POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.11.2010, 20:34:38] • Świnoujście

Prezydent żadnej pracy się nie boi

Prezydent żadnej pracy się nie boi

fot. iswinoujscie.pl

Takiego prezydenta jak Janusz Żmurkiewicz nie powstydziłoby się żadne miasto. Nie dość, że wygrał wybory w pierwszej turze, miażdżąc swoich konkurentów ilością zdobytych głosów, to ostatnio pokazał że żadnej pracy się nie boi. Wieczorami można go spotkać na samochodowej myjni przy ulicy Karsiborskiej. Przyłapaliśmy go niedawno, gdy opróżniał z automatów drobne pieniądze.

62-letni Janusz Żmurkiewicz to prawdziwy chwat. Pomaga swojej żonie w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Jak trzeba to wysprząta z błota boksy na myjni samochodowej, skuje osadzający się lód. Na własne oczy widzieliśmy jak późnym i mroźnym wieczorem wybierał z kasetki drobne pieniążki.

Prezydent żadnej pracy się nie boi

fot. iswinoujscie.pl

Zrobiliśmy dla naszych Czytelników zdjęcia, aby zobaczyli, że mają bardzo pracowitego prezydenta.

- Nawet nieźle wyszedłem – skomentował z uśmiechem na ustach pokazane zdjęcia.

Prezydent żadnej pracy się nie boi

fot. iswinoujscie.pl

Zima to ciężki okres dla myjni samochodowych. Kierowcy nie chcą tak często myć aut, bojąc się, że szybko zamarzająca woda zniszczy lakier i rozsadzi uszczelki. Właściciele myjni liczą więc każdy grosz.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 141, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 141

Gość • Środa [01.12.2010, 01:37:35] • [IP: 83.249.183.***]

Nie no, to jest zenada jakas :))))

Gość • Środa [01.12.2010, 01:32:04] • [IP: 188.182.137.***]

ryynio ale ty glupi jestes! ŻMURK rzadzi! na pochybel wszytkim POpaprancom aaaaaaaaaaaaaahahahahahahha

Gość • Środa [01.12.2010, 01:30:40] • [IP: 188.182.137.***]

DO DĘBIEC; BARAN to ten co nie wie co to komuna i nie zdaje sobie spprawy jak dziala demokracja. Tłumoku dla ciebie komuzim czym jest? wiesz cos o tym? skąd? z tv? to spieprzaj dziadu! wylasowali ci mózg i nie masz pojecia o czym piszesz. demokracja to takie same zlo dla ludzkosci jak komunizm i demokracja. obydwa systemy mozna o kant d* obić.

Gość • Środa [01.12.2010, 01:13:23] • [IP: 77.113.39.***]

To straszne, jak świnoujścianie mają wyprane mózgi. Czy widzieliście np. innego PREZYDENTA jak robi coś takiego?? Przecież to kicha na maxa! A w dodatku kpina z prawa. To czysta fikcja, że żona prezydenta prowadzi myjnie. Zmienić te przepisy, albo dobrać się niektórym do d...

Gość • Środa [01.12.2010, 00:58:50] • [IP: 92.42.115.***]

i jak tutaj mozna powiedziec, ze iswinoujscie jest bezpartyjne

Gość • Środa [01.12.2010, 00:58:49] • [IP: 88.73.75.***]

widocznie mało nakrad jeszcze, ale od czterech lat kur..wa przynajmiej coś widać jego efekty działania świnoujście jest ładniejsze, po wcześniejszych prezydentach miasta tylko dalej widać długi i kurrde kocopały a żmurkiewicz przekupił głosujących gazoportem ktury wyp...ierdoli w powietrze i tyle bendzie z tak pięknego miasta

ryynio • Wtorek [30.11.2010, 23:58:22] • [IP: 83.249.16.***]

równie dobrze móglby obslugiwac szalety...i tez wybierac zlotóweczki z automatu otwierajage drzwi, i wydawac papier toaletowy klientom, a potem na spotkaniu rady miasta z jakims inwestorem czy innym zaproszonym gosciu sprawowalby urzad prezydenta miasta, hehe

Gość • Wtorek [30.11.2010, 23:52:10] • [IP: 188.147.49.*]

na szczęście moje dzieci wyjechały

Gość • Wtorek [30.11.2010, 23:50:02] • [IP: 178.238.251.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

ryynio • Wtorek [30.11.2010, 23:49:14] • [IP: 83.249.16.***]

to wstyd zeby Zmurkiewicz parał się takim niegodnym prezydenta zajęciem, to dobre dla ciecia czy zięcia ale nigdy wybranego przez mieszkanców do najwyzszej godnosci w miescie... podkjechałby bylejaki ddr-owiec i nasz prezydent by go obsłużył, jezeli myslicie inaczej, to czemu nie mialby prowadzic szaletu *toalety publicznej" na placu wolnosci (bo to tez służalcza) dzialalnosc gospodarcza..., on swoim pazernym zachowaniem uwłacza godności mieszkanców

Gość • Wtorek [30.11.2010, 23:48:42] • [IP: 178.238.249.***]

ANIE SKAMLAĆ KUNDLE TYLKO TAŃCZYĆ JAK WAM KAŻĘ

Gość • Wtorek [30.11.2010, 23:36:54] • [IP: 192.168.13.***]

