POGODA

Reklama


Wydarzenia

Policja • Środa [01.12.2010, 10:21:06] • Świnoujście

Mężczyźni zatrzymani, narkotyki zabezpieczone

Mężczyźni zatrzymani, narkotyki zabezpieczone

fot. Policja

W dniu 30 listopada 2010 roku o godz. 14.30 w rejonie ulicy Grunwaldzkiej policjanci zauważyli grupę mężczyzn, wśród których jeden był znany policjantom, jako osoba związana z handlem narkotykami.

Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać. W trakcie ucieczki odrzucił posiadany przy sobie pakunek, w którym znajdowało się blisko 32 gramów marihuany. Po pościgu policjanci zatrzymali Bartłomieja K. l. 35, który został osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków ( art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkotyków) grozi mu kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Mężczyźni zatrzymani, narkotyki zabezpieczone

fot. Policja

O jego dalszym losie zdecyduje Prokurator. Tego samego dnia ale wieczorem policjanci z ruchu drogowego zatrzymali mieszkańca Świnoujścia Jakuba M. l. 19, który posiadał przy sobie dwie porcje marihuany o wadze ok. 1 grama. W tym przypadku grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.


komentarzy: 96, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-96 z 96

Gość • Środa [01.12.2010, 12:49:22] • [IP: 80.245.186.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [01.12.2010, 12:31:12] • [IP: 178.238.251.***]

Do Gość • Środa [01.12.2010, 12:09] • [IP: 83.21.12.***] Matko boska!Jeśli ty jarasz zioło, to powinni zaostrzyć kary za palenie, bo widać jak działa na mózg!W tak krótkiej wypowiedzi zrobiłeś tyle błędów, że aż trudno zliczyć!

Gość • Środa [01.12.2010, 12:24:54] • [IP: 178.238.251.***]

tyle zioła!co za strata!

Gość • Środa [01.12.2010, 12:09:19] • [IP: 83.21.12.***]

mam pytanko czy ktos wie ile osub statystycznie pali w naszym miescie??no własnie nikt nie podejmuje takich działan by to sprawdzic a to dlatego by utrzymac jeszcze przez jakis czas stereoty;p o zabujczym działaniu marychy BZDURA.na 40000mieszkancuw naszego miasta ok.6-8tysiecy lubi zapalic przestancie tego im zabraniac przeciesz zyjemy w wolnej europie...odpuscie sobie strurze prawa hehehehe

Gość • Środa [01.12.2010, 12:00:27] • [IP: 80.55.205.***]

Jak czytam koślawe wpisy fanów zioła to mam wrażenie, że jest ono zabójcze dla kory mózgowej.

LOB • Środa [01.12.2010, 11:56:00] • [IP: 80.245.191.**]

Jeden gram? I przez to będzie miał nasrane w papierach do końca życia... Paranoja.

Gość • Środa [01.12.2010, 11:53:49] • [IP: 188.33.55.***]

nasze panstwo jest do bani jak byly dopalacze to[spoko]jak sie ludzie truli przes 3 lata jakims guw... a za trawe sie czepiaja chore jestem dorosly i powinienem muc sam wybierac co dla mnie dobre. Niech te prostaki co prawo ustanawiaja zastanowia sie czy warto palaczy sadzac czy moze mandat by wystarczyl tak jak to sie robi w nie odleglej Dannii a miejsca w wiezieniach zostawic dla tych ktozi tego potrzebuja np.pijani kierowcy, alkocholikow znecajacych sie nad rodzina itd. szkoda chlopakow. A te barany co maja radoche w komentarzach ponizej to do roboty mogli by sie wziasc ale poco jak pewnie sa na policyjnych lud wojskowych emeryturach i im na chleb nie brakuje.

ryju • Środa [01.12.2010, 11:48:17] • [IP: 178.238.252.***]

Zielsko dobrze wyglada, szkoda tego materiału...

Gość • Środa [01.12.2010, 11:46:56] • [IP: 80.245.186.***]

W Swinoujsciu jest bardzo duzo takich osob przypatrzcie sie na ulice PIASTOWSKA, nigdzie nie pracuja a forsa hulaja widac jak tylko samochody podjezdzaja i ukazuja sie geby pasozytow nigdzie nie pracujacych.

Gość • Środa [01.12.2010, 11:21:07] • [IP: 178.238.252.***]

widac ze dilerka zabiera glos w obronie swoich klijetów

Gość • Środa [01.12.2010, 11:14:47] • [IP: 80.245.180.**]

jestem za ! puścić chłopaka bo to chyba jakiś żart tyle problemów jest innych którymi powinni się policjanci zająć dzieciaka zepsujecie do końca ! i powiem że co nie którzy mają tu rację karę pieniężną zastosujcie a nie do więzienia za dwa marne woreczki !

Gość • Środa [01.12.2010, 11:11:06] • [IP: 92.42.112.***]

ąle ładnie pachni jak kiełbaska :D

Gość • Środa [01.12.2010, 11:05:40] • [IP: 93.97.97.**]

wy spoleczniaki zacznijcie walczyc z alkoholem to wyniszcza, debile.widze ze odbudowanie Polskiej inteligencij po wojnie chyba jest nimozliwe, i powiem tak, ze ta inteligencja przedwojenna palila marichlane, debile

Gość • Środa [01.12.2010, 11:04:59] • [IP: 82.145.90.***]

woooow ;/

Gość • Środa [01.12.2010, 11:01:22] • [IP: 80.245.190.***]

buehe za te 2 worki po" 1g" to go puscic powinni no juz bez jaj co to jest za ilosc... starsi w domach pija kobiety i dzieci bija, burdy robia tym sie niech zajma bo to jest problem.. a jak malolat sie zajara naje czekolady i ogladnie film a pozniej spac to nie zadna tragedia.. a dla debili co chca komentowac co napisalem darujcie sobie wypasy;)

Gość • Środa [01.12.2010, 10:58:23] • [IP: 80.245.191.**]

te 2 torby to jakis szarik!!

Gość • Środa [01.12.2010, 10:50:38] • [IP: 178.238.252.***]

Gość • Środa [01.12.2010, 10:43] • [IP:77.115.193.***] mniej?? nie sadze. zaraz znajda sie nastepni frajerzy chcacy sobie dorobic

Gość • Środa [01.12.2010, 10:47:12] • [IP: 80.245.185.***]

no widze sie miasto rozgrzało, chłopaczki się poczuli ;]

Gość • Środa [01.12.2010, 10:43:00] • [IP: 77.115.193.***]

To mi się podoba. I mamy o kilku dilerów mniej. A to oznacza, że kilka osób nie kupi od nich narkotyków.Brawo Panowie z Policji. Oby więcej takich akcji.

Gość • Środa [01.12.2010, 10:25:37] • [IP: 92.42.117.***]

Jakie tam narkotyki, przeciez to Yerba Mate ;) hehe

Gość • Środa [01.12.2010, 10:24:25] • [IP: 93.94.185.***]

juz niedlugo bedzie zlapany KOLESZKO i zobaczymy kto frajer

Oglądasz 76-96 z 96
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■