POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.05.2011, 22:08:45] • Świnoujście

Charlie znowu strzela!

Charlie znowu strzela!

fot. Sławomir Ryfczyński

Gol Charles’a Uchenna Nwaogu przesądził o cennym wyjazdowym zwycięstwie „Floty” w Radzionkowie. Cenniejszym tym bardziej, że zarówno ŁKS jak i Podbeskidzie stracili punkty jedynie remisując w spotkaniach z Górnikiem Polkowice i z Piastem. Do pełni szczęścia zabrakło nam jedynie porażki „Sandecji”.

Górale zdołali jednak pokonać „Odrę” Wodzisław Śląski. Na szczęście, mimo tej wygranej drużyna z Nowego Sącza traci w ligowej tabeli do „Floty” już sześć punktów. „Flota” pozostaje w grze o ligowe podium. Mecz z Ruchem Radzionków mógł się podobać. Obie drużyny zagrały „otwartą” piłkę. Od pierwszych minut zawodnicy tak „Floty” jak „Ruchu” dawali dowody, że to spotkanie „bez kalkulacji”. „Flota” szybko uzyskała prowadzenie. Stało się to już w szóstej minucie gry. Po dokładnym podaniu Bartłomieja Niedzieli Charles Uchenna Nwaogu przymierzył jak na czołowego snajpera ligi przystało. Jak się okazało, to był strzał na miarę zwycięstwa w tym meczu. Gospodarze niejednokrotnie próbowali stworzyć okazję do wyrównania , na ich drodze jednak skutecznie stawali obrońcy albo bramkarz „Floty”. W 83 minucie idealną okazję do strzelenia drugiej bramki zmarnował Tomasz Ostalczyk. Bramkarz gospodarzy wygrał jednak pojedynek „sam na sam” z naszym pomocnikiem.

Trzy punkty zdobyte na wyjeździe cieszą, tym bardziej, że „Ruch” to również drużyna z czołówki tabeli (obecnie na szóstym miejscu). Flota zyskała kolejne cenne punkty i nadal zachowuje szanse na awans.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 83, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 83

Gość • Czwartek [12.05.2011, 01:39:10] • [IP: 66.57.188.**]

Kiedys na niego narzekalem, ze sie czesto przewraca a on teraz nam przewraca w glowie!! You make us proud Charlie!

Gość • Czwartek [12.05.2011, 00:51:00] • [IP: 188.33.142.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.05.2011, 00:27:50] • [IP: 178.238.252.***]

wełniana istoto z 23:56 jaka cała polska? jakie szanse na awans? ewentualnie jedynie wicemistrzostwo 1 ligi

idiota świnoujski • Czwartek [12.05.2011, 00:19:26] • [IP: 93.94.185.***]

DO : Gość  Środa [11.05.2011, 23:56]  [IP: 93.94.188.***] Ty nawet na miano BARANIEGO ŁBA nie zasługujesz ! Jesteś jak ta piłka, którą kopią. ..kilka szwów i wentyl !

Gość • Czwartek [12.05.2011, 00:10:13] • [IP: 93.94.190.***]

KTO JEST WŁAŚCICIELEM JEGO KARTY?KTOŚ Z ZARZĄDU CZY KTO?

Gość • Czwartek [12.05.2011, 00:05:13] • [IP: 92.42.117.***]

Podbeskidzie ma zapewnione 3 pkt za walkower z GKP Gorzowem, więc można powiedzieć, że mają 6 pkt przewagi nad Flotą.

Gość • Środa [11.05.2011, 23:56:36] • [IP: 93.94.188.***]

I CO DALEJ NIE CHCECIE FINANSOWAC FLOTY? WY BARANIE LBY!! CALA POLSKA SIE JUZ SMIEJE ZE NIE DOFINANSOWUJE SIE DRUZYNY KTORA MA REALNE SZANSE NA AWANS DO EKSTRAKLASY I JEST WIZYTOWKA TEGO MIASTA, ZAL WAM POL MILIONA KTORE I TAK ZOSTANIE PRZESRANE NA POMNIKI I KOSCIOLY, CZEKAJCIE NA CUD PAZERNY MOTLOCHU. ZAL SLUCHAC I PATRZEC JAK NIEDLUGO FLOTA POJDZIE W SLADY STILONU.

