----------------------------------------------------------------------
w dniu 27 listopada 2010 roku ok. godz. 20.00 mieszkaniec Świnoujścia powiadomił o dokonaniu kradzieży samochodu osobowego marki VW Golf z parkingu osiedlowego przy ul. Matejki. W tym samym czasie policjanci uzyskali informację, że na ulicy 11 Listopada doszło do kolizji drogowej w której uczestniczył samochód VW Golf.
Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że kierujący samochodem VW Golf mieszkaniec Świnoujścia Aleksander K. l 18 nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, uderzył w krawężnik, w skutek czego auto przewróciło się na dach i następnie ścięło słup lampy oświetleniowej. Na szczęście przebywającym wewnątrz osobom nic poważnego się nie stało. Ustalono, że Aleksander K. kierował samochodem , który ukradł z parkingu na ulicy Matejki. Sprawca kradzieży, który prowadził pojazd nie posiadał do tego stosownych uprawnień , a dodatkowo znajdował się pod wpływem alkoholu (2,2 promila). Gdy wytrzeźwiał przedstawiono mu zarzut z art. 289§2 kk ( zabór pojazdu w celu krótkotrwałego użycia) zagrożony karą od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności i z art. 178a§1 kk (prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości) ,który zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Podejrzany złożył wniosek o skazanie bez rozprawy (art. 335 kpk) i prokurator wymierzył mu karę w postaci 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności oraz zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym na okres 3 lat.

info: Policja
----------------------------------------------------------------------

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Poniedziałek [29.11.2010, 13:17:01]

komentarzy: 125, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 125

Gość • Niedziela [28.11.2010, 19:15:40] • [IP: 80.245.185.***]

Gość • Niedziela [28.11.2010, 01:02] • [IP: 80.245.191.**] szkoda mi właściciela, ktoś napisał że to stary samochód, zobaczcie jak dbał o ten samochód, nie każdego stać na auto poniżej 10lat, golfik zadbany pieszczony a tu taka k... ukradła i rozwaliła, przecenił gnój swoje możliwości jako kierowca, teraz będzie napiętnowany przez sąsiadów. Powinien zostać obciążony kosztami auta, akcji ratunkowej i latarni, wyceniam na jakieś 20 tyś i * na to przez kilka lat.TAKIE POWINNO BYĆ PRAWO Ty chyba jestes jakis nie dojebany 20 tyś. za golfa wartego 400 zl. i latarnie buahsahsahssahshasahsha

Cfaniak • Niedziela [28.11.2010, 19:03:47] • [IP: 80.245.182.***]

Trzeba byc doslownie uposledzonym zeby krasc auto spod swojego bloku i szalec na miescie... pewnie teraz sam sie zaklina od baranow... i ma racje bo jest BARANEM! oby kara była surowa! Dobrze mu tak!

Gość • Niedziela [28.11.2010, 18:21:17] • [IP: 217.116.110.***]

Wy jestescie jacys poj.. Piszecie ze szkoda ze nie zmarl a jak by to wasz syn byl to byscie sapali o takie kom. Lamusy nic wiecej!

Gość • Niedziela [28.11.2010, 17:53:44] • [IP: 95.129.226.***]

dlaczego nikt nie ujawni złodzieja ?? własciciela samochodu to wszyscy mówią a złodzieja kryja ? co za prawo w tym p...m kraju, takie prawo jak i pis zatazg z całym narodem zatarg zrobili, a teraz im ochrone dali za nasze pieniadze ?

Wiochmen • Niedziela [28.11.2010, 17:50:51] • [IP: 95.129.226.*]

JAAAAA aleeee sie dzieje w naszej wsiiiiiiiiii jaaaaaaa cieeeee niemege

Gość • Niedziela [28.11.2010, 17:44:36] • [IP: 95.129.226.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [28.11.2010, 17:10:51] • [IP: 80.245.191.***]

Brawo ziomos Brawo A wy nie wyzywajcie bo to porzadny ziomek jest. .. :) Trzymaj sie

Gość • Niedziela [28.11.2010, 16:38:50] • [IP: 188.33.145.***]

A jak to było Cwaniaczku? Powiedz mi!! Tylko w oczy, bo chciałbym zobaczyć jak wygląda klasyczny d***l.

