POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.11.2010, 17:25:50] • Świnoujście

Możejko - zostań z nami!

Możejko - zostań z nami!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jest szansa, że Stanisław Możejko dostnie się jednak do rady miasta! Jeżeli Arkadiusz Litwiński zostanie prezydentem Szczecina to odda mandat poselski i w jego miejsce do sejmu będzie mogła wejść Irena Kurszewska. Wtedy do rady miasta w Świnoujściu będzie mógł wejść ktoś z dwójki – Stanisław Możejko i Małgorzata Walerian.

Nie wiadomo czy Irena Kurszewska skorzysta z tej możliwości. Dodatkowo - jeżeli już się zdecyduje to pierwszeństwo będzie miała Małgorzata Walerian, która dostała tyle samo głosów co Stanisław Możejko ale ma lepszą pozycję na liście. Czas pokaże czy Stanisław Możejko "wróci" do rady miasta...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 137, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 137

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 23:05:53] • [IP: 92.42.113.***]

jedna wielka klika

Dębiec • Poniedziałek [29.11.2010, 23:02:24] • [IP: 195.117.222.**]

"ZAGŁOSOWALIŚCIE NA KOMUCHÓW I TERAZ MACIE, co za debil to pisze, a na kogo mieli głosować?? na sapera?na pontona? " Co ty wygadujesz saper ?? Może zapisz się do dr. Walerian przy okazji tego artykułu choć z drugiej strony i tak nic z tobą nie zdziała...już na to za późno. Komuszki jesteście u siebie !! gadacie o możejce od lat powtarzane kocopoły a sami gów... wiecie. "A pamietacie jak Możejke wywozili na taczce ? Albo jak rozbrajał minę gorącą woda z czajnika :D" a pamiętasz jak robiłeś kiedyś w pampersa ??

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:46:48] • [IP: 80.245.176.*]

Nieeeeeeeeeeeeeee. Tylko nie to

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:35:41] • [IP: 188.147.145.***]

Jak zabraknie Mozejki to przepraszam kto będzie patrzył oszustom i aferzystom na ręce??.I tak zbytnia koncentracja władzy w rękach jednego ugrupowania zawsze jest zachętą do nadużyć.A taka sytuacja właśnie zaistniała

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:32:51] • [IP: 80.245.179.***]

Co to za Shrek obok Mozejki?

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:16:30] • [IP: 80.245.180.**]

Ludzie już wybrali p.Możejko i p.Huszcza do widzenia.Najwięcej to pomogli tym co nie chce im się pracować.

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:14:48] • [IP: 62.12.38.**]

A pamietacie jak Możejke wywozili na taczce ? Albo jak rozbrajał minę gorącą woda z czajnika :D Dorosły facet... he he

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:12:53] • [IP: 217.97.193.**]

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

julita • Poniedziałek [29.11.2010, 22:08:47] • [IP: 78.88.128.***]

omg wygląda jak kloszard ;/ a nie jak ktoś kto zasiada w radzie miasta

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:06:52] • [IP: 92.42.114.***]

Do goscia ip:191 - całkowita racja - ten osobnik tylko wstyd przynosi miastu...niech odejdzie w niebyt i nie fisiuje ze swoim" odkrywaniem ameryki"...a ten start z list platformy to juz totalne dno...zaprzedać dusze diabłu byle do koryta ale ludzie trochę myśla i kota pogonili - tak trzymać!!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:50:56] • [IP: 95.129.228.**]

do gościa! • Poniedziałek [29.11.2010, 19:40] • [IP: 89.78.133.***] sam zdaje się jesteś komik ale przynajmniej nie musisz znikać bo i tak jesteś nikim.Dziwne że to jest jedyny radny który ujawnił uchwałowe bezprawie w urzędzie i wiele innych ale trzeba mieć pojęcie a nie jedynie ulegać propagandzie czerwonego prezydenta.

