POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.11.2010, 16:13:53] • Świnoujście

Żmurkiewicz: Nic nie obiecywaliśmy. Koalicji nie będzie

Żmurkiewicz: Nic nie obiecywaliśmy. Koalicji nie będzie

fot. Sławomir Ryfczyński

Konferencja prasowa przyniosła również ciekawą informację dotyczącą próby nawiązania koalicji w radzie miejskiej. Jak się dowiedzieliśmy - SLD nie nawiązało porozumienia z żadną partią.

- Nie złożyliśmy żadnych obietnic o podpisywaniu porozumień z jakimkolwiek ugrupowaniem – powiedział na konferencji prasowej Janusz Żmurkiewicz.

Radni złożyli jednak deklarację, że będą prezydenta wspierać w jego działaniach.


komentarzy: 85, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 85

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:44:00] • [IP: 88.156.233.***]

no co poniektórzy płakali komuno wróc i wróciła na wieki teraz TOW.Lenin stanie na placu słowiańskim. Tak trzymać szanuję was za to że tak od czasów wojny trzymacie się za sierp i młot do dzisiaj i jeszcze więcej towarzysze

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:42:55] • [IP: 88.156.233.***]

no co poniektórzy płakali komuno wróc i wróciła na wieki teraz TOW.Lenin stanie na placu słowiańskim. Tak trzymać szanuję was za to że tak od czasów wojny trzymacie się za sierp i młot do dzisiaj i jeszcze więcej

Rozsądny • Wtorek [30.11.2010, 20:37:51] • [IP: 92.42.117.**]

Panie Śliwka i Pani dwojga nazwisk, już bliście w ogrodku, już witaliście się z gąską /władzą/, a tu taki psikus :-).

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:27:08] • [IP: 88.156.233.***]

wybrała go większość, to po co te chore komentarze mniejszości, czas sobie uzmysłowić na kogo głosują Świnoujściaki!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:25:45] • [IP: 88.156.234.**]

Wyrazy głębokiego współczucia wszystkim przeciwnikom SLD. Pozostaje Wam złorzeczenie na portalach i szczękanie zębami. Poprzednicy-prawicowcy kończyli swoje działania wpadkami i nicnierobieniem, nie licząc pokazówek z rozbrajaniem amatorskim min morskich i tworzeniem afer.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:22:13] • [IP: 93.94.188.***]

Ja wybrałem Żmurkiewicza!

Alleluja i do przodu ! • Wtorek [30.11.2010, 20:19:22] • [IP: 88.156.233.***]

Trzeba bardzo podziękować księżą za poparcie jakie zgotowano Tow. Żmurkiewiczowi. Dziękuję Towarzysze Katolicy za tak szczere partyjne poparcie. Niech żyje sojusz Komunistyczno - Katolicki ! ALLELUJA !

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:12:50] • [IP: 88.156.233.**]

ale ktos GO WYBRAŁ !!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:04:48] • [IP: 88.156.234.***]

Ladnie wygladala by przed urzedem czerwona flaga z sierpem i mlotkiem, Szczegolnie na tle sniegu.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:02:23] • [IP: 80.245.178.***]

komu pasuje w tym miescie ten zydozmur

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:54:15] • [IP: 217.196.51.***]

Jaś Fasola jak zawykle KŁAMIE///// KOMUCH////

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:50:54] • [IP: 93.94.185.**]

Świnoujścianom gratulujemy prezydenta :(

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:50:25] • [IP: 195.117.222.*]

No to teraz żeby miasto miało kase musi zainwestować w kopiarke.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:37:44] • [IP: 80.245.191.**]

Chyba nigdy nie wygrzebiemy się z tego bagna.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:35:45] • [IP: 188.182.137.***]

BRAWO! normalne SLD rządzi!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:21:27] • [IP: 93.94.188.***]

Koszmarne są, te długie wywody, których nigdy nie czytam, bo mi się nie chce. Autorzy tych tworow, udowadniają tylko i wyłącznie sobie, jacy są wspaniali i mądrzy. Pies wam. ..

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:16:52] • [IP: 80.245.188.**]

A co ten człowiek bez honoru może obiecywać, Michalskiej czy Agatowskiej już obiecał. Człek bez twarzy i honoru...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:08:50] • [IP: 80.245.182.***]

HEHEHE PAZERNY ŻMURAS NIE BĘDZIE SIĘ Z NIKIM DZIELIŁ KORYTO JEST TYLKO MOJE I HU...TAK POWINIEN IM POWIEDZIEĆ I DODAĆ ŻE JAK BĘDĘ CHCIAŁ TO WYKARCZUJE CAŁY KARSIBORSKI LAS I COŚ SE TAM WYBUDUJE

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:04:14] • [IP: 92.42.116.***]

A od kiedy ja się pytam CZERWONI kumali się z innymi partiami, no kiedy, bo ja sie dorwali do władzy to koniec!!porażka demokracij!?!!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:02:28] • [IP: 88.156.233.***]

AROGANCJA I BUFONADA !

Gość • Wtorek [30.11.2010, 18:59:45] • [IP: 92.42.117.***]

Raz zdobytej, , władzy, , tak łatwo się nie oddaje (LENIN)niech opozycja, przez najbliższe cztery lata, słucha i się uczy a ma czego!!.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 18:44:21] • [IP: 195.117.222.*]

Wyrazy głębokiego współczucia wszystkim mieszkańcom oprócz SLDowa

Gość • Wtorek [30.11.2010, 18:41:37] • [IP: 178.238.251.***]

Cwany, ośmieszył PO, /sprzedawczyki/ teraz wie że sobie poradzi, promiarz np. awansuje i juz jest przychylny, zwłaszcza że w PiS są tarcia, inni też pękną wczesniej lub później.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 18:32:52] • [IP: 80.245.183.***]

Świnoujście to bastion komunizmu:) Rewolucja trzyma się tu mocno:)

idiota świnoujski • Wtorek [30.11.2010, 18:31:47] • [IP: 93.94.185.***]

...teraz jestem Panem i Bogiem !! Patrzta i podziwiajta. ..otom ja - wasz PRYZYDENT !

Oglądasz 26-50 z 85
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■