POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.11.2010, 14:39:50] • Świnoujście

PO: Możliwa jest współpraca z SLD

PO: Możliwa jest współpraca z SLD

fot. Sławomir Ryfczyński

Dariusz Śliwiński, szef Platformy Obywatelskiej w Świnoujściu powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej, że możliwa jest współpraca PO z SLD w radzie miasta. - Chodzi o poparcie a nie tworzenie koalicji - zaznaczył.

W konferencji prasowej udział wzięli wszyscy radni z PO: Dariusz Śliwiński, Irena Kurszewska, Ewa Żmuda-Trzebiatowska, Wiesław Góreczny, Elżbieta Jabłońska. Cała piątka tworzy "drugą siłę" w świnoujskiej radzie.

PO: Możliwa jest współpraca z SLD

fot. Sławomir Ryfczyński

Propozycja dla Żmurkiewicza ma być następująca - wiceprezydent z PO (będzie to członek PO ale żaden z piątki wspomnianych radnych) oraz przewodniczący rady z PO. Wiadomo, że w Szczecinie PO dogaduje się z SLD więc realne wydaje się, że podobnie mogłoby być w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Wtorek [30.11.2010, 10:38:03]

komentarzy: 140, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 140

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:37:30] • [IP: 178.238.249.**]

188 jestes trafiony gamoń, zaczynaj sie bać

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:01:02] • [IP: 88.156.234.***]

To dopiero Żmurkiewicz wyprowadził w pole, zamiast stanowisk dostali w pysk.

Obserwator • Wtorek [30.11.2010, 19:13:02] • [IP: 109.125.196.**]

Promiarz do miotły a nie do rady miasta, ja bym was wszystkich wy... na bruk, wybudujcie w końcu most lub tunel

Gość • Wtorek [30.11.2010, 17:15:01] • [IP: 80.245.183.***]

Radni Peo to fani Niesiołowskiego?

uczeń • Wtorek [30.11.2010, 15:56:05] • [IP: 93.94.188.***]

Na forum ukazało się określenie -" gorylica". Miałem problem, więc zwróciłem się o pomoc do Wikipedii. Odpowiedź nadeszła natychmiast. To - Helena.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 14:58:57] • [IP: 77.19.100.***]

Dla miasta lepiej żeby się dogadali, niż skakali sobie do gardeł, od tego jest Możejko.On już nad czymś myśli. Przy okazji Po czegoś się nauczy od SLD, bo mają duże braki.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 13:32:49] • [IP: 178.42.158.***]

gosciu z 29 11 z godz 18\12 jestes bez kultury

Gość • Wtorek [30.11.2010, 13:32:19] • [IP: 217.97.193.**]

186...za stanowiska !!na jedno wychodzi!!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 12:37:00] • [IP: 92.42.115.**]

napewno nie głosowałem na niego, aby teraz z SLD się bratał, mógł uwzględnić to w kampanii!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 11:14:09] • [IP: 93.94.186.**]

SLD ma problem z PO bo za kasę ich nie kupi. Stawiam zakład.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 10:47:08] • [IP: 217.97.193.**]

233..dlaczego zaraz hanba przecież obie te partie wywodzą się z jednego" pnia" tylko się przechrzciły!!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 10:28:05] • [IP: 77.113.234.***]

co Sliwa...kaska ucieka??

Gość • Wtorek [30.11.2010, 10:25:09] • [IP: 217.97.193.**]

srututu majtki z drutu, zbyt jesteście pazerni na kasę i na władzę, żeby sobie odpuscić, bujać ty my ale nie nas!!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 10:01:11] • [IP: 93.94.186.**]

Żmurek z czystego strachu nie bedzie współpracował z PO. Chociaż to bardzo dobre rozwiazanie dla miasta. Wybierze małych, których kupi. JAK 4 lata temu. Pewne to jak w BANKU :))) Nie dawałem wiary, że Śliwiński to polityk. A jednak.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 09:42:48] • [IP: 178.238.240.**]

a gdzie jest Dawid??/

Gość • Wtorek [30.11.2010, 09:39:46] • [IP: 88.156.233.**]

PO=SLD HANBA !!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 09:38:14] • [IP: 195.117.222.*]

Szkoda, ze nie pomyslal o tym jak goscil premiera. Nie zaprosic aktualnego prezydenta miasta na takie spotkanie (na plazy) to swiadczy o checi do wspolpracy.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 09:27:08] • [IP: 80.245.188.**]

Jeszcze raz napiszę, taka koalicja SLD-PO byłaby bardzo pożądana dla dobra naszego miasta. W tym przypadku koalicjanci mieliby wpływ na decyzję prezydenta, a przecież o to chodzi. Bycie w opozycji mniejszościowej nic nie daje naszemu miastu, poza kwękaniem że ta decyzja była zła, a tamta również zła...Popieram to i życzę powodzenia.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 09:07:40] • [IP: 217.97.193.***]

[IP: 217.97.193.**] Wyroslem z infantylnego toku rozumowania. jak tak bardzo chca pracować" dla dobra mieszkańców he he' to na tym etapie niech darują sobie te roszczenia o stanowiska.Postawa typowo roszczeniowa-analogia jak u Slońca Peru po przegranych wyborach. Daruj sobie te wycieczki w kwestii co ja myslę na co dzień- trzy syberyjskie w bok Ci do tego.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 08:45:02] • [IP: 188.33.162.*]

No wszyskko ok ale niektóre sesje PO pewnie by chciało w swojej ulubionej sceneri na cmentarzu a nasza TV nie ma tyle kabla

Gość • Wtorek [30.11.2010, 08:15:43] • [IP: 217.97.193.***]

Nie rozumiem Waszych żalów. Koalicja to rzecz najnormalniejsza pod słońcem. Są miasta gdzie istnieją koalicja PiS - SLD. Ważne jest dobro miasta, a nie sympatie i animozje partyjnych bossów z Warszawy. Świetnie się stało, że w naszym mieście dogadały się dwie największe partie w ostatnich wyborach. To zawsze wychodzi na dobre. Tak trzymać - ważne jest dobro naszego miasta i świetnie, że w tym celu będą pracowali Ci, którzy dostali najwięcej głosów w wyborach. Nie ma się co przejmować małymi krzykaczami patrzącymi na wszystko poprzez pryzmat warszawskiej polityki.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 08:00:58] • [IP: 93.94.186.**]

Ciekawe kogo tak boli niezaleznosc PO? Nie truj jeden z drugim, że kogos zdradzają. Myslą, a to jest niecodzienne zjawisko w tym grajdole. Myślą nie kombinują.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 07:02:40] • [IP: 93.94.186.**]

1 MAJA 2011 POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI" NIEMCY-PRACA-PRZYSZŁOŚĆ-RODZINA"

Gość • Wtorek [30.11.2010, 06:54:27] • [IP: 83.21.37.***]

Coś chyba krucho w PO z kadrami.?Ciekawe kogo zaproponują na wi-ce?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 06:49:09] • [IP: 83.21.37.***]

Ja im tzn PO nie wierzę.

Oglądasz 1-25 z 140
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■