POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.11.2010, 16:13:53] • Świnoujście

Żmurkiewicz: Nic nie obiecywaliśmy. Koalicji nie będzie

Żmurkiewicz: Nic nie obiecywaliśmy. Koalicji nie będzie

fot. Sławomir Ryfczyński

Konferencja prasowa przyniosła również ciekawą informację dotyczącą próby nawiązania koalicji w radzie miejskiej. Jak się dowiedzieliśmy - SLD nie nawiązało porozumienia z żadną partią.

- Nie złożyliśmy żadnych obietnic o podpisywaniu porozumień z jakimkolwiek ugrupowaniem – powiedział na konferencji prasowej Janusz Żmurkiewicz.

Radni złożyli jednak deklarację, że będą prezydenta wspierać w jego działaniach.


komentarzy: 85, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 85

Gość • Środa [01.12.2010, 23:37:38] • [IP: 83.24.68.***]

30 lat u władzy to rekord. To świadczy, że opozycji brak. Zając, Możejko do muzeum, albo na szkolenie. Ale Oni nie są reformowalni? To chyba będzie jak z Leninem.

Gość • Środa [01.12.2010, 22:17:03] • [IP: 92.42.118.***]

To ugrupowanie jest bardzo katolickie, więc się wzajemnie miłują i będą się miłować aż do śmierci. I wlaśnie tak im dopomóż. ...

Gość • Środa [01.12.2010, 22:09:30] • [IP: 93.94.188.***]

Nie wiadomo czy się prezio na zarzuty zgodzi - jak z wyrokami sądowymi.

Gość • Środa [01.12.2010, 19:15:35] • [IP: 80.245.190.*]

A jak tam śledztwo się posuwa ? Kiedy prezio będzie miał postawione zarzuty ?

Gość • Środa [01.12.2010, 12:38:32] • [IP: 83.21.71.***]

To już się wyjaśniło dlaczego Agatowska !!

Gość • Środa [01.12.2010, 12:08:08] • [IP: 95.49.27.***]

A jaką funkcje będzie miał I sekretarz PZPR-u stanu wojennego pan Waldemar? Jakoś cichutko.

Gość • Środa [01.12.2010, 08:48:19] • [IP: 178.238.249.**]

oni są niemożliwi, szczękajcie dalej zębami i nic nie róbcie tyko wyzywajcie będziecie mieć niesamowite poparcie

Gość • Środa [01.12.2010, 08:39:35] • [IP: 88.156.233.***]

nikt nikomu nosa nie utarł plepsy czerwone. Pan Gudzowski nie wszedł w koalicję i nie chciał żadnej funkcji sam bo po co wchodzić w dziwne koalicje.Lepiej popierać decyzje Prezydenta dobre niż być od niego uzależnionym.Człowiek wolny może więcej jak ubezwłasnowolniony. Brawo Zenek mądre posuniecie.A plepsy niech sobie ujadają

Gość • Środa [01.12.2010, 08:02:58] • [IP: 95.49.24.**]

Nie muszą. Mają swoich w innych grupach. Załatwili społeczeństwo bez mydła. Żmurkiewicz idzie na całość. Panie Prezydencie, mam do Pana pytanie. Czy ma Pan wizje, wiedzę jak będzie wyglądało Świnoujście w 2020, 2030 roku? Może Pana zastępczyni na to pytanie odpowie? Pseudo strategia miasta i plany zagospodarowania terenów to odwieczny Pana kłopot!

Gość • Środa [01.12.2010, 04:51:28] • [IP: 92.42.114.***]

Panie prezydencie trzymaj PO twarda rka, zaufalismy panu, niech ci ludzie moze niewinni nie reprezentuja mnie w tym miescie

Gość • Środa [01.12.2010, 01:20:37] • [IP: 92.251.141.**]

20:19] 88.156.233.* możesz sobie POszczekiwac całą kadencję. Odczep się od Kościoła i idz do swoich.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 23:04:28] • [IP: 95.41.146.**]

Żmur Żmur-plus sekretarz PZPR równa się SLD.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:58:27] • [IP: 95.41.146.**]

Poczekaj jeszcze go na taczkach wywiozą ci co go tak popierają...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:55:07] • [IP: 87.205.239.**]

NIE NAWIAZALO POROZUMIENIA-BO JEST TO NIE NA REKE OBECNEMU PREZYDENTOWI.Z PARTI PSL PRZESZEDL TYLKO 1 KANDYDAT NA RADNEGO-WIEC TO BYLA NAJLEPSZA ZAKASKA-ODMOWIL-BRAWO PANIE Z.LEPIEJ PRZEKUPIC JEDNEGO NIZ 2 LUB 3.PAN PREZYDENT MA CO JESC PRZEZ 4 NAJBLIZSZE LATA> A JA?

