POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.11.2010, 20:34:38] • Świnoujście

Prezydent żadnej pracy się nie boi

Prezydent żadnej pracy się nie boi

fot. iswinoujscie.pl

Takiego prezydenta jak Janusz Żmurkiewicz nie powstydziłoby się żadne miasto. Nie dość, że wygrał wybory w pierwszej turze, miażdżąc swoich konkurentów ilością zdobytych głosów, to ostatnio pokazał że żadnej pracy się nie boi. Wieczorami można go spotkać na samochodowej myjni przy ulicy Karsiborskiej. Przyłapaliśmy go niedawno, gdy opróżniał z automatów drobne pieniądze.

62-letni Janusz Żmurkiewicz to prawdziwy chwat. Pomaga swojej żonie w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Jak trzeba to wysprząta z błota boksy na myjni samochodowej, skuje osadzający się lód. Na własne oczy widzieliśmy jak późnym i mroźnym wieczorem wybierał z kasetki drobne pieniążki.

Prezydent żadnej pracy się nie boi

fot. iswinoujscie.pl

Zrobiliśmy dla naszych Czytelników zdjęcia, aby zobaczyli, że mają bardzo pracowitego prezydenta.

- Nawet nieźle wyszedłem – skomentował z uśmiechem na ustach pokazane zdjęcia.

Prezydent żadnej pracy się nie boi

fot. iswinoujscie.pl

Zima to ciężki okres dla myjni samochodowych. Kierowcy nie chcą tak często myć aut, bojąc się, że szybko zamarzająca woda zniszczy lakier i rozsadzi uszczelki. Właściciele myjni liczą więc każdy grosz.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 141, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 141

Gość • Środa [01.12.2010, 11:06:54] • [IP: 178.238.249.**]

IP 100 to urzędasy.Do roboty lenie a nie klepać na forum.A IP 106 jesteś w błędzie.Jest ustawowy zakaz prowadzenia przez prezydenta działalności gospodarczej.Nie pouczaj innych, kiedy masz luki w wiedzy.

Gość • Środa [01.12.2010, 10:59:32] • [IP: 79.184.244.***]

Oszukuje klientów i. .., to zgłosić do PIH i. ..!

Gość • Środa [01.12.2010, 10:56:33] • [IP: 83.25.166.**]

Na kampanię wyborczą wykorzystali urządzenia Urzędu miasta, dlatego nie wydali dużo i nie zaklejali ich tak jak innych. Sprawdzić ich czy i ile zapłacili za stojaki i za zaęcie terenu miejskiego i budynków użyteczności publicznej !! ?? (ZWiK, szkoły, płoty, okna, barierki. ..

Gość • Środa [01.12.2010, 10:38:15] • [IP: 77.114.106.***]

Bardzo fajne studenci, ale zauważcie biedne naiwniaki, że prezydent jeżeli prowadzi działalność to ŁAMIE PRAWO! Czego was tam uczą??

Gość • Środa [01.12.2010, 10:26:31] • [IP: 80.245.182.***]

Głąby, darmozjady, trzeba było uczyć się na wojskowych, a nie teraz zazdrościć - żyje się tylko raz!!

Gość • Środa [01.12.2010, 09:54:42] • [IP: 95.129.228.**]

zamiast minuty tylko 50sek

Gość • Środa [01.12.2010, 09:38:23] • [IP: 80.54.123.***]

zamiast centrum handlowego prosimy prezydenta o centrum oponiarskie, coraz drożej płacimy za wymianę oponek pokaż pan że nie straszna panu konkurencja

Gość • Środa [01.12.2010, 09:31:16] • [IP: 192.168.100.***]

Jakieś wybory się szykują że znowu reklamują pana prezydenta? Jedyny który nie wydał na reklamę tyle kasy co konkureci a zdeklasował pozostałych pontonów i jemu podobnych

Gość • Środa [01.12.2010, 09:26:27] • [IP: 192.168.100.***]

Jeżeli to wogóle on to super ja u męża w zakładzie też liczę kasę, sprzatam i co. Pokazuje że nie boi sie pracy i w warsztacie i w mieście.

Gość • Środa [01.12.2010, 09:06:54] • [IP: 194.242.62.**]

w tym kraju dobrze by było gdyby każdy przyłapał się na jakiejś pracy

Gość • Środa [01.12.2010, 09:02:20] • [IP: 80.245.189.***]

lepiej by bylo gdyby nie mial konta prawa jazdy.i mieszkal u mamy...

