POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.12.2010, 17:49:22] • Świnoujście

Administratorzy strony redwatch mają iść do wiezięnia

Administratorzy strony redwatch mają iść do wiezięnia

fot. internet

Jak informuje Polska Agencja Prasowa Sąd Okręgowy we Wrocławiu uznał Andrzeja P., Bartosza B. oraz Mariusza T. winnych redagowania strony internetowej redwatch.org. Zdaniem sądu, w ten sposób nawoływali publicznie do przemocy wobec osób innej orientacji seksualnej czy innej narodowości.

Mężczyźni zostali skazani na kary od półtora roku, do roku i miesiąca więzienia. Sędzia Marcin Sosiński skazał ich na kary bezwzględnego pozbawienia wolności. Nie znalazł też żadnych okoliczności łagodzących. Wyrok nie jest prawomocny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 58

Gość • Wtorek [14.12.2010, 20:55:58] • [IP: 92.42.119.***]

to jest redwatch.info a nie redwatch.org

Gość • Wtorek [14.12.2010, 20:42:19] • [IP: 92.42.119.***]

zapraszam na stronę, w dziale zachoniopomorskie jest wzmianka o Świnoujściu, co o tym sądzicie?

Gość • Wtorek [14.12.2010, 20:41:09] • [IP: 178.238.251.***]

Może to prawdziwi patrioci ? wobec wszechobecnego zalewu i tolerancji dla wszystkich, może trzeba jednak się obawiać.

ryynio • Wtorek [14.12.2010, 20:17:03] • [IP: 83.249.26.***]

to byl zart,

Gość • Wtorek [14.12.2010, 20:11:54] • [IP: 93.94.184.**]

lewacy i pozostale. .. sie cieszą, szkoda, ze ten KRAJ nie widzi otaczajacego upadku, ktory jest niszczony z zewnatrz

Gość • Wtorek [14.12.2010, 20:10:42] • [IP: 93.94.184.**]

ktoś nie rozumie hasła polska dla polaków.. idea jest inna i mądrzejsza od tej której napisał. Czy mÓŻyn może zostać z krwi i kości polakiem? nie. Nie chceli być popularni, raczej antifa, na mainifestacjach tłucv ludzi przed nosem gdy naziole siedza w swoim miejscu.

Gość • Wtorek [14.12.2010, 20:03:55] • [IP: 88.156.234.**]

co zlego w hasle POLSKA DLA POLAKOW ?!??!

Gość • Wtorek [14.12.2010, 20:01:27] • [IP: 217.97.193.**]

tylko ze oni juz siedzieli do sprawy. czyli areszt zaliczyli im, wiec nigdzie nie pojda...nara

Gość • Wtorek [14.12.2010, 19:49:02] • [IP: 92.42.115.**]

ci co to popieraja gratulacje naprawde nie zapominajcie ze wlasnie dzieki takim jak oni umierali nasi przodkowie i nie bylo poski na mapie tacy patrioci wierza w poglady ktore nas zniszczyly banda kretynow was to tylko powybijac te lyse lby itp

Gość • Wtorek [14.12.2010, 19:47:33] • [IP: 93.94.191.***]

A ja tam popieram Andrzeja i jego działania

Gość • Wtorek [14.12.2010, 19:46:58] • [IP: 88.66.2.**]

teraz powinna ukazać się na tej stronie prawda o naszych rządzących, i wtedy było by wesoło...

Gość • Wtorek [14.12.2010, 19:43:09] • [IP: 92.42.119.***]

chyba ktos tu nie rozumie hasła" Polska dla Polaków..." szczególnie [IP: 92.42.117.**]

Gość • Wtorek [14.12.2010, 19:39:45] • [IP: 92.42.118.***]

"chcieli byc slawni no to teraz posiedza... no i moga zapomniec o wizie do Izreaela czy USA " haha pogratulować inteligencji !!

Gość • Wtorek [14.12.2010, 19:38:44] • [IP: 92.42.119.***]

DO: [IP: 92.42.117.**]:" POLSKA DLA POLAKÓW" - dokładnie, dla wszystkich Polaków, niezależnie od pochodzenia, koloru skóry i narodowości! " jak ci poszły testy szóstoklasisty w tym roku? zdałes wkoncu?

P. • Wtorek [14.12.2010, 19:25:20] • [IP: 84.10.245.**]

Jak dla mnie to się bardzo cieszę, że tacy ludzie jeszcze istnieją, a nie banda homoseksualistów i lesbijek dookoła tylko zaśmiecają ludzkie głowy a w szczególności głupie małolatki. . ale to tylko moje zdanie, bo teraz każdy che być światowy i na poziomie aby się wyróżniać.

Gość • Wtorek [14.12.2010, 19:15:12] • [IP: 80.245.184.***]

Dobrze im tak. Takich to sie powinno do obozów powysyłać by zrozumieli jak kiedyś było. Razem z tymi Nacjonalistami. Banda DEB...!

MW • Wtorek [14.12.2010, 19:06:37] • [IP: 46.113.23.**]

Szkoda że w Polsce karze się prawdziwych patriotów:(

Gość • Wtorek [14.12.2010, 18:59:32] • [IP: 92.42.118.***]

ma tyle wspólnego że admin tej www i cały szef Blood And Honour /Combat18 na Europę wschodnią jest mieszkańcem Świnoujścia

Do 18;01 • Wtorek [14.12.2010, 18:59:04] • [IP: 80.245.190.*]

Ano taki, że jeden z nich Andrzej P. jest a może był Świnoujścianinem.

ryynio • Wtorek [14.12.2010, 18:58:23] • [IP: 83.249.26.***]

chcieli byc slawni no to teraz posiedza... no i moga zapomniec o wizie do Izreaela czy USA

Gość • Wtorek [14.12.2010, 18:49:16] • [IP: 80.54.123.***]

Wiem że dzieci nie odpowiadają za grzechy i winy rodziców jednak rodzice odpowiadają za WYCHOWANIE DZIECI, zawodowy żołnierz i prawicowa" możejkowa" działaczka to rodzice jednego ze skazanych.

Gość • Wtorek [14.12.2010, 18:48:07] • [IP: 178.238.251.***]

Bzdura, oni już swoje odsiedzieli i nie pójdą do więzienia.

Gość • Wtorek [14.12.2010, 18:40:43] • [IP: 88.156.233.**]

jak ta jaki ma związek ze Świnoujściem... Andrzej P jest ze Ś-cia:-)Morda Michnika faktycznie paskudna mieli trochę racji chłopaki.

Gość • Wtorek [14.12.2010, 18:38:37] • [IP: 92.42.117.**]

"sweet home ALABAMA • Wtorek [14.12.2010, 17:53] • [IP: 93.94.188.***] POLSKA DLA POLAKÓW" - dokładnie, dla wszystkich Polaków, niezależnie od pochodzenia, koloru skóry i narodowości!

Gość • Wtorek [14.12.2010, 18:21:56] • [IP: 80.245.178.***]

do IP: 192.168.1.** bo jedna z tych osob byla ze swinoujscia

Oglądasz 26-50 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■