POGODA

Reklama


Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Środa [15.12.2010, 00:44:55] • Świat

BABY JUSTINA BIEBERA NAJCZĘŚCIEJ OGLADANYM WIDEOKLIPEM NA YOUTUBE

BABY JUSTINA BIEBERA NAJCZĘŚCIEJ OGLADANYM WIDEOKLIPEM NA YOUTUBE

fot. UNIVERSAL MUSIC

Artyści Universala zdominowali zestawienie najczęściej oglądanych klipów roku 2010 przygotowane przez portal YouTube. Na liście 10 najpopularniejszych teledysków artystów nagrywających dla największych wytwórni muzycznych dziewięć, to klipy naszych wykonawców. Zestawienie otwiera klip Justina Biebera do piosenki „Baby”.

Justin Bieber umieścił na liście aż cztery piosenki (oprócz „Baby”, także „Never Say Never”, „Never Let You Go” oraz „Somebody To Love (Remix)”), Eminem i Lady Gaga po dwie (Eminem - „Love The Way You Lie (feat. Rihanna)” oraz „Not Afraid” zaś Lady Gaga - „Alejandro” i „Telephone” (feat. Beyonce)”). Listę dopełnia Rihanna z piosenką „Rude Boy”.
Tytuł klipu Eminema „Not Afraid” był najczęściej wpisywanym terminem w wyszukiwarce serwisu w czerwcu.

Zestawienie można obejrzeć tutaj.


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

tatianka14 • Sobota [19.03.2011, 16:38:21] • [IP: 10.0.0.**]

kocham gooo

Gość • Niedziela [26.12.2010, 01:47:03] • [IP: 80.245.189.*]

BABY JUSTINA BIEBERA NAJCZĘŚCIEJ OGLADANYM i PARODIOWANYM, WUŚMIEWANYM KLIPEM NA YOUTUBE

Gość • Czwartek [16.12.2010, 21:09:00] • [IP: 92.42.114.***]

Justin Zjeber

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■