POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [01.12.2010, 14:23:24] • Świnoujście

Agatowska będzie spać w barchanach!

Agatowska będzie spać w barchanach!

fot. Sławomir Ryfczyński

Joanna Agatowska postanowiła zmienić majtkowy wizerunek. Na konferencji prasowej poinformowała swoich kolegów i koleżanki z SLD, że bedzie teraz ubierać barchany a nie stringi! Zwierzenia Joanny Agatowskiej nie umknęły uwadze dziennikarzy.

Co zmusiło nową wiceprezydent do tak radykalnej zmiany? Joanna Agatowska wystraszyła się, że zdjęcie może zrobić jej paparazzi z iswinoujscie.pl. Zamiast skąpych stringów przewodnicząca SLD założy teraz wielkie gacie! - W jakiś barchanach będę spała - zapowiedziała Agatowska - W stringach już nie pobiegam.

Wymuszona zmiana image wcale nie martwi popularnej działaczki SLD. O wszystkim opowiadała z uśmiechem na ustach. Reporterzy iswinoujscie.pl uważają, że barchany wcale nie są złe - zwłaszcza na chłodne zimowe noce - i obiecują jednocześnie, że przez okna przewodniczącej SLD fotografować nie będą.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 151, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-150 z 151

Gość • Środa [01.12.2010, 15:59:14] • [IP: 80.245.191.**]

też się nie macie czym tam zajmować, jak macie pisać takie bzdety, nie piszcie nic.

Gość • Środa [01.12.2010, 15:45:58] • [IP: 92.42.117.***]

[IP: 83.20.195.***] [IP: 83.20.195.***] tematów na konferencji było wiele, tylko że ten jeden (żartobliwy dla rozluźnienia atmosfery) został opisany

Gość • Środa [01.12.2010, 15:45:40] • [IP: 194.116.252.**]

ale o co chodzi...

Gość • Środa [01.12.2010, 15:43:04] • [IP: 195.117.222.***]

Czy wy juz nie macie o czym pisac.Juz naprawde brakuje wam tematów... ;/

Gość • Środa [01.12.2010, 15:42:00] • [IP: 83.11.135.***]

A z kim będzie spała ? I co na to Basia M.?Domyślam się, ze w tójkącie dwie + jeden. W tej sytuacji barchany są usprawiedliwione.

Gość • Środa [01.12.2010, 15:36:52] • [IP: 83.20.195.***]

Gość • Środa [01.12.2010, 15:15] • [IP: 217.97.193.***] dziennikarze opisują rzeczywistość. Jakich się polityków wybrało, takie tematy będą się pojawiały. Dla towarzyszki Agatowskiej, która namaściła się na tubylczą celebrytkę, większym problemem jest zrobiona z nienacka fotografia w stringach, niż kwestia zwrotu pieniędzy nielegalnie pobieranych przez miasto od ródziców przedszkolaków.

Gość • Środa [01.12.2010, 15:35:59] • [IP: 88.156.235.***]

A co mnie jakieś majtki, barchany, stringi i wiadomości w wyższej sfer ? To już nadmiar" wesołości". Może zejdźmy na zienię. ...

Gość • Środa [01.12.2010, 15:32:17] • [IP: 79.232.32.**]

pani Agata jest doktorem chemi?

Gość • Środa [01.12.2010, 15:26:30] • [IP: 83.20.195.***]

Poziom pani wiceprezydent wydaje się być jeszcze niższy niż jej poprzednika, a już Leon mózg ma płaski jak naleśnik (((((((((((((((((((((((:

Gość • Środa [01.12.2010, 15:15:33] • [IP: 217.97.193.***]

ipudel... jaki ten portal się robi nudny :/ naiwnie myślałem że po wyborach to się skończy...

Gość • Środa [01.12.2010, 15:08:49] • [IP: 217.97.193.**]

no jak urzedowanie rozpoczyna sie od. ..majtek...to może byc całkiem ciekawie, no może smieszniej!!

Gość • Środa [01.12.2010, 15:08:20] • [IP: 95.129.224.**]

Dzejkob buhahahaahah ale masz na chacie BUAHHAHAHA

Gość • Środa [01.12.2010, 14:56:28] • [IP: 217.97.193.***]

Panie Sławku, no wstyd, wstyd. .. ale dla Pana a nie pani Agatowskiej

Gość • Środa [01.12.2010, 14:55:45] • [IP: 217.97.193.**]

hahahah usmiałam sie jak norka, sodówka walneła jak nic, pare fajniejszych lasek i młodszych jest w urzedzie wiec bez przesady!!

Gość • Środa [01.12.2010, 14:52:20] • [IP: 88.156.235.***]

te kotleciarze, małolaty z aparatami w ręku są nazywani FOTOREPORTERAMI!?

Gość • Środa [01.12.2010, 14:47:10] • [IP: 80.245.178.***]

Hehe dobre. W końcu jakieś urozmaicenie w tej napuszonej polityce.

Gość • Środa [01.12.2010, 14:45:59] • [IP: 79.232.32.**]

a gdyby ktos o waszej mamie tak zle pisal to jakbyscie sie czuli??

Gość • Środa [01.12.2010, 14:42:08] • [IP: 192.168.100.***]

Pani Asiu tylko stringi

Gość • Środa [01.12.2010, 14:42:02] • [IP: 188.46.132.**]

prawie gwiazda, ale prawie robi różnice. Zal tego pustaka.:-))

Gość • Środa [01.12.2010, 14:37:24] • [IP: 80.245.191.***]

jaki portal takie wiadomości nędza

Gość • Środa [01.12.2010, 14:36:25] • [IP: 92.42.113.**]

a kim jest Joanna Agatowska? zna ktoś jej życiorys? szkoła? studia?

Gość • Środa [01.12.2010, 14:34:09] • [IP: 80.245.187.**]

JOJ!

Gość • Środa [01.12.2010, 14:33:08] • [IP: 79.189.132.**]

gacie na miejscu pierwszym (^^,)

ryynio • Środa [01.12.2010, 14:31:20] • [IP: 83.249.16.***]

po co takiej starej kobiecie stringi ? no i strasznie sie brudza...

Gość • Środa [01.12.2010, 14:30:27] • [IP: 93.94.190.***]

To musiał być jakiś żart w jakimś kontekście, przywołajcie kontekst; ja nie jestem zwolennikiem J.A., ale myślę, że tu trzeba by przytoczyć większy cytat.

Oglądasz 126-150 z 151
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■