Gość • Środa [11.05.2011, 23:53:49] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [11.05.2011, 22:52] • [IP: 92.42.116.**] Co Ty gadasz? Kolejny wszechwiedzący poloczek? Gdzie Ci to powiedzieli? Rewelacje takie to na niewiarygodne.pl publikuj, a nie tutaj. Każdy chce awansu, bo dzięki temu Flota mogłaby się uniezależnić od miasta, pozyskać tytułowego sponsora, pokazać burakom że to dlatego Flota dostała dofinansowanie, no i przede wszystkim dlatego żeby Flota nie upadła, bo I liga jest cholernie wymagająca dla klubów.

Gość • Środa [11.05.2011, 23:40:24] • [IP: 93.94.190.***]

KTO JEST WŁAŚCICIELEM JEGO KARTY?KTOŚ Z ZARZĄDU CZY KTO??

Gość • Środa [11.05.2011, 23:23:06] • [IP: 80.245.190.***]

Piłkarze zrobili swoje. Teraz czas na to aby zarząd wziął się do roboty i poszukał sponsora strategicznego. Nie wystarczy wydawanie oświadczeń.

Gość • Środa [11.05.2011, 23:16:35] • [IP: 93.161.13.**]

a co to jest ta FLOTA ?? ja tu widze jakieś cocodzambo :D

ROBCIO • Środa [11.05.2011, 23:12:11] • [IP: 188.203.16.***]

POZDRAWIAM PROSTO Z HOLANDI MOIM ZDRODZY HEHEHE 3MAJTA SIE. ..rowniez pozdrawiam mieszkancow ze swinoujscie

Gość • Środa [11.05.2011, 23:05:04] • [IP: 88.156.234.***]

B R A W O !!.

Gość • Środa [11.05.2011, 23:03:50] • [IP: 31.60.65.**]

Charli do żadnej Pogoni nie został sprzedany ! Maąc oferty z ekstraklasy to tam by zrobł krok w tył idąc do gorszego klubu..

Gość • Środa [11.05.2011, 22:59:10] • [IP: 80.245.182.***]

jaki kontrast dlon tzn lapa do yy no tego

Gość • Środa [11.05.2011, 22:59:00] • [IP: 93.94.184.***]

A dlaczego chcą sprzedać Charliego? Czy to nie jest głupie osłabić zespół utratą tak dobrego napastnika.?

Reichskanzler • Środa [11.05.2011, 22:55:51] • [IP: 81.201.60.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Goliat • Środa [11.05.2011, 22:53:03] • [IP: 92.42.118.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.05.2011, 22:52:57] • [IP: 92.42.116.**]

Ani działacze Floty, ani władze miasta nie chcą awansu do ekstraklasy! Trzymać się w górze tabeli. To jest cel.

Gość • Środa [11.05.2011, 22:52:17] • [IP: 217.97.199.**]

brawo Flota!! Panie Prezydenice jak najszybciej niech rusza budowa stadionu!! w Swinoujsciu bedzie ekstraklasa!!

RSHA • Środa [11.05.2011, 22:52:05] • [IP: 79.161.189.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.05.2011, 22:40:41] • [IP: 80.245.188.**]

jaki awans ?? jak bedzie sie toczyła bezposrednia walka o awans to to towarzystwo wzajemnej adoracji sprzeda jakis mecz i bedzie po awansie a i racji tez troche bedzie miało bo z czym do ekstraklasy buraki no z czym??

RSHA • Środa [11.05.2011, 22:40:11] • [IP: 173.208.107.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.05.2011, 22:38:41] • [IP: 88.156.234.**]

No i za nasze pieniądze szkolony a dowiadujemy sie znizej z komentarza, ze Czarlie sprzedany. Jest super!

Gość • Środa [11.05.2011, 22:29:34] • [IP: 178.238.252.***]

szkoda tylko ze non stop politycznie wykorzystuje sie temat Flota i dofinansowanie, szkoda ze wplatuje sie w swoje rozgrywki mlodych kibiców którzy na pewno Flocie nie zycza i szkoda ze wykorzystuje sie tez sama Flote w brudnej walce przed wyborami, by udowadnic na siłe ze tylko my jestesmy jej gwarantem w II lidze reszta to motłoch które chce ją utopic. Niestety prawda jest troche inna, mieszkancy domagaja sie przejrzystosci nie towarzystwa wzajemnej adoracji pod transparentem klubu MKS FLOTA. PS. BRAWO CZARLI czy to juz 17 bramka? Brawo Chłopaki

Oglądasz 51-75 z 83
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■