Gość • Środa [01.12.2010, 09:00:07] • [IP: 178.238.251.***]

Ryynio wie co pisze.

Gość • Środa [01.12.2010, 08:13:44] • [IP: 172.28.4.***]

MOŻE W KOŃCU USTAWIAŁ LICZNIKI, ŻEBY NALICZAŁY CZAS TAK JAK TRZEBA, A NIE SKRACAŁY...

Gość • Środa [01.12.2010, 08:10:09] • [IP: 95.49.24.**]

Władza całkowita. To krok od DZIKIEGO ZACHODU.

Gość • Środa [01.12.2010, 08:01:04] • [IP: 79.232.44.**]

pewnie ze fajnie wyszedł!!prowadzi działalnosc i ma prawo do pieniazkow swoich!!odczepcie sie od Prezydenta...to dobry człowiek, jestem szczęsliwa ze mamy takiego gospodarza, ze tak pieknie dba o miasto.jestecie zalosni z dosrywaniem i komentarzami:(Wszystkiego dobrego Panie Prezydencie!!jestesmy za Panem...studenci

Gość • Środa [01.12.2010, 07:56:29] • [IP: 83.11.125.***]

Prawo w Polsce nie obowiązuje, są równi i równiejsi.

Gość • Środa [01.12.2010, 06:48:46] • [IP: 88.156.233.***]

Fotki SUPER ! Ale czy to nasz Prezydent ? Bo mi wygląda jak jakiś złodziejaszek okradający kasetkę, tak się jakoś czai jakby coś na sumieniu miał. ...

Gość • Środa [01.12.2010, 06:35:24] • [IP: 79.232.44.**]

Prezydent to normalny czlowiek..je, kapie sie, toalety uzywa, spi itp..nie rozumiem to co pieniedzy wybierac nie moze..bez przesady kur.. sie czepiacie!to dziecinada co sie tu wypisuje...zazdrosc!ZAzdrosc! i jeszcze raz zazdrosc!

Gość • Środa [01.12.2010, 06:35:11] • [IP: 88.156.235.***]

Wg mnie to nie wstyd, czy uchybienie /nawet dla prezydenta/, uczciwe pieniądze. Praca nie chańbi ! Wstydem jest co innego u innych ze świnoujskiego świecznika, ale o tym cisza. To zazdrość ? A tak przy okazji, czy w portalu pojawi sie coś pozytywnego o p. Żmurkiewiczu?

Gość • Środa [01.12.2010, 06:31:44] • [IP: 79.232.44.**]

ten co pisze o tych trepach wciaz to jakos zazdrosci wojskowym czy co:)jakis kompleksik ze nie nalezy sie szybka emeryturka?no bo nie rozumiem..praca jak praca kazda jest tylko pracą!

Gość • Środa [01.12.2010, 05:49:05] • [IP: 93.94.188.**]

a kto dał zgode na budowe myjni?. .. sprawa rozstrzygneła sie w łóżku. .. a co z tunelem?

Gość • Środa [01.12.2010, 05:47:17] • [IP: 92.42.115.**]

WEZCIE JUZ ZAKONCZIE O TYM CZLOWIEKU CIAGLE ZMURKIEWICZ I ZMURKIEWICZ AZ SIE ZYGAC CHCE ROBIA Z NIEGO JAKIES GURU

Gość • Środa [01.12.2010, 03:52:53] • [IP: 80.245.188.**]

przed zoną ateraz kicha

Gość • Środa [01.12.2010, 02:43:07] • [IP: 93.94.186.***]

Dębiec • Wtorek [30.11.2010, 23:16] • [IP: 195.117.222.**] Może z komuną bym nie przesadzał. To socjaldemokracja. A takie typki jak Napieralski to socjalliberalizm. Tak czy siak czerwona hołota.

Gość • Środa [01.12.2010, 02:12:01] • [IP: 193.219.192.***]

wstyd to siedzieć na zasiłku i skamleć że nie ma pracy. załóżcie nieroby własną działalność i wykarmcie z niej siebie, rodzine i pracowników to pogadamy. żadna praca nie hańbi. a zawiść i owszem

Oglądasz 26-50 z 141
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■