POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.11.2010, 20:34:38] • Świnoujście

Prezydent żadnej pracy się nie boi

Prezydent żadnej pracy się nie boi

fot. iswinoujscie.pl

Takiego prezydenta jak Janusz Żmurkiewicz nie powstydziłoby się żadne miasto. Nie dość, że wygrał wybory w pierwszej turze, miażdżąc swoich konkurentów ilością zdobytych głosów, to ostatnio pokazał że żadnej pracy się nie boi. Wieczorami można go spotkać na samochodowej myjni przy ulicy Karsiborskiej. Przyłapaliśmy go niedawno, gdy opróżniał z automatów drobne pieniądze.

62-letni Janusz Żmurkiewicz to prawdziwy chwat. Pomaga swojej żonie w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Jak trzeba to wysprząta z błota boksy na myjni samochodowej, skuje osadzający się lód. Na własne oczy widzieliśmy jak późnym i mroźnym wieczorem wybierał z kasetki drobne pieniążki.

Prezydent żadnej pracy się nie boi

fot. iswinoujscie.pl

Zrobiliśmy dla naszych Czytelników zdjęcia, aby zobaczyli, że mają bardzo pracowitego prezydenta.

- Nawet nieźle wyszedłem – skomentował z uśmiechem na ustach pokazane zdjęcia.

Prezydent żadnej pracy się nie boi

fot. iswinoujscie.pl

Zima to ciężki okres dla myjni samochodowych. Kierowcy nie chcą tak często myć aut, bojąc się, że szybko zamarzająca woda zniszczy lakier i rozsadzi uszczelki. Właściciele myjni liczą więc każdy grosz.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 141, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 141

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:46:50] • [IP: 80.54.123.**]

do Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:19 brawo, trafiłeś w samo sedno!!

Żaczek • Wtorek [30.11.2010, 21:45:52] • [IP: 79.184.240.***]

Został zatrudniony w myjni? Zrezygnował z pracy w UM? Co na to US?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:37:57] • [IP: 88.156.234.***]

Podobno predzej slon przejdzie przez ucho igielne niz bogacz. ..Zycie nie jest wieczne, po co niektorym tyle kasy ?Wiekszosc Polakow zyje w biedzie, nawet tych co zadnej pracy sie nie boja.Zeby choc czesc kasy bogaczy byla przeznaczona na dobre uczynki.

Miro, Rycho i Zbycho • Wtorek [30.11.2010, 21:34:57] • [IP: 193.200.150.***]

Zgroza, skandal i armagedon! On wybiera pieniądze z kasetki gdy tymczasem aktyw PełO oddaje głodującym dzieciom ostatnie zaskórniaki. Kogoście wybrali? No kogo?

ryynio • Wtorek [30.11.2010, 21:29:52] • [IP: 83.249.16.***]

ile on sobie liczy za mycie?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:26:51] • [IP: 93.94.191.***]

Jego myjnia jego pieniądze zazdrośnicy.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:23:02] • [IP: 88.156.234.***]

Dobry gospodarz sam doi krowy.Myjnia to troche jak krowa, tylko zamiast z mleka trzeba automaty z kasy wydoic...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:19:32] • [IP: 83.21.93.*]

tylko leniom i obibokom czyjaś praca przeszkadza, zazdrość o cudze sumki doprowadza do zawiści

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:19:20] • [IP: 80.245.179.***]

"Pańskie oko konia tuczy" Dobry gospodarz.Jaki w domu tak i w obejściu. Dlatego jest po raz kolejny gospodarzem miasta. Rozumie to redaktor!!?? Dlaczego redaktor nie pokazuje obejścia byłego prezydenta i radnego??!! Brudne okna nigdy nie myte, przed budynkiem nigdy nie zebrano ani jednego papieru a dorzucano pety, zielsko nie koszone przez wiele lat. Jaki gospodarz takie obejście. Pozdrawiam

sweet • Wtorek [30.11.2010, 21:17:21] • [IP: 95.129.228.***]

gdyby nie pan Janusz Żmurkiewicz to swinoujscie bylo by kompletna dziura on bynajmniej sporo robi dla miasta...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:17:11] • [IP: 178.238.253.**]

Czytając niektóre komentarze żałuję, że głupota nie boli.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:16:55] • [IP: 95.129.225.**]

Zdecydowanie wolę prezydenta, który coś w życiu osiągnął i coś w życiu robi niż obiboka Możejkę, który niczego w życiu nie osiągnął i nic w życiu nie robi - oprócz knucia.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:15:50] • [IP: 79.175.193.***]

opróżniac puszki z kasa to ja tez moge. Ale niech pan prezydent nie zapomni jak ukradł komus pomysł otwarcia myjni

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:15:20] • [IP: 80.245.188.***]

jego automaty- jego drobne, Co zrobić, tylko gorzkie żale Wam zostały:)

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:07:34] • [IP: 77.114.163.**]

CHĘĆ WYBORU TEGO SAMEGO KANDYDATA WYNIKA Z NIECHĘCI DOKONYWANIA ZMIAN. " NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH", BO JAK PRZECIEŻ ZROZUMIEĆ WYBÓR TEGO SAMEGO CZŁOWIEKA TRZECI RAZ Z RZĘDU NA TE SAMO STANOWISKO. WEDŁUG MNIE NIEZDROWYM JEST POWIERZENIE URZĘDU PREZYDENTA TEJ SAMEJ OSOBIE PO RAZ KOLEJNY.JAK WSKAZUJE SYTUACJA NIEKTÓRYM WYSTARCZY KAWAŁEK PROMENADY, DROGA DO KOŚCIOŁA, CZY OŚWIETLENIE ULICY. TAKA MENTALNOŚĆ ŚWINOUJŚCIAN PODKREŚLA ICH MAŁOPŁYTKOWOŚĆ

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:05:05] • [IP: 88.156.234.***]

Panie prezydencie, a gdyby uchwalic, ze kazdy pojazd wjezdzajacy do Swinoujscia oraz wyjezdzajacy z miasta musi byc umyty ?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:04:37] • [IP: 83.21.141.***]

Może Wam się ten Prezydent nie podoba, ale wybrała go większość i to jest demokracja. Ciężko pracuje, może lepsze by były zdjęcia jak pije? Artykulik akurat dla komentatorów poniżej.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:04:21] • [IP: 80.245.190.***]

oj zimno mu było ale kasa leci

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:03:16] • [IP: 88.156.234.***]

podejrzewam kombinatorów, którzy posługują się czyimś IP , czyżby ktoś tu mieszał?? w IP

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:02:14] • [IP: 83.249.16.***]

wyglada jak ten z krainy deszczowców...hehe czupakapra, polacy powinni sie uczyc od niego, te nacje zydowsko-ormianskie maja wyjatkowy dar do interesów, sa wytrwali i cierpliwi, kochaja bzdek i dzwiek monety... pieniadz to ich bóg

ryynio • Wtorek [30.11.2010, 21:00:03] • [IP: 83.249.16.***]

zbiera na prezent pod choinke

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:58:00] • [IP: 88.156.234.***]

ZONIE PIENIADZE Z MYJNI KRADNIE PRZECIERZ TO NIE JEGO MYJNIA. TO CO ON TAM ROBI ?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:56:40] • [IP: 95.129.226.**]

czytając ten artykuł i większość tych komentarzy to rzygać się chce...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:55:48] • [IP: 88.156.234.***]

255, czy to pewne ?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:55:23] • [IP: 80.245.190.***]

haha ale go po rogach walą

Oglądasz 101-125 z 141
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■