POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.12.2010, 12:29:35] • Świnoujście

Choinka jest przechylona

Choinka jest przechylona

fot. Sławomir Ryfczyński

Wczoraj wieczorem ktoś najprawdopodobniej przeciął linkę podtrzymującą choinkę. Na domiar złego wiał silny wiatr. To spowodowało, że duże i ciężkie drzewo przechyliło się. Spaść nie powinno. Chociaż służby muszą je ponownie postawić do pionu i zabezpieczyć.

Na placu Wolności stoi w tym roku największa w historii Świnoujścia choinka. Ma aż 14 metrów! Jest sympatryczna i naprawdę piękna. Ogrodnik Roman Giziński szukał tego idealnego drzewka niemalże 4 godziny.

Choinkę ustawiono 3 grudnia br. Minął zaledwie tydzień i już wandalom przyszedł do głowy idiotyczny pomysł, aby zniszczyć odciągi, jakie przytrzymują świąteczne drzewko.

- Ewidentnie widać ślady od przecięcia – mówi jeden z pracowników zajmujących się zielenią w mieście.

Teren ten jest monitorowany przez kamery. Jest więc szansa, że chuligana uda się złapać.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-48 z 48

Gość • Sobota [11.12.2010, 21:30:32] • [IP: 195.117.222.*]

Ta choineczka wybierana przez 4 godziny przez ogrodnika miejskiego wygląda jak z totalnej wyprzedaży ostatnie sztuki po 1 zł, ale pamiętajmy ogrodnik jest od Prezia więc choinka nie może być smuklejsza, ładniejsza i powabniejsza

Gość • Sobota [11.12.2010, 19:55:08] • [IP: 80.245.179.***]

No taka brzydka ta choinka że lepiej żeby wogóle nie stała, nie dość że bidnie ustrojona to jeszcze krzywa.

Gość • Sobota [11.12.2010, 18:23:32] • [IP: 92.42.118.***]

Prymityw zaściankowy. Nic nie ptrafią. Nawet choinki odpowiednio umocować do globu.

Gość • Sobota [11.12.2010, 14:14:16] • [IP: 92.42.114.***]

KONIEC !! JEDZIE JUŻ BOKIEM. .. ZARAZ URWIE

Gość • Sobota [11.12.2010, 12:08:21] • [IP: 80.245.187.**]

POWINNI WSADZIĆ CHOINKĘ Z KORZENIAMI ZEBY ROSŁA

Gość • Sobota [11.12.2010, 11:24:18] • [IP: 93.94.190.***]

Gdyby wyciągnąć średnią z tej choinki, wyszłaby choinka pozioma i... L.Maciejewski byłby zadowolony, nie gwałciłoby to jego uczuć antyreligijnych.-A właśnie, co sie z nim, biednym dzieje-on teraz chyba szaleje, chodzi w końskich okularach, by nie zobaczyć anioła na Placu Słowiańskim, choinki, nawet pseudoświętego Mikołaja (tego w szlafmycy, nie w mitrze)!

Gość • Sobota [11.12.2010, 10:59:43] • [IP: 188.33.78.***]

ludzie ratujcie się kto może, CHOINKA KRZYWO STOI, uciekajcie z wyspy, może napiszemy do rządu o wsparcie, jak my teraz będziemy żyć !!

Gość • Piątek [10.12.2010, 21:22:14] • [IP: 80.54.123.**]

Już nie mają o czym pisać, tylko o tym, ze choinka się przekrzywiła, jak linka pękła, lub ktoś ja obciął, to przymocują nową i będzie stała tak samo.. Problemy.. :O A o tym, że jest beznadziejnie ozdobiona, to już nie wspomnę, na dodatek co roku tak samo.. mogliby coś z tym zrobić.. !

Gość • Piątek [10.12.2010, 21:15:34] • [IP: 92.42.114.***]

IP: 93.94.188, aluzja jest oczywista, tu mała. .. (POdPOwiedź) już wiesz o co chodzi?

Gość • Piątek [10.12.2010, 19:22:44] • [IP: 195.117.222.*]

lepiej jak stała w lesie tam przynajmniej jakos wygladała a tu zaraz runie na ulice

Gość • Piątek [10.12.2010, 19:09:10] • [IP: 80.245.176.*]

A to niby dlaczego miała by być prosta? Jaka władza taka choinka :-)

Gość • Piątek [10.12.2010, 18:36:00] • [IP: 93.94.188.***]

a może to Sławek ma krzywy aparat ?

