POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [01.12.2010, 13:33:55] • Świnoujście

SLD: Przewodniczącym rady powinien być Paweł Sujka

SLD: Przewodniczącym rady powinien być Paweł Sujka

fot. Sławomir Ryfczyński

Sojusz Lewicy Demokratycznej oficjalnie podał kto powinien zostać przewodniczącym Rady Miasta. To Paweł Sujka, który osiągnął w wyborach do rady jeden z najlepszych wyników z SLD.

- Paweł Sujka ma pełne predyspozycje, żeby organizować pracę rady - zachwalała tą kandydaturę na dzisiejszej konferencji SLD Joanna Agatowska.

Przewodniczący ma zostać wybrany na pierwszej sesji Rady Miasta nowej kadencji. Odbędzie się ona jutro. Głosowanie będzie tajne. SLD ma w radzie 10 rajców. Joanna Agatowska liczy jednak, że radni pozostałych ugrupowań poprą kandydata lewicy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 114, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 114

Gość • Środa [01.12.2010, 17:23:20] • [IP: 80.245.191.***]

zdecydowanie TAK dla tego pana !!

Gość • Środa [01.12.2010, 17:15:03] • [IP: 83.6.56.***]

Paweł Sujka wygląda jak ten sztywny narzeczony Bridget Jones! Co nie :)

Gość • Środa [01.12.2010, 16:50:22] • [IP: 93.161.13.**]

Dokładam swój głos, stanowcze i zdecydowane NIE !! NIE NIE

Gość • Środa [01.12.2010, 16:45:15] • [IP: 95.129.228.***]

Czy jako kierownik dzialu maszynowego na promie Bielik, powinien byc radnym ??

Gość • Środa [01.12.2010, 16:35:09] • [IP: 217.97.193.***]

[IP: 178.238.253.**]Zgadza się, Pan Bartkowiak tak. Sujka nie.

Gość • Środa [01.12.2010, 16:33:02] • [IP: 217.97.193.**]

O!! Teraz widzę że już nie jedno a dwa auta zaparkuje pod oknem!A że na chodniku, a co tam jemu wszystko można! I uwaga na skrzyżowaniach! On nie ustępuje nikomu pierwszeństwa...zawsze on musi być pierwszy! A swoją drogą skąd on ma prawo jazdy?

Gość • Środa [01.12.2010, 16:32:31] • [IP: 178.238.253.**]

jA UWAŻAM, ŻE PRZEWODNICZĄCYM POWININE ZOSTAĆ PAN STANISŁAW B.KULTURA TEGO PANA SPOSÓB WYPOWIEDZI NA WYSOKIM POZIOMIE.NAPEWNO NIE PAN PAWEŁ.

Gość • Środa [01.12.2010, 16:28:27] • [IP: 195.117.222.*]

Temu panu mówimy nie.

Gość • Środa [01.12.2010, 16:19:35] • [IP: 195.117.222.*]

Bartkowiak fartem wszedł do rady. Gdyby nie nominacja dla Agatowskiej nie byłoby go tam. Sujka jest więcej wart dla SLD niż odkopany stary działacz. SLD jest silne ale powinno dziadków zastępować młodymi.

Gość • Środa [01.12.2010, 16:08:31] • [IP: 80.245.182.**]

Sujka to spoko gość.

Gość • Środa [01.12.2010, 16:01:44] • [IP: 178.238.253.**]

Uważam, że Przewodniczącym powinien Być Pan BARTKOWIAK., to solidny, uczciwy i kompetentny człowiek i sprawdzony.

Gość • Środa [01.12.2010, 15:55:11] • [IP: 95.129.225.**]

Ale się napuszył... a jeszcze przewodniczącym nie jest. Nie jestem pewien czy to dobry wybór. Ten pan już od dawna wyskakiwał nawet z lodówki, znaczy się lubi żeby go było wszędzie pełno.

Gość • Środa [01.12.2010, 15:36:43] • [IP: 93.94.186.*]

Jezeli jego stosunek do spoleczenstwa bedzie taki jak do bliskich to bedzie cos Bardzo nie Fajnego.

Gość • Środa [01.12.2010, 15:33:43] • [IP: 92.42.116.**]

No i dobrze!

Hella • Środa [01.12.2010, 15:31:31] • [IP: 178.238.253.***]

Pawełku coś taki poważny :)

Gość • Środa [01.12.2010, 15:11:01] • [IP: 93.94.184.***]

Ambitny, da se radę.

Gość • Środa [01.12.2010, 14:58:41] • [IP: 217.97.193.**]

o matko litosci, przecież nic absolutnie przez 4 lata nie robił, tylko wygłaszał preory jaki to Możejko jest be, no nie jeszcze ładnie podnosił reka...ZA BYLE CZYM ALE ZAWSZE. ...ZA!!

Gość • Środa [01.12.2010, 14:53:38] • [IP: 88.156.234.***]

Jasne! Oponentów załatwi kopem w d.. - i kto mu się sprzeciwi?

Gość • Środa [01.12.2010, 14:51:20] • [IP: 217.97.193.***]

Jak dla mnie ten człowiek jest jak najbardziej właściwym kandydatem na stanowisko Przewodniczącego Rady Miasta. Dareczku a Ty zawsze byłeś na NIE. Cokolwiek by nie robił:)

Gość • Środa [01.12.2010, 14:49:53] • [IP: 217.97.193.**]

Trzymam kciuki za Pawła, mojego kolegę z podstawówki, zawsze był porządnym człowiekiem od kiedy pamiętam. Na pewno tego nie zmarnuje, głosowałam na niego poprzednio i teraz. Oby został przewodniczącym. Ludzie zajmujacy się poszczególnymi dziedzinami naszego miasta mają obok siebie do konsultacji specjalistów z danych dziedzin. Nikt nie jest wszechstronny i nie może powiedzieć że wszystko wie. Myślę że Paweł da sobie radę - spokojnie i z pożytkiem dla nas mieszkańców Świnoujścia

Gość • Środa [01.12.2010, 14:37:51] • [IP: 93.94.190.***]

Ptaki SÓJKI mają niebieskie lusterko na skrzydłach(jak pan Sujka pod marynarką koszulę) i zalatują do nas na zimę ze Skandynawii. SLD przyleciał do nas w 45 r. na obcych bagnetach w 1.wcieleniu jako PZPR. Czekamy na powrót, długo już, ale w ten właśnie sposób, przewlekły, nie raz w r.89, Polska staje sie Polską.

Gość • Środa [01.12.2010, 14:30:34] • [IP: 217.97.193.***]

Studia na Uniwersytecie Świnoujskim?. Dobre sobie.

Gość • Środa [01.12.2010, 14:28:53] • [IP: 46.113.146.***]

Z tym ukończeniem to może jak z maturą zdawaną w Świnoujściu.

Gość • Środa [01.12.2010, 14:21:32] • [IP: 88.156.233.***]

Panie Paweł tak na marginesie..ładnie Panu w blu:))

Gość • Środa [01.12.2010, 14:20:38] • [IP: 192.168.100.***]

Od nieuków akurat chyba go nie można wyzwać bo w przeciwieństwie do wielu leniów ukończył studia

Oglądasz 76-100 z 114
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■