Proste pytanie. Czy wyborcy nie wiedzieli o tym ze Pan prezydent prowadzi własną dzialalność gspodarczą ?Odp: wiedzieli. Czy wyborcy nie wiedzieli, że Pan prezydent kłamie zaprzeczając oskarżeniom opozycji, że łamie prawo, ktore zabrania mu piastować stanowisko i jednocześnie prowadzić działalność gospodarczą ? Odp: - wiedzieli.Cz wyborcy mogli nie glosować na Pana Żmurkiewicza ? Odp: Mogli. Czy w ten sposób dali mu legitymacje do takiego postępowania? Odp:Znakomita wiekszość dała. Czy pan prezydent nie może tak postępować jak pokazuje zdjęcie ? Odp; W myśl obowiazującego prawa - nie. W myśl przyzwolenia społeczeństwa i za jego wiedzą - tak. Czy to jest sprawiedliwe? Zgodnie z prawem - nie, zgodnie z zasadami moralnymi - a czy one jeszcze są? w myśl przyzwolenia społecznego - wygrane wybory wynikiem ponad 50 % daje taka legitymację. Więc o co tu chodzi autorom tej nowiny? A czy przypadkiem nie powinni miec pretensji do innych ugrupowań, że nie potrafiły dać nam kogoś kogo można by było wybrać?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 23:33:36] • [IP: 95.129.228.**]

jacy wy jesteście popie...ni, wy wszyscy miłośnicy prezydenckiej zaradności, wypiąć się i wierzgać nóżkami to uwielbiacie.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 23:31:06] • [IP: 178.238.251.***]

Wstyd i żenada, Mrożek nie wymyśliłby tego.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 23:29:10] • [IP: 178.238.249.**]

Kurcze trzeba ostrzec żonę przed mężem.Ze zdjęć wynika, że ją ordynarnie okrada.Tak sądzę po wyrazie twarzy.Ma minę złapanego na gorącym uczynku.A swoją drogą to niezły obciach, co by jego towarzysze tu nie napisali.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 23:18:31] • [IP: 93.94.184.***]

'fot. iswinoujscie.pl' hmm, ?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 23:16:33] • [IP: 178.238.249.**]

IP 189 prezydent ma być jak żona Cezara.Nie wolno mu prowadzić działalności gospodarczej, a nasz przepisał formalnie na żonę a faktycznienie sam prowadzi, nawet wpadając tam w godzinach pracy prezydenta.To nie ingerencja w prywatność a obnażanie łamania prawa.

Dębiec • Wtorek [30.11.2010, 23:16:24] • [IP: 195.117.222.**]

"Baran jest ten co porównuje komunizm do demokracji, zapewno nie żył w tych latach.. .. " Głosując na Żmura głosujesz za komuną=socjalizm=SLD. A więc o co ci chodzi ?? Skoro tak źle ci było za komuny to czego głosujesz na socjalistyczną partie ?? Dziwni ludzie jesteście naprawde...nic dziwnego że służba zdrowia nie jest w stanie nic na to poradzić.

Dębiec • Wtorek [30.11.2010, 23:14:11] • [IP: 195.117.222.**]

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:18] • [IP: 80.245.180.**] "Przecież to skandal jak śmie zabierać własne pieniądze.Przecież powinien oddać nierobom i menelom." Drogą ewolucyjną czy komunistyczną zdolność myślenia zanikła ?? wg prawa naszego i nie tylko prezydent piastujący swoje stanowisko nie może mieć innego źrodła dochodu niż diety i inne pierdoły oraz pensja z w.w. tytułu. A więc skoro z sarkazmem udzielasz swojej odpowiedzi jednocześnie pokazujesz innym że coś u ciebie jest nie halo z myśleniem. A pewnie niech bierze swoje pieniadze i niech wykupi pół miast a co tam, tacy jak ty mu przytakną i ponownie go wybiorą w 6 kadencji, jak Łukaszenko bedzie dośmiertnie...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:57:57] • [IP: 80.245.191.**]

Fakt że gospodarz z niego dobry, wiec wy co piszecie o komuchach i ciemnogrodzie puknijcie się w puste makówki, co to ma do rzeczy?Nie macie argumentów, więc rzucacie" komuchami"Facet łeb ma na karku, ma jakiś plan i działa.Dba o swoje miasto bo jest typem pedanta, czysty zadbany -to widać i to fakt.I to przekłada na wygląd miasta, chce mieć wszystko poukładane i ogarnięte. A jak by miasto było Możejki, to jak by wyglądało? Zobaczcie jak on wygląda, i to się w życiu sprawdza.Co to za gospodarz co mieszkanie zadłużył na 20tyś.Ja bym się ze wstydu spalił przed radą miasta na jego miejscu.Psa bym mu nie dał popilnować pod sklepem, a co dopiero zagłosować na niego.A o" pontonie" to nawet nie wspomnę bo szkoda słów.I teraz pytam tych antykomunistów NA KOGO MIELIŚMY GŁOSOWAĆ?? MACIE KOGOŚ LEPSZEGO? KOGOŚ KTO ZROBI WIĘCEJ I LEPIEJ OD ŻMURKA. prawda jest taka że g... macie a dużo szczekacie.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:54:53] • [IP: 80.245.178.***]

Rozumie gdyby zastać prezydenta z miotełką wtedy taki artykuł byłby na miejscu, ale wybieranie pieniędzy z jakiegoś automatu to moim zdaniem żenujące.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:54:39] • [IP: 95.41.146.**]

Przecież Żmurkiewicz jest osobom publiczną...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:52:55] • [IP: 80.245.190.*]

Demokracja to rządy hien nad osłami. Podobno okulistka nie mieszka z preziem ? Miała przenieść się do nowego bloku nad Netto na Grunwaldzkiej.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:49:44] • [IP: 93.94.189.***]

Według mnie to portal przesadził ze swoją ingerencją w prywatność. Wstydźcie się!!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:46:03] • [IP: 95.41.146.**]

Baran jest ten co porównuje komunizm do demokracji, zapewno nie żył w tych latach. ...

Oglądasz 51-75 z 141
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■