Gość • Piątek [10.12.2010, 18:08:58] • [IP: 68.192.74.**]

Juz po wyborach to juz nikt jej tera nie naprawi.

Gość • Piątek [10.12.2010, 17:41:45] • [IP: 92.42.114.***]

bank angle

Gość • Piątek [10.12.2010, 17:36:21] • [IP: 93.94.188.***]

IP: 92.42.114. *** Rzeczywiście, na zdjęciu drzewko chyli się ku lewej stronie. Jednak, według kierunków świata - to południe. Nie rozumiem aluzji. Gdyby Sławek pstrykał od strony kościoła, drzewko stałoby prosto.

Gość • Piątek [10.12.2010, 17:20:00] • [IP: 83.11.125.***]

Ale ozdobiona fatalnie. Czy w naszym mieście nie ma osoby, ktora się zna na tym?

Gość • Piątek [10.12.2010, 17:16:39] • [IP: 80.245.176.*]

niech szybko naprawią tą usterkę póki nie walneła

Gość • Piątek [10.12.2010, 17:04:57] • [IP: 92.42.114.***]

Choinka jest przechylona na lewą stronę, tak samo jak całe Świnoujście.

Gość • Piątek [10.12.2010, 17:00:44] • [IP: 92.42.116.***]

ONA Z NATURY JEST KRZYWA. ...

Gość • Piątek [10.12.2010, 16:58:46] • [IP: 93.94.188.***]

[10.12.2010, 15:20]  [IP: 217.97.193.**] ludzie ciezko pracowali nad tym zeby zrobic ta choinke, udekorowac ja i ty myslisz ze dla tych pracownikow bedzie smieszne? ; ooo to sie grubo mylisz" ziomalu"!!

Gość • Piątek [10.12.2010, 16:25:55] • [IP: 80.245.190.***]

NAJLEPIEJ BYŁO BY JAK BY POSADZILI CHOINKĘ W TYM MIEJSCU I WTEDY NIE BYŁOBY PROBLEMU!! CO ROK BYŁABY WIEKSZA I WIEKSZA A TAK TO CO ROK PRZYWOZA A ONA I TAK SIE PRZECHYLA!!

Gość • Piątek [10.12.2010, 16:10:02] • [IP: 95.129.228.**]

Podobna do tej w Nowym Jorku.

Gość • Piątek [10.12.2010, 15:28:49] • [IP: 85.222.78.**]

Ho ho ho!! Ale się dzieje w Świnoujściu!

Gość • Piątek [10.12.2010, 15:20:04] • [IP: 217.97.193.**]

ziomale ogarnijcie się a co to już pożartować nie można, choinka jak choinka, dlaczego wszystko tak na serio i dlaczego zaraz głupie dowcipne, dlaczego niektorzy nie maja poczucia humoru!!

Gość • Piątek [10.12.2010, 15:00:33] • [IP: 205.188.116.**]

postawcie palme to jej nie polamiecie i paru sobie poskacze i kokosy i mleko bedzie

Gość • Piątek [10.12.2010, 14:53:51] • [IP: 178.238.255.**]

Gość • Piątek [10.12.2010, 14:34] • [IP: 195.117.222.***] uczone i podszyte wroga propaganda

Gość • Piątek [10.12.2010, 14:36:37] • [IP: 93.94.185.***]

ojoj ale trgedia

Gość • Piątek [10.12.2010, 14:34:15] • [IP: 195.117.222.***]

ot uczone pokolenie wykarmione piwem iserialami ma moc zainteresowan i oryginalne czytaj glupie komentarze

Gość • Piątek [10.12.2010, 14:30:13] • [IP: 80.54.123.**]

Przechylona od nadmiaru ozdob ha ;D

Gość • Piątek [10.12.2010, 14:20:47] • [IP: 89.9.21.**]

ludzie czy wszystko musicie zniszczyc, to za Wasze pieniądze ta choinka stoi.Jeszcze głupie kometarze.Baranie jeden cos to zrobił Twoj podatek, czy Twojch rodzicow na to poszedł Nudzi Ci sie to weś łopate i snieg z chodnikow odgarniaj, albo za nauke sie wes A przedewszystkim przykładnie ukarac delikweta, podac do wiadomosci z nazwiskiem i adresem

Gość • Piątek [10.12.2010, 14:16:55] • [IP: 80.245.179.***]

ale to było dobre...

