POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.11.2010, 21:22:29] • Świnoujście

Rozbił się autem, które ukradł sąsiadowi!

Rozbił się autem, które ukradł sąsiadowi!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do niecodziennego wypadku doszło dziś wieczorem przy ulicy 11 Listopada. Kierowca volkswagena golfa wjechał na latarnię, ściął ją i dachował. Z miejsca wypadku zabrała go karetka pogotowia. Okazało się, że pół godziny wcześniej ukradł auto sprzed bloku przy ulicy Matejki 43.

Co najbardziej zaskakujące samochód skradł swojemu sąsiadowi! Zachodzi podejrzenie, że nie był sam.

Rozbił się autem, które ukradł sąsiadowi!

fot. Sławomir Ryfczyński

Przez 11 Listopada jechał prawdopodobnie z nadmierną prędkością. Pogoda nie sprzyja takim wyczynom. Samochód wpadł w poślizg i bardzo mocno uderzył w latarnię.

Rozbił się autem, które ukradł sąsiadowi!

fot. Sławomir Ryfczyński

- Karetka odwoziła tego mężczyznę bez włączonego sygnału dźwiękowego, więc zdaje się, iż nie stało mu się nic poważnego. Jednak auto jest kompletnie skasowane - mówią świadkowie wypadku.

Rozbił się autem, które ukradł sąsiadowi!

fot. Sławomir Ryfczyński

----------------------------------------------------------------------
w dniu 27 listopada 2010 roku ok. godz. 20.00 mieszkaniec Świnoujścia powiadomił o dokonaniu kradzieży samochodu osobowego marki VW Golf z parkingu osiedlowego przy ul. Matejki. W tym samym czasie policjanci uzyskali informację, że na ulicy 11 Listopada doszło do kolizji drogowej w której uczestniczył samochód VW Golf.
Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że kierujący samochodem VW Golf mieszkaniec Świnoujścia Aleksander K. l 18 nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, uderzył w krawężnik, w skutek czego auto przewróciło się na dach i następnie ścięło słup lampy oświetleniowej. Na szczęście przebywającym wewnątrz osobom nic poważnego się nie stało. Ustalono, że Aleksander K. kierował samochodem , który ukradł z parkingu na ulicy Matejki. Sprawca kradzieży, który prowadził pojazd nie posiadał do tego stosownych uprawnień , a dodatkowo znajdował się pod wpływem alkoholu (2,2 promila). Gdy wytrzeźwiał przedstawiono mu zarzut z art. 289§2 kk ( zabór pojazdu w celu krótkotrwałego użycia) zagrożony karą od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności i z art. 178a§1 kk (prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości) ,który zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Podejrzany złożył wniosek o skazanie bez rozprawy (art. 335 kpk) i prokurator wymierzył mu karę w postaci 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności oraz zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym na okres 3 lat.

info: Policja
----------------------------------------------------------------------

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Poniedziałek [29.11.2010, 13:17:01]

komentarzy: 125, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 125

Gość • Niedziela [28.11.2010, 11:11:27] • [IP: 217.97.199.**]

Podatnicy zapłacą za leczenie *, interwencję pogotowia, policji i zniszczoną latarnię.

Gość • Niedziela [28.11.2010, 11:10:50] • [IP: 92.42.118.***]

Gran Turismo 5 Real Symulator

Gość • Niedziela [28.11.2010, 11:04:18] • [IP: 80.245.178.***]

co za dekiel...

Gość • Niedziela [28.11.2010, 09:38:51] • [IP: 80.245.182.***]

to miał łepek fantazję, pogratulować, a jak do zdrówka wróci to spłacać autko bedzie za niego rodzinka...oj czasy wesołe, czasy chore, dopalacza mu sie zachciało. ..he he

Gość • Niedziela [28.11.2010, 09:23:02] • [IP: 92.42.112.***]

a baran nastepny a gdzie rodzice.a co maja do tego rodzice a mamusia z toba prezerwatywy tez idzie kupic a jak chlac ci sie chce to tez mamusia idzie z toba a potem jak sie na rozrabia to gdzie sa rodzice a gdzie dziadkowie

Gość • Niedziela [28.11.2010, 09:19:41] • [IP: 80.245.176.*]

Oto jak dzieci się nudzą na wyspie.Już niedługo będzie Kino i wiele innych uciech więc wytrzymajcie jeszcze pryszczate małolaty i znudzone życiem podlotki.Marycha to nie wszystko.