KLOD • Wtorek [30.11.2010, 22:48:10] • [IP: 93.94.188.***]

niech tak dalej Pan nasz prezydent zamyka Plac Wolności i inne ościenne jemu ulice!! aut coraz więcej i zamiast się skupić na rozszerzeniu potencjału pojemniści ulic zamykamy ulice i robimy z nich umieralnie!! jak Boh. Wrześnaia zamiast ulicy mamy g...o warty deptak na którym nic nie ma ani fontanny ani niczego oprócz kostki i brak klietów którzy uciekają w miejsca gdzie można zaparkować samochód, a drobni przdsiębiorcy muszą w sezonie grubo płacić za wynajęcie terenu na ulicy. Ta ulican umieiera i tracimy miejsca pracy PANIE PREZYDENCIE PROPONUJĘ POMYŚLEĆ PRZED DZIAŁANIEM I MOŻE PAN BY SIĘ ZAPYTAŁ O ZDANIE LUDZI Z MIASTA??.. ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK REFERENDUM A NIE WŁASNA WIZJA KTÓRA WSZYSTKIM W TYM REJONIE PRZESZKADZA. POZDRAWIAM BYŁY PAŃSKI GŁOS, (MYLIŁEM SIĘ...:-((((..!!) MOŻE SIE POPRAWI...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:33:10] • [IP: 93.94.186.***]

A ja do wszystkich co piszą Guzowski, a może troche inaczej poczytać i się pouczyć wstyd tak zniekształcac nazwisko, uczyć się i do szkoły wieczorowej na poprawkę.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:31:13] • [IP: 95.41.146.**]

Niech nie liczy na poparcie PIS.u.w Pisie są uczciwi ludzie.Ale.luja.

SBek • Wtorek [30.11.2010, 22:12:32] • [IP: 88.156.233.***]

Koalicja będzię ale cicha "Wiadomo, że prezydent na największe wsparcie dla swoich propozycji może uzyskać wśród radnych PiS. Mają być takich cichym, nieformalnym koalicjantem." * edyna z tego korzyść że promowe G wypłynęło na wierzch z PIS na samym początku kadencji.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:03:19] • [IP: 80.245.184.***]

rzeczywiście--wypowiedzi ;;;; samych expertów, rzeczoznawców, specjalistów.-i ludzi znudzonych, krórzy chyba nawet nie wiedza w jakim świecie żyją--oto mentalność polaków- jak niemasz o czym pisać jeden z drugim -to niezajmój miejsca na portalu.sami zjadacze rozumów.----- plebs!!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:53:13] • [IP: 217.97.193.**]

Niech żyje słuszna linia naszej partii. Parta jak matka jest wyrozumiała

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:49:29] • [IP: 195.117.222.*]

Panie Żmurkiewicz, czy ma pan wyjście awaryjne?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:35:18] • [IP: 95.129.225.***]

brawo panie zmurkiewicz utarl pan nosa cwaniaczkowi guzowskiemu i guzowsko podobnym duzy szacunek

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:33:06] • [IP: 92.42.114.***]

Tak strzelił sobie w kolano na kazdej linii

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:32:43] • [IP: 77.112.57.*]

...szkoda, że nie ma Huszczy moglby podnosić łape na każde spojrzenie Guru...a tak gdy przyjdzie sprawa zwrotów za mieszkania przedszkola parkingowe żaden juz sie zapewne nie podloży...i zobaczymy

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:24:34] • [IP: 195.117.222.*]

Uważam, że prezio stracił instynkt samozachowawczy i strzelił sobie w kolano.

Oglądasz 1-25 z 85
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■