Gość • Piątek [10.12.2010, 14:15:25] • [IP: 79.190.99.**]

Toż ci afera! buahahaha

Gość • Piątek [10.12.2010, 14:09:29] • [IP: 93.94.190.***]

Przechylona choinka lepiej wyraża w znacznej mierze zdechrystianizowane Święta Bożego Narodzenia. Choć z drugiej strony, kiedy słyszę, że polityczna poprawność w Wielkiej Brytanii zakazuje życzeń" radosnych świąt Bożego Narodzenia" zmuszając do" miłego spędzenia Wolnych Dni", to już wolę nawet choinkę poziomą tudzież diodowego anioła na Pl.Słowiańskim zamiast Dzieciątka.

Gość • Piątek [10.12.2010, 13:55:29] • [IP: 80.245.189.***]

łoo matko polko!To ci afera! Czy ktoś powiadomił już odpowiednie służby?To może być sabotaż, próba sterroryzowania miasta!Trzeba działać jak najszybciej;)

Gość • Piątek [10.12.2010, 13:46:31] • [IP: 217.97.193.**]

eeee nie przechylona w prawo, policja powinna zająć sie sabotażystą wlepic mu co najmniej mandat, a co nam bedzie niszczył socjalistyczną własność hehehheehhe

Gość • Piątek [10.12.2010, 13:45:18] • [IP: 80.245.182.***]

Tej pani już dziekowaliśmy.

Gość • Piątek [10.12.2010, 13:44:01] • [IP: 217.97.193.**]

255..heheh ale strzeliłeś bronka...a choinka pare plastikowych bombek a niech sie przewroci i tak sie nie potłuką !!

Gość • Piątek [10.12.2010, 13:33:37] • [IP: 178.238.255.**]

Gość • Piątek [10.12.2010, 12:53] wichrzyciela kó­rzy pró­bu­ją zbu­rzyć nasz wyspiarski po­rzą­dek, rakcyjnej bandzie roznej masci i ich kłamliwej propagandzie inspirowanej przez wrogie ośrodki stanleja em MOWIMY stanowcze NiE!! Gość • Piątek [10.12.2010, 12:58] • [IP: 80.245.182.***] wyluzuj bo ci portki spadna

Gość • Piątek [10.12.2010, 13:28:04] • [IP: 80.245.186.**]

choinka jest raczej zielona...

Gość • Piątek [10.12.2010, 13:18:58] • [IP: 93.94.190.***]

A na deptaku jeszcze mocniej ;).

Gość • Piątek [10.12.2010, 13:15:16] • [IP: 195.117.222.*]

Jaki Prezydent taka choinka

Gość • Piątek [10.12.2010, 13:10:37] • [IP: 77.112.50.***]

to jest straszna wiadomosc czy napewno nie grozi nam armagedon zaniepokojeni pracownicy sektora biurowego

Gość • Piątek [10.12.2010, 12:58:31] • [IP: 80.245.182.***]

Do Gość [IP:178.238.255.**] Przerwij sen, otwórz oczy i zobacz w jakim kraju żyjesz.

Gość • Piątek [10.12.2010, 12:53:11] • [IP: 80.245.191.**]

To sabotaż. Odchyleniu od jedynej słusznej postawy socjalistycznej mówimy nie. Chorą tkankę wypalimy płomieniem fryzury naszej ideowej towarzyszki. Czuwaj młodzieżówko.

Gość • Piątek [10.12.2010, 12:45:10] • [IP: 178.238.255.**]

to okreslona robota okreslonych slużb ktora wraz z malkontentami, niezadowolonymi z zycia nieudacznikami umiejaca tylko krytykowac tworzy chora tkanke w naszej socjalistycznej ojczyznie :-)

Gość • Piątek [10.12.2010, 12:39:13] • [IP: 79.162.153.**]

Jak co roku.

Gość • Piątek [10.12.2010, 12:32:52] • [IP: 93.94.186.**]

Choinka jest przechylona w lewo

Gość • Piątek [10.12.2010, 12:32:07] • [IP: 91.61.38.***]

ale ucialll

Oglądasz 1-48 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■