Gość • Niedziela [28.11.2010, 09:10:02] • [IP: 217.97.193.***]

ciekawę co z tym głupkiem, może * w szpitalu ?

Gość • Niedziela [28.11.2010, 08:58:49] • [IP: 80.245.184.**]

złodziej złodziejem, ale bogu dzięki nic mu się nie stało!najważniejsze, ze nikt oprócz niego nie ucierpiał!!a samemu złodziejowi pogratulować głupoty!!

Gość • Niedziela [28.11.2010, 08:52:13] • [IP: 138.124.203.***]

nie piszcie śmierć złodzieją bo niestarczy ochrony dla rządu :)

Gość • Niedziela [28.11.2010, 08:33:47] • [IP: 80.245.189.***]

Pokarało za głupotę;)

Gość • Niedziela [28.11.2010, 08:28:36] • [IP: 80.245.189.**]

Widziałem jak * idiota * napewno na letnich oponkach

Gość • Niedziela [28.11.2010, 08:23:35] • [IP: 88.156.233.***]

Widziałem tego byłego wyborcę PO na pogotowiu, rozgłaszał wszem i wobec że najlepsze na świecie jest SLD i Tow. Żmurkiewicz a dzisiaj rano poleciał do Kościółka ! Anen.

Gość • Niedziela [28.11.2010, 08:11:07] • [IP: 80.245.191.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [28.11.2010, 07:40:43] • [IP: 92.42.114.***]

Rodzicom gratulacje !! maja zdolnego synka :)

Gość • Niedziela [28.11.2010, 07:03:24] • [IP: 93.94.185.***]

jeszce po łbie mogli nalać może dobili by idiocie rozumu którego nie ma.Za małe kary są dla przestępców

Gość • Niedziela [28.11.2010, 07:00:19] • [IP: 92.42.114.***]

cukru sąsiad mu nie pożyczy chyba, że mu ukradnie :)

arecki • Niedziela [28.11.2010, 06:54:58] • [IP: 88.156.233.***]

czyżby team kubicy

Gość • Niedziela [28.11.2010, 06:29:08] • [IP: 93.94.188.***]

szubienica i tyle... zadnrgo szacunku dla takich...do piachu!!

Gość • Niedziela [28.11.2010, 02:41:14] • [IP: 92.42.116.**]

Nie jest to tak czasem że karetka wraca bez sygnałów kiedy" nie musi się już spieszyć. .."

Gość • Niedziela [28.11.2010, 02:30:18] • [IP: 88.156.233.***]

jaaa cie!widziałam to ło:))..

Gość • Niedziela [28.11.2010, 01:59:18] • [IP: 80.245.182.*]

ukarać przykładnie idiote, całe mnóstwo jest mu podobnych także niech się maja na baczności

Były wyborca PO • Niedziela [28.11.2010, 01:06:08] • [IP: 88.156.233.***]

Widziałem tych pryszczatych * na pogotowiu

Gość • Niedziela [28.11.2010, 01:02:09] • [IP: 80.245.191.**]

szkoda mi właściciela, ktoś napisał że to stary samochód, zobaczcie jak dbał o ten samochód, nie każdego stać na auto poniżej 10lat, golfik zadbany pieszczony a tu taka k... ukradła i rozwaliła, przecenił gnój swoje możliwości jako kierowca, teraz będzie napiętnowany przez sąsiadów. Powinien zostać obciążony kosztami auta, akcji ratunkowej i latarni, wyceniam na jakieś 20 tyś i * na to przez kilka lat.TAKIE POWINNO BYĆ PRAWO

Gość • Niedziela [28.11.2010, 00:39:24] • [IP: 80.245.184.**]

Wszyscy mieszkancy bloku maja gnoja i rodziny powyzej uszu. Moze zrobia z nimi w koncu porzadek, jest okazja. A moze to jego Wujka :-))))autko ? To znaczy bylo :-)

Gość • Niedziela [28.11.2010, 00:20:51] • [IP: 80.245.189.***]

Jakby ukradł walec drogowy toby nie wpadł w poślizg.

Oglądasz 51-75 z 125
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■