Gość • Niedziela [28.11.2010, 16:15:43] • [IP: 88.156.234.***]

Kto szybko jeździ, tego później wolno niosą !

Gość • Niedziela [28.11.2010, 16:15:08] • [IP: 178.238.251.***]

Głupich nie sieją, sami się rodzą !

;> • Niedziela [28.11.2010, 16:07:08] • [IP: 79.184.164.**]

Gość • Niedziela [28.11.2010, 12:52] • [IP: 80.245.185.***] za to ty wiesz i swoją wiedzą się nie podzielisz ;>

Gość • Niedziela [28.11.2010, 15:38:43] • [IP: 80.245.188.***]

daleko pojechali głąby, Matejki 43 jest na przeciwko

Gość • Niedziela [28.11.2010, 15:11:00] • [IP: 80.245.179.***]

We wsi zawrzało. Złapali kolejnego złodzieja.

Gość • Niedziela [28.11.2010, 15:03:44] • [IP: 80.245.176.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [28.11.2010, 14:47:11] • [IP: 80.245.185.***]

omg jakie ukradł osobiscie widziałem ja sobie gadali potem chłopaki pojechali a nie czepiajcie sie kierowcy i nie piszcie ze jest debilem albo jest nie wychowany. jest strasznie slisko a pozatym słyszałem ze zablokowały mu sie tylne koła więć jak nie wiecie nie piszcie lepiej nic zgadzam sie z kolegom nieco nizej

Gość • Niedziela [28.11.2010, 14:25:10] • [IP: 92.42.118.***]

Jak to nie wiecie? Wszyscy wiedza jak było :) Brak dopalacza i innego podobnego, to trzeba bylo odpalic co innego :) No to odpalil, ruszył, latarnie zaliczyl, pozniej dach i karete :) No atrakcja jak cie moge. nawet po najlepszym dopalaczu, takich atrakcji nie bedzie miał! No... nasza młodzież zdolna! A tak przy okazji to upier...lic przy samych piętach...

Gość • Niedziela [28.11.2010, 13:54:14] • [IP: 46.113.217.**]

ALE URWAŁŁŁL!! DEBIL NR1! HE HE HE ZOSTAŁ NOMINOWANY DO DEBILA ROKU PROSIMY GŁOSOWAC. WPISZ" TAK"...

Gość • Niedziela [28.11.2010, 13:47:12] • [IP: 79.184.167.***]

Powiem jedno szkoda samochodu (-.-)

Gość • Niedziela [28.11.2010, 13:03:23] • [IP: 80.245.183.***]

debile...

Gość • Niedziela [28.11.2010, 12:54:08] • [IP: 178.238.253.**]

GLUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC.WIDZIALEM TO Z OKNA, 3 JEGO KUMPLI UCIEKLO Z MIEJSCA WYPADKU.SZKODA LATARNI...

Gość • Niedziela [28.11.2010, 12:52:54] • [IP: 80.245.185.***]

wiecie co nie pier---- bo nic nie wiecie na temat tego jak to było tak ?. .. Diekuje.

ryynio • Niedziela [28.11.2010, 12:43:34] • [IP: 83.249.16.***]

byly trudne warunki drogowe, to wina drogowców!, a ten 19 letni golfik z przebiegiem 340.000 kilometrów mógl jeszcze pojezdzic kilka lat, szkoda...

Gość • Niedziela [28.11.2010, 12:21:45] • [IP: 88.156.232.***]

haha no coś w sobotę przecież musi się dziać prawda bo bez wybryków małolatów było by nudno na wyspie:)

Alleluja i do przodu ! • Niedziela [28.11.2010, 11:46:19] • [IP: 83.11.136.***]

Nauki Jana Pawła II nie idą w las !

Gość • Niedziela [28.11.2010, 11:30:55] • [IP: 88.156.233.**]

To jest kraj DEBILI!!

Oglądasz 26-50 z 125
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■