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:44:36] • [IP: 195.117.222.***]

GEMBY W KUBEŁ I NIE BULGOTAĆ. TAK SE ZAGŁOSOWALIŚCIE TO TAK MACIE!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:33:19] • [IP: 80.245.191.**]

jak słyszę jego obrońców to mnie mdli, określam was mianem tych co liżą w cztery litery, jak widziałem sesje rady miasta i wypowiedzi tego waszego wodza to łapałem się za głowę i pytałem: jakim cudem ten człowiek siedzi tam gdzie siedzi, (uwierzcie mi że gdyby to nie było cenzurowane użył bym dosadniejszych słów).Znam też opinie ludzi którzy z nim pracowali w redakcji, oraz ich opinie na temat tego waszego wodza, dlatego mnie mdli.A jak czytam tekst typu :ZAGŁOSOWALIŚCIE NA KOMUCHÓW I TERAZ MACIE, co za debil to pisze, a na kogo mieli głosować?? na sapera?na pontona? co oni mogli by dać temu miastu?żmur jest sprytny lis, przez tyle lat nikt nie zrobił więcej jak on, i tak zdobył elektorat.Jeśli na boku kręcił to coś ukręcił, jak mu udowodnią to udowodnią, jak nie to nie, a wtedy nic mu nie zrobicie, możecie tylko szczekać, a ludzie zawsze zagłosują na niego bo coś robił, zrobił.Zawsze jego wypowiedzi trzymały się kupy, były przemyślane a on sam był opanowany.A saper czy ponton? oni to mają pier...ięcie.

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:32:54] • [IP: 46.113.252.***]

Byłoby bardzo dobrze, gdyby pan Stanisław był w Radzie, to jedyny człowiek, który nie popuści, nie ustąpi i potrafi dopilnować, by decyzje Rady były zgodne z prawem. Nie widzę w tej obecnej Radzie nikogo, kto by potrafił tak bezkompromisowo postawić się władzy.

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:32:26] • [IP: 92.42.116.**]

nigdy więcej tego oszołoma - huszcza, możejko - papapapa

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:30:43] • [IP: 46.113.252.***]

Nawalacie na Możejkę ale ilu ludziom on w Świnoujściu pomógł, podsumujcie rzetelnie bez głupkowatych komentarzy drodzy internauci

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:20:25] • [IP: 81.245.97.***]

Kurszewska posłem? No cóż taki sejm, jacy jego posłowie. Co może zaoferować? Średnie wykształcenie? Przypominam ciekawy wywiad tej Pani dla Faktów.

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:12:20] • [IP: 93.94.189.***]

Możejko nie niech idzie do pracy i żyje za 1000zł miesięcznie to zobaczy jak sie żyje a nie na stołek

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:10:32] • [IP: 80.245.191.***]

Boże, chroń nas. ... A już tak pięknie było. ..

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:06:51] • [IP: 83.21.17.**]

Małgorzata Walerian??Jej podwładny dr Zieliński musiał pieniądze oddawać (decyzja NFZ). Otóż ten" lekarz" pacjentce po operacji kręgosłupa zaproponował transport na oddział neurochirurgii w. ... bagażniku. Oj jak biedaczek się przejechał. Trafił na młodego dziennikarza, dzięki któremu sprawa nabrała medialnego tempa. I pan Zieliński się przeliczył... Przecież 600 zł po ulicy nie chodzi. A Małgorzata Walerian tak broniła swojego doktorka.Ludzie walczcie o swoje prawa. Jak widać z lekarzem można wygrać, trzeba tylko znać się na sprawie.

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 21:00:55] • [IP: 95.129.224.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 20:58:01] • [IP: 77.19.216.**]

tylko nie możejko, błagam

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 20:56:55] • [IP: 93.94.186.***]

Oby lepiej nie..., niech jest jak jest!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 20:55:32] • [IP: 92.42.116.**]

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 19:19] • [IP: 93.94.191.***] a Karelus dalej będzie rzecznikiem? Napewno Tak. Jako mieszkaniec świnoujścia pan Karelus był dobrym rzecznikiem

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 20:55:31] • [IP: 88.156.233.***]

komuchy wam nie przeszkadzają a to oni ludzi męczyli i w ciemnocie trzymali.Oj dziwaki z was betonowa zakało Ponoś pomnik Lenina postawią na placu Słowiańskim.Oj będziecie mieli już bożków w komplecie

Oglądasz 51-